Widok

Profesjonalni... oszuści !!

Firma Vectra to najgorszy dostawca internetu w trójmieście!! Regularne przerwy w dostawie w ciągu krótkiego czasu. Traktowanie klienta na najniższym poziomie. Awarie internetu trwające tydzień. Mimo codziennych telefonów w sprawie, a nawet kontaktu osobistego brak jakiegokolwiek odzewu czy próby naprawienia, a na końcu okazuje się że reklamacji nie było (przecież rozmowy są nagrywane, a więc łatwo można to sprawdzić). Mam dość obietnic, że usługa będzie wykonana w ciągu 24 godzin roboczych, a i tak są to kolejne 2-3 dni !! Najbardziej denerwujące są dzwoniące automatyczne sekretarki z prośbą o ocenę wykonanej usługi. Jak mam pozytywnie ocenić firmę, która nie wywiązuje się ze swoich obowiązków? Co z tego, że konsultant był miły jak efektów z rozmowy brak? Wolałabym, aby był chamem i przeklinał, ale sprawą się naprawdę zainteresował. A nie beznamiętnie obiecywał "że usługa będzie zrealizowana". To jest 21 wiek i nie wieś zabita deskami!! Wszystkim z całego serca odradzam!!
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 1
 
jakość usług: 1
 
awaryjność: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedź obiektu:

Droga Abonentko, czekamy na szczegółowy opis usterki oraz dane Abonenta pod adresem gdanskpomoc@vectra.pl. Z największą uwagą przeanalizujemy kontakt z firmą, w tym zgłoszenia oraz podejmiemy działania naprawcze. Czekamy na maila.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12
Vectra= wieś bez desek :-)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry