Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie polecam wątek zamknięty Rower zostawiłem na przegląd i wymianę wkładek do tylnego hamulca w środę. Na...
~Paweł
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 marca 2019

Nie polecam. wątek zamknięty Za pierwszym razem odpowietrzenie przedniego hamulca 30zl a przy odebraniu...
~Damian K
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2017

Często bywam - zawsze zadowolony wątek zamknięty Nie raz i nie dwa przyszło mi remontować z zaplanowanym wyprzedzeniem, jak i...
~Piotr Ananicz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2016

Problem z amortyzatorem przednim wątek zamknięty Zdecydowałem się na samodzielną wymianę amortyzatora przedniego. Wszystko...
~Tele
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2014

Polecam wątek zamknięty Naprawde fachowo po raz kolejny , konkretna i rzeczowa rozmowa po zatym jak...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 marca 2014

naprawa koła mavic ksyrium sl wątek zamknięty Profesjonalnie, miło i niedrogo! Zamierzam jeszcze skorzystać z usług serwisu.
~Mirek Żrawski
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 stycznia 2014

Polecam wątek zamknięty Miło i profesjonalnie. Niestety brak kilku części na miejscu, ale trudno mieć...
~Michal
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 października 2013

Ocena serwisu rowerowego PROGRESBIKE wątek zamknięty Miła i Profesjonalna obsługa. Dostępność części oraz możliwość wyboru. Ceny...
~Adam
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 września 2013

6 to za mało. wątek zamknięty Pęknięta szprycha – tył od strony kasety. W minionym sezonie miałem...
~Andrzej Kodroń
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 maja 2013

Wyjątkowy serwis wątek zamknięty Najważniejszym punktem przemawiającym na korzyść tego serwisu jest fakt, że...
~Adam
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2013

Tylko tu !! wątek zamknięty Tanio, słownie, dokładnie !!
~Toxic
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2012

Rafał - opinia wątek zamknięty wcześniej byłem na regulacji u Żuchlińskiego- niestety średnio byłem...
~Rafał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2012

Polecam ! wątek zamknięty Serwisowałem damper i amortyzator - 100% zadowolenia
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 marca 2012

jak najbardziej polecam wątek zamknięty polecono mi ten serwis gdyż chodziło o prostowanie haka przerzutki a ponieważ...
~endrju
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
14

postów

14

wątków

do góry