Widok

Proszę o opinie na temat uczelni Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa W Nowym Porcie.

Witajcie,

Proszę o Wasze opinie na temat Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Nowym Porcie i samego studiowania w tej uczelni.

Interesuje mnie tam kier.Psychologia i nie wiem iść składać tam dokumenty czy dać sobie spokój.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoła całkiem spoko, jeśli chodzi o wykładowców to zdarzają się różni, ale generalnie jestem zadowolony z takiej formy prowadzeniu studiów z psychologii, na plus też sporo zajęć praktycznych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 19
Hey :) Osobiście uważam, że szkoła jest całkiem niezła :) Kierunek na całkiem wysokim poziomie, wykładowcy przyjaźni, raczej nie robią problemów. Ogólnie, nie żałuję decyzji o podjęciu tam studiów :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 20
Już sama nie wiem co robić czy zaryzykować i iść na tę uczelnię czy dać sobie spokój ponieważ na kilku portalach przeczytałam bardzo niedobre opinie o tej szkole i już nie wiem jaką decyzję podjąć. Iść czy nie iść . . .

Interesuje mnie psychologia więc jeśli mogę prosić o więcej opinii na temat tego kierunku to byłoby super!
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po studiach na tej uczelni nie uzyskuje się uprawnień do wykonywania zawodu psychologa, więc pieniądze wyrzucone w błoto.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety racja. Poza tym nie ma drugiego stopnia psychologii i nie ma przez to gdzie zrobić magisterki z tego kierunku
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry