Widok

Prywatna położna szpital na Klinicznej

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam

Czy któraś z Was rodziła w szpitalu na klinicznej z prywatną położną?
Czy jesteście w stanie kogoś polecić??

Pozdrawiam
imagey
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tego co mi wiadomo to nie można wynająć sobie prywatnej położnej na poród.
To znaczy możesz mieć taką osobę przy sobie, może ci pomagać, ale na czas gdy masz już skurcze parte to nie może się wtrącać w pracę którą wykonuje położna i lekarze ze szpitala, w którym rodzisz.
Prywatna położna jest tylko dla ciebie wsparciem duchowym ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie chce aby ona odbierała poród. Chciałabym właśnie, żeby była przy mnie i przy mężu gdy będziemy rodzić.
imagey
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wątpie w to czy wpuszczą na salę porodową dodatkową osobę ,albo mąż albo położna,nie wiem czy w ogóle się zgodzą na polożną,z tego co tu któraś forumka napisała może ona być dla ciebie co najwyżej wsparciem duchowym i nie ma prawa wtrącac się w przebieg akcji porodowej bo zwyczajnie zostanie wyrzucona z sali.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najlepiej zanim zaczniesz szukac namiarów na prywatną położną to zadzwoń na Kliniczną i zapytaj się czy pozwolą ci na nią ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
napisałam już wcześniej, że nie chce aby wtrącała się w pracę położnej czy lekarza
imagey
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ok, ale nie wiadomo czy wpuszczą jeszcze jakąś osobę poza mężem
zadzwoń i się zapytaj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
myślę, że zawsze jest taka możliwość. I wydaje mi się, że jeśli dodatkowo byłaby to pracownica właśnie tego szpitala to nie byłoby problemu.
imagey
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.gdzierodzic.info/placowka/736
na tej stronie są opisane warunki porodówek w szpitalach
Szpital na klinicznej dopuszcza aby przy mężu i rodzącej była doula. Więc myślę, że nie będzie problemu.
imagey
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o jeżeli tak to super :)
rodziłam na Klinicznej 2 razy, ale nie wiem do kogo by można się było zgłosić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co ja sie orientuję to nie może to być pracownica tego szpitala,parę lat temu była afera w trójmieście i pracę w jednym z gdańskich szpitali straciło parę położnych za takie prywatne porody,najlepiej zadzwoń i dowiedz się u źródła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kiedy właśnie nie chodzi mi o prywatny poród. Chodzi mi o taka doule. która pomaga rodzącym małżeństwu. Teraz każda rodząca ma do tego prawo i każdy szpital powinien się na to zgodzić.
imagey
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o właśnie ja tez o tym słyszałam, że pracownica szpitala nie może być opłacona do porodu. jeżeli już to chyba będziesz mogła sobie wziąć położną do towarzystwa, ale "obcą" nie z tego szpitala, w którym rodzisz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a myślałam, że może taka byłaby im milej widziana. Nie wiem jak to działa. Chyba faktycznie najlepiej będzie zadzwonić do szpitala i się wypytać. Może oni mają jakieś namiary na takie doule.
imagey
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może w szkołach rodzenia by wiedzieli?

nie można opłacać chyba położnych ze szpitala w którym się rodzi żeby nie było podejrzenia o łapówki ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
LAguna jak sie czegos dowiesz to daj znac w tym wątku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na pewno będę się dowiadywała i na pewno dam znać
imagey
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a więc po długim szperaniu w internecie znalazłam szkołę rodzenia SuperMama http://supermama.edu.pl/
W zakładce "położna" są wymienione dwie położne: jedna która obejmuje teren Gdańska i Pruszcza Gdańskiego i druga która obejmuje Gdynię, Sopot i Wejherowo. Ta z Gdańska pracowała na pewno na Klinicznej http://supermama.edu.pl/polozna/nasze-polozne

A tu pięknie opisują zakres tej usługi "położna di porodu" - http://supermama.edu.pl/polozna/nasze-polozne/polozna-do-porodu
cena takiej usługi 1000 zl

Ale już co wiem! i na pewno tam zadzwonię
imagey
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Spodziectwo, jest ktoś w temacie? (97 odpowiedzi)

Szukam mam synków ze spodziectwem, są tu takie?

Siłownia-Od czego zacząć,jak ćwiczyć żeby schudnąć (36 odpowiedzi)

Zapisałam się na siłownie,mam 5 kg do zżucenia po ciąży,jestem po dwóch porodach,najbardziej...

urlop wychowawczy a zaległy urlop wypoczynkowy :) (14 odpowiedzi)

witam, Mam takie pytanko może już był przerabiany ten temat, Jestem obecnie na urlopie...

do góry