Widok

Prywatny oddział położniczy - Sopot

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny,
Macie jakieś nowe informacje kiedy zacznie funkcjonować nowy prywatny oddział położniczy w Sopocie? Swissmed zamknięto, Clinica Medica - zamknięta. Ciekawa jestem czy w przyszłym roku jest szansa na poród w prywatnym szpitalu w Trójmieście? Nie chcę prowokować kolejnej dyskusji porównującej szpitale NFZ i prywatne placówki. Jeśli macie jakieś bardziej szczegółowe informacje dotyczące prywatnego oddziału, proszę o wypowiedź. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
Długa droga. Budowa jeszcze nie ruszyła.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

a czy ktoś może polecić gdzie w polsce rodzić prywatnie najlepiej?
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

łodz, szczecin, warszawa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od października rusza podobno prywatna porodówka w Swissmedzie :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ooo a skąd takie wiadomości?
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

na fb ani na ich stronie nic nie ma. a pewnie by już zbierali zapisy wiec chyba październik ale nie tego roku :P
również jestem ciekawa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoda, że niczego się nie dowiemy. czyli niema prywatnej porodówki w trójmieście;/
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

W Swissmedzie? Tzn. będzie reaktywacja oddziału?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Reaktywacja oddziału położniczego w Swissmedzie jest rzeczywiście potwierdzona, prawdopodobnie ruszy niebawem. Czy komuś udało się może uzyskac bliższe informacje odnośnie daty planowanego otwarcia oddziału? Pracownicy infolinii Swissmed (co zrozumiałe) na ten moment nie udzielają informacji o konkretnych terminach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tez mam informacje, ze Swiasmed niby rusza. Ale niestety nic konkretnie jeszcze nie wiadomo poza tym ze w tym roku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A na stronie mieli ogłoszenie ze szukają lekarzy, położnych i pielęgniarki na oddział położniczy i neonatologiczny wiec jednak ruszają :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, to jest pewne. W Swissmedzie także potwierdzają tę informację, jedynie brak konkretów odnośnie dat.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi dzisiaj powiedzieli, że w połowie grudnia już mozna dzwonić bo zapewne będą mieć terminy kiedy ruszają.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Start w czerwcu 2018 - info od swismedu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Nie mam ochoty na seks przy tabletkach antykoncepcyjnych (19 odpowiedzi)

Witam. Czy ktoś również dostrzegł u siebie taki problem? Dodam,że z tabletek nie zrezygnuje bo...

Zwiotczała skóra po porodzie:( (36 odpowiedzi)

Dziewczyny, urodziłam prawie 5 lat temu, jestem szczuplejsza niż przed zajściem w ciążę (jakoś...

Kosmetyki dla dzieci - czytacie skład? (42 odpowiedzi)

Ostatnio całkiem przez przypadek trafiłam na fachową stronę nt. szkodliwych składników kosmetyków...

do góry