Widok

Propozycje do budżetu dzielnicy

Karczemki Kokoszki Temat dostępny też na forum:
Rada Dzielnicy rozpoczyna prace nad tegorocznym budżetem dzielnicy Kokoszki. W związku z tym zwracamy się do mieszkańców Kokoszek z prośbą o zgłaszanie własnych propozycji do budżetu dzielnicy.
Wysokość środków, którymi dysponuje w 2016 roku Rada Dzielnicy to 51.990 zł. Swoje propozycje można składać na adres mailowy:
budzet2016@kokoszki.org
oraz w sekretariacie w Pozytywnej Szkole Podstawowej im. Arkadiusza Arama Rybickiego przy ulicy Azaliowej 18 w Gdańsku.
Na wnioski i sugestie czekamy do 25 stycznia 2016 r.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szanowna Rado Dzielnicy, kto pozwolił na takie szaleństwo by w budynku mieszkalnym między parterowymi mieszkaniami z tarasami pozwolić na otworzenie monopolowego sklepu. To nienormalne, że chodnik do sklepu jest połączony z wejściem na taras do mojego mieszkania i klienci sklepu włażą mi na niego zaglądając do mieszkania. Nawet jeśli ktoś.., to po to głosuję w wyborach do władz lokalnych byście Państwo stali na staży i panowali nad sytuacją. Gdzie tu logika?, jak się ma do tego Ustawa o wychowaniu w trzeźwości i normy WHO, które są mocno przekroczone jeśli chodzi o punkty sprzedaży alkoholi w przeliczeniu na mieszkańca.. Coś Wam się wymyka spod kontroli i nie panujecie nad sytuacją skoro na takie absurdy pozwalacie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
Szanowny Panie - pomylił Pan adresy. Rada Dzielnicy nie ma nic wspólnego z przyznawaniem koncesji i decydowaniem o lokalizacji sklepu monopolowego.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Odpowiedz dla osoby "wyborca"

Trzeba bylo wyrazic zgode na ogrodzenie, to byl by swiety spokoj, ale pewnie wynajmujesz mieszkanie i nie masz prawa glosu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Kiełpino Górne

Ekosfera (12 odpowiedzi)

Otoczenie inwestycji to jednorodzinna zabudowa oraz pełne zieleni tereny. Takie sąsiedztwo...

Pani do sprzatania domu (6 odpowiedzi)

Czy może mi ktoś polecić panią do sprzątania domu? Mieszkam w Kiełpinie Górnym i pilnie poszukuję...

do góry