Widok

Pruszcz Gdański- kosmetyczka, fryzjer

Czy znacie może jakieś dobre, sprawdzone salony kosmetyczne i fryzjerów w Pruszczu Gdańskim?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
na os wschod ul Carnieckiego rog Okrzei rewelacyjne kosmetyczki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak odwiedzałam osiedle Nowy Horyzont to widziałam salon, może ktoś korzystał i podzieli się opinią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hop. Może ktoś jeszcze zna fajne miejsca lub osoby "zajmujące się" kobitkami?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Salon fryzjerski na ul. Mickiewicza na samym końcu taki duży nie pamiętam nazwy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
fabrello?
[url=www.nawieszaczku.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
w Pruszczu na Fantazego (chyba tak się nazywa ta ulica) powstał salon fryzjerski "Patrycja", wiecie może coś na jego temat??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a jakies ciekawe miejsca, sklepy z ciuchami, place zabaw dla dzieci gdzie jest pelno, niedlugo bede mieszkanka pruszcza , dokladnie osiedle sloneczna dolina i nie mam pojecia gdzie co i jak:)
OSOBISTY TRENER FITNESS, ODCHUDZANIE, kształtowanie i modelowanie sylwetki, zajęcia indywidualne,diety,zapraszam, tel.695519424,fitness-ola@wp.pl www.odchudzanieztrenerem.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli chodzi o kosmetyczkę to serdecznie polecam Panią Agnieszkę z salonu AGA! i w ogóle ten salon :) ostatnio korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolona :)


popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Również polecam Panią Agnieszkę, malowała mnie kilkakrotnie (super efekt), byłam też w tym salonie na kilku zabiegach upiększających. Polecam (ul.Kossaka).
Do fryzjera chodzę na ul. Kochanowskiego - Salon Duet też do Agnieszki - również polecam. Same Agnieszki w tym Pruszczu :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A gdzie dokładnie jest salon kosmetyczny Aga? Chętnie bym skorzystała.
Co do placu zabaw to jest duży fajny w centrum- Faktoria
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Co prawda jestem z pruszcza, ale kosmetyczkę i fryzjerkę mam w gdańsku przy obwodnicy. Dokładnie to chyba os.Łostowice salon Prestige. Dziewczyny robią wszystko...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ten salon jest na przeciwko urzedu miasta w pruszczu. robiłam tam permanentny miesiąc temu. POLECAM.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
bardzo polecam salon DUET w pruszcu na kochanowskiego super fryzury ślubne pani agnieszka to czarodziejka !!!!!!!!!!!! gorąco polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
zapomialam dodac ze kosmetyczka na miejscu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
haha sorry, że tak późno ;) tak wiem, mieszkam w tym bloku, a salon został przeniesiony. ulicę, dwie dalej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam Salon Fryzjerski Wiktoria na osiedlu bursztynowym kolo tesco. super dziewczyny poleca, dobiorą i zrobią rewelacyjnie a przede wszystkim za niska cenę. Nie zawsze znaczy drogo i dobrze a tanio zle.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
przyłaczam się do pytania o fryzjeraw Pruszczu? moze ktos wie cos wiecej na temat tego salonu na osiedlu bursztynowym?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja chodzę do p. Tomka na Kossaka i jestem zadowolona z efektów :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja też polecam salon Wiktoria na Osiedlu Bursztynowym super fryzura za przystępną cene. Ja jestem bardzo zadowolona:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja również po przeczytaniu różnych dobrych opinii na temat salonu "Wiktoria" postanowiłam zobaczyć i się nie zawiodłam, dziewczyny potrafią naprawdę doradzić, a przy tym ceny są bardzo przystępne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
hej,watek umarł? a moze ktos jeszcze się wypowie, nie wierze, ze nie ma dziewczyn, które korzystają z usług salonów fryzjerskich w pruszczu i maja o inich jakies zdanie? moze cos o Wiktori? a salon nicola?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
polecam salon Ilona w Pruszczu przy grunwaldzkiej dawna pizzeria :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
A może ktoś ma jakieś aktualne wiadomości na temat fryzjerów pruszczańskich? Chciałabym się wybrać w przyszłym tygodniu ale nie wiem do kogo,a boję się,że znowu ktoś mi zniszczy włosy :/ W zeszłym roku byłam w tej "słynnej" wiktorii...po powrocie do dom popłakałam się! Ja mówiłam w salonie jedno,a fryzjerka i tak ścinała jak chciała :/ efekt - chodzenie z workiem na głowie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
podbijam bo też poszukuję fryzjera w Pruszczu. Chodzę do Fabrello a po ostaniej wizycie jak zapłaciłam 250zł!!! odechciało mi się.
Umówiłam się do osiedlowego fryzjera na Kasprowicza, kiedyś tu chodziłam i było ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A na Kochanowskiego jest jeszcze ten Duet?
image

