Widok

Prolaktyna i Dostinex

Cześć dziewczyny, czy któraś z Was ma problem z prolaktyna i bierze Dostinex? Od roku staram się o dziecko, ale nic nie wychodzi. Mam cały czas podwyższona prolaktyne i dostałam ostatnio Dostinex, wzięłam właśnie pierwsza dawkę i zalewają mnie poty takie jak mam przedo okresem. Możliwe że tak działa ta tabletka ? Macie jakieś doświadczenie w walce z prolaktyna ? :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brałam Dostinex 1/4 tabletki raz na tydzień przez chyba 4 miesiące i odstawiłam po konsultacji z lekarzem. PRL wyrównana, okresy jak w zegarku regularne a jestem 40+. Nie każdy dobrze toleruje ten lek, może trzeba zmienić i zrób EKG jak masz możliwość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

EKG po co?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ulotke przeczytalas od Dostinexu? Niestety moze miec zly wplyw na serce stad moze te poty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dostinex ma zły wpływ (włóknienie zastawek) przy stosowaniu bardzo dużych dawek, a takie rzadko stosuje się przy hiperprolaktynemii
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Żele intymne (12 odpowiedzi)

Hej dziewczyny. Jak to jest z tymi wszystkimi zelami intymnymi? Mianowicie chciałabym sobie kupić...

poszukiwany dobry ortopeda (32 odpowiedzi)

Moja mame czeka operacja, dostała juz skierowanie i po swietach ma isc sie zapisac w kolejkę......

Błąd lekarza okulisty - źle wypisana recepta na szkła korekcyjne, a zwrot poniesionych kosztów (15 odpowiedzi)

Może ktoś z Was miał podobny problem? Mąż kilka tygodni temu był u okulisty, lekarz wypisał...

do góry