Widok

Prośba o wypełnienie ankiety - bardzo pilne!

Inne Temat dostępny też na forum:
Hej, mam na imię Łukasz i potrzebuję waszej pomocy, piszę pracę odnośnie postrzegania marek Facebook i Instagram. Wypełnia się ją bardzo szybko - nawet jeśli nie korzystacie z Instagrama, to prosiłbym o wypełnienie :)

http://www.survio.com/survey/d/G9U6F3D2Y7J1D4U3A
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mistrzu, tego nie da się wypełnić nie korzystając z Instagrama. Nie ma takiej opcji do wyboru.
Jakiś promotor to widział?
Ponadto, w takich ankietach należy się przedstawić i podać nazwisko promotora oraz uczelnię. Co z Tobą?

Kasę za konsultację możesz mi przesłać na konto.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim zdaniem ta ankieta pokazuje że sto % ludzi korzysta z F i I 100% z tych co udało się ankietę wypełnić .Oto ideał marksistowskiego myślenia .Niech żyją Interakcje !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zrobiłam, ale ankieta bardzo źle wykonana, nie uwzględnia np tego, ze ktoś nie korzysta z danego portalu etc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i takie głąby później chwalą się tytułem mgr
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja myślę, że ankieta się dobrze zrobiona przecież jak się nie korzysta np z instagrama to jest tam opcja "wcale" i to załatwia wszystko. Trzeba czytać ze zrozumieniem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Przykro mi nie wypełniłem ankiety :) ponieważ nie korzystam z fejbuku isragrama też nie .Nie było opcji NIE POSIADAM :) wiec ankieterów szukaj na F i I
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz

Hallera 140 (3 odpowiedzi)

Hallera 140 powstanie w spacerowej odległości od plaży w Brzeźnie z jedynym gdańskim molo oraz od...

zaginiony fryzjer z En Vouge Wrzeszcz !!! (38 odpowiedzi)

Rysopis: poszukuję wysokiego blondyna - fryzjera, który bardzo niedawno odszedł z pracy z salonu...

Migowskie Wzgórza (42 odpowiedzi)

Migowskie Wzgórza powstają blisko Jaśkowej Doliny i centrum Wrzeszcza, a jednocześnie na...

do góry