Fotografia okolicznościowa, sesje dziecięce, portretowe itd.
www.ans-photo.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ja się przyłacze do pytania , ja takze chodze do fabrello na pasemka co 2 miesiaca, ostatnia wizyta kolor na calosc plus troche pasemek na odrzosty i 220 zl:( jestem zadowolona ale gdyby tak cos ciut taniej? czy myslicie ze sie nie da, ze za jakosc i komfort trzeba placic? przed fabrello bylam chyba w duecie, i nie bylam zadolona, tez z akolor na calosc jakas slaba farba-niefarba zplacilam 150
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
W fabrello bardzo dużo biorą :/ kiedyś chodziłam ale zrezygnowałam,bo uważam,że jak na Pruszcz to drogo
image

Fotografia okolicznościowa, sesje dziecięce, portretowe itd.
www.ans-photo.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
w Fabrello jest bardzo drogo, masakra tam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
a jakies inne miejsca/ dziewczyny, hop, hop!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bylam w Wiktorii ,jakis czas temu i niestety ale fryzjerka spalila mi wlosy ...(robiac baleage) chciala chyba wiecej zarobic ,bo obslugiwala 3 klientki na raz ...w tym kazala mi czekc i czesala dziewczyne do slubu ,o ktorej zapomniala!!!!!
Wiec efekt byl taki a nie inny....
Wiec moja noga tam niestanie nigdy ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja też chodzę do Fabrello, drogo ale przynajmniej sie nie boje ze mi zniszcza wlosy. Chodziłam do Atelier na Cyprysowej i do salonu na Obroncow Pokoju nie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
jeśli chodzi o fryzjerkę to ja polecam Panią Agnieszkę, ma salon w pawiloniena ul. Tysiąclecia w Pruszczu Gd, jest dobra i niedroga
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bardzo fajna fryzjerka i kosmetyczka otworzyły salon na Miłosza w bloku koło przedszkola Czwóreczka .Bardzo dobra obsługa i niedrogo. Korzystałam i polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
no to ja polecę ci Wiktorię na Osiedlu Bursztynowym, rewelacyjna obsługa i jest również kosmetyczka, a ceny jakby była promocja :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
~Matyldaa -Chyba konkurencja się odezwała, bo ja chodzę dosyć często do salonu "Wiktoria" na Bursztynowym i wiem jak dziewczyny podchodzą do klienta i nie wierzę ze taka sytuacja miała miejsce co można zobaczyć chociażby po ilości osób, która ten salon odwiedza. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona zarówno z fryzur jak i z kosmetyki. Wszystkim bardzo polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
W fabrello kasuja kosmiczna kase.
Polecam doswiadczona stylistke fryzur pania Asie z Beauty na bursztynowym kolo tesco.
Kobieta czyni cuda. Z moich zniszczonych wlisow gdzie inne fryzjerki szalaly z rozjasniaczami pani Asia wyczarowala piekna lekka fryzure kolor tez boski. Cena o 100 zl mniej niz w fabrello.
Polecam z wielkim sercem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

on jest dewotem, to fanatyk.......................
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam,
ja polecam Pania Monike i Agnieszke w salonie przy ulicy Fantazego (dawny dentysta), obok Beniowskiego i Sienkiewicza.
Panie znaja sie na rzeczy i wiedza co robia do tego ceny przystepne,
pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja ostatnio byłam w salonie Wiktoria na Busztynowym i jestem baaaardzo zadowolona, całkowita zmiana mojej fryzury wyszła na duży plus, rodzina i znajomi byli zachwyceni, to była moja pierwsza i napewno nie ostatnia wizyta w tym salonie. Pozdrowienia dla Pani Żanetki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
ale sciema z ta wiktorią- obciach same sobie opinie piszą- nie polecam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Beti ,dokładnie ..
A do koleżnki wyzej ,zadna konkurecja ,poprostu zje****y mi wlosy i tyle ..
Teraz nadal chodzę do Pani Moniki naprzeciw komisu dziecego i jestem mega zadowolona.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
matylda a corobisz na głowie- polećcie kogoś do balejażu- żeby wyszedł cieńki i nie żółty ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Baleage ,i tam zawsze mam ladny blad :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
*baleyage
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
To ciekawe jak wytłumaczyć fakt, że jest tam zawsze dużo ludzi i tak jak ja wychodzą zadowoleni. Chodzę już tam od dłuższego czasu i gdyby było inaczej to na pewno bym na forum nic nie pisała.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co do kosmetyczki i poważniejszych zabiegów z medycyny estetycznej to jak dla mnie tylko https://malaklinikaurody.pl/kosmetyka/ w Gdańsku. Mam do nich pełne zaufanie i cenię sobie profesjonalizm i atmosferę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Gdzie w góry z dzieckiem na wakacje-miejsca godne polecenia (171 odpowiedzi)

Jak co roku chciałabym pojechać na urlop w góry. Byle nie do Zakopanego- tam byłam już wiele...

Sprawdzone sposoby na odchudzanie:) (65 odpowiedzi)

Cześć Dziewczyny! Podzielcie się swoimi sposobami na skuteczne odchudzanie:) Ja muszę zrzucić aż...

Przeprowadzka - jaką firmę polecacie? (52 odpowiedzi)

Hej! Jaka firmę przeprowadzkową polecacie?? Za dwa tygodnie mnie to czeka i chciałabym...

do góry