Widok

Proszę o opinię n/t kierunku technik informatyk

Profesja Temat dostępny też na forum:
Interesuje mnie przekwalifikowanie się, do tego informują, że kierunek za darmo, wiec interesują mnie opinię na temat tego kierunku. Czy zajęcia są dobrze prowadzone, czy może na tzw "odwal". Proszę o opinię

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie wiem jak jest w Profesji, ale byłam na tym kierunku w podobnej szkole i sami wykładowcy mówili, że placówce zależy tylko na ilości uczniów, żeby zgarnąć jak najwięcej kasy z dofinansowania. Poziom ogólnie żenujący, choć 2 wykładowców się nawet starało, gdy ktoś wykazał zainteresowanie jakimś tematem. W połowie zrezygnowałam, gdyż nie zależało mi na papierku, lecz konkretnej wiedzy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
jak wiemy, w szkołach policealnych jest różnie, dlatego najlepiej przekonać się samemu :)
W tej chwili trwa rekrutacja. Kierunek jest bezpłatny - brak czesnego. Zajęcia rozpoczną się na początku października.
Serdecznie zapraszamy do naszego sekretariatu, który znajduję się na ulicy Targu Drzewny 3/7.
Pozdrawiamy i mamy nadzieję, że do zobaczenia :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Witam, może ktoś się wypowie więcej na temat kierunku informatyk w tej szkole, też jestem zainteresowany szkołą policealną w tym kierunku, tylko nie wiem którą szkołę wybrać. pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a technik informatyk z TEB Edukacji? ktoścoś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja robiłam technika elektroniki i informatyki medycznej , wiec nie to samo, ale podobne. byłam bardzo zadowolona z zajęć, prowadzący naprawdę chcieli nas uczyć, atmosfera ok, ogólnie polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, chciałabym skontaktować się z Panią, bo mam kilka pytań odnośnie kierunku, proszę o kontakt mój adres mailowy:
joannajagodakozak@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Technik Eletroniki i Informatyki Medycznej: polecam. Teraz uruchamiają w szkole medycznej Nova. Można się zapisać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoły policealne nie uczą!
One żerują na dotacjach za ucznia!
Zastanów sie czy matura w 6 miesięcy coś daje.
Technik informatyki i co nauczą ciebie jak należy uzywać pakietu birowego.
Już mamy inne czasy papier nic nie załatwia a u pracodawców liczą sie tylko szkołydzienne i to najlepiej państwowe istniejące od lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Powiem tak, niezła ściema, bo akurat jestem technikiem informatykiem. (Moje wykształcenie to mgr na uniwerku + jakieś podyplomówki, a ta informatyka to był dodatek i nie dla papierka, a DLA WIEDZY i UMIEJĘTNOŚCI).
Technik informatyk to świetna opcja dla tych, którzy chcą mieć rozeznanie w informatyce. A do tego nauka: Flasha, Corela, C++, Linuxa, Accessa, html. +dużo innych rzeczy, które osobiście mnie nie interesują jak np. sieci.
Co do Microsoft Office (bo pakietów biurowych jest ogrom), chyba sobie nie zdajesz sprawy, w jakim stopniu ludzie nie potrafią obsługiwać takich programów (a do wcięcia pierwszego wiersza akapitu używają spacji).
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam!

Będę kończył liceum i myślę nad szkołą policealną kierunek technik informatyk. W LO z informatyki dużo godzin nie miałem i mam pytanie czy to trudny kierunek ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prace zaliczeniowe z I semestru http://filegator.pl/YZThHiJGep
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
zdaje 15% to horror
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie się uczyłaś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam CKZIU1 w Gdańsku. Poziom na dobrym poziomie. Szkoła jest darmowa i za nic się nie płaci - nie pobierają czesnego i opłat za zaświadczenia itp. http://www.ckziu1.gda.pl/kkz-technik-informatyk.html
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja również polecam tę szkołę. (Profesja to żenada).
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam zrobić technika z informatyki w Cosinusie, bo mają dobry poziom i sprzęt, a nic się nie płaci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Nauka

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

Łukasz Ch. - ocena (3 odpowiedzi)

Nienawidzę egzaminatorów , myślą że mają władzę i wszystko im wolno . Pord w Gdyni i Gdańsku...

do góry