Widok

Prosze o opinie szkola podstawowa nr 18 w brzeznie czy szkola podstawowa nr 55 w Nowym Porcie

Witam
Czy moge prosic o opinie wyzej wymienionych szkol?
dziekuje
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

up up
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Moim zdaniem jest lepsza w Brzeznie. Jest lepsza opieka dla dzieci i maja inne podejscie nauczyciele. Wiem bo duzo osob z Portu sie przepisuje do Brzezno. Duzo mam z najomych.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

zdecydowanie SP nr 18w ZSO 10 . Dobra kadra z empatycznym podejsciem do dzieciaków. Odpowiedni poziom nauki! Ostatnio sporo sie tu dzieje. wejdz na stronę internetową lub facebook.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Brzeźno
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Szkoła w Brzeźnie.
Jest lepsza kadra pedagogiczna,dzieci są diagnozowanie od klasy O-chodzi mi o to ze jeżeli dziecko może mieć w przyszłości problemy dysortografia,dyzgrafia itp. to nauczyciele to komunikują rodzicom wcześniej,również wszelkiego rodzaju nieprawidłowości wychowawcze gdzie można zacząć dużo wcześniej z dzieckiem pracować. W szkole 55 do czwartej klasy nie potrafiono wyjaśnić dlaczego dziecko niechętnie się uczy i popełnia błędy aż w końcu musieliśmy wszystkim zająć się sami bo p.pedagog ani nauczyciele nie widzieli problemu.Dzieci w sp18 również mają inne podejście do ,,życia,,są pomocne,nauczone empatii i obserwując je np.kiedy grupka dzieciaków z klas starszych wraca do domu wydają się być zdecydowanie mniej wulgarni.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

W żadnym wypadku 55. Bałagan, kolesiostwo i te rządzące się paniusie z szatni, która=e otwierają ją prawie z dzwonkiem. Czekamy tylko az któreś z dzieci zleci ze schodów przed szatnią!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pracowałam w 55 jako nauczyciel na zastępstwo i muszę powiedzieć, że cała kadra jest super , fajna mała szkoła:) a uczniowie rożni jak wszędzie.....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

55 - MASAKRA!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żadna z nich
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Inne tematy z forum Brzeźno

Rezydencja Merwede (9 odpowiedzi)

Rezydencja Merwede powstaje w pierwszej linii zabudowy od plaży. Aby się na niej znaleźć,...

Auto Części (4 odpowiedzi)

Cześć Panowie, Potrzebuję namiar na sprawdzony sklep motoryzacyjny w Gdańsku otwarty jutro lub...

do góry