Widok

Przedszkola Państwowe - PRZYMORZE

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam,
było już pytanie o przedszkola na Zaspie, ja zapytać chcę o przedszkola na Przymorzu.
Które polecacie, a które odradzacie?
Najbardziej ze względu na bliskość zamieszkania interesują mnie przedszkola
- koło klubu osiedlowego Piastuś
- na Piastowskiej, koło żłobka
- na Jagiellońskiej koło szkoły podst.
Ale chętnie też posłucham opinii o innych przedszkolach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
właśnie poszukałam jakie przedszkola w najbliższym rejonie mam do wyboru :)

- Jagiellońska 12, przedszkole nr 34 http://www.przedszkole34gdansk.pl/index.php?category=3

- Piastowska 92, przedszkole nr 54 "Fantazja" http://www.fantazja.ovh.org/

- Piastowska 102, przedszkole nr 51 "Jacek i Agatka"

- Obrońców Wybrzeża 4f, przedszkole nr 59 "Promyczek" http://przedszkole59.eu/kontakt/



nie wiem w którym miejscu jest to przedszkole http://www.przedszkole57.gda.pl/?kontakt,2 - sąsiednie do "Promyczka"? między blokami na Dąbrowszczaków i Kołobrzeskiej? czy jaki tamto ma numer?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.jacekiagatka.net.pl/ Jasek i Agatka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Między falowcem a Kołobrzeską są 2przedszkola Fantazja i Tęczowe.
Jedno przy gimnazjum nr21 ,drugie przed podstawówką sp79
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co do przedszkola na Rzeczypospolitej ,czyste,przestronne i Panie miłe.
Wg mojej oceny 70% na tak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jolek - ale oba bliżej początku falowca na Obr. Wyb.?


Czy tam pod koniec(bliżej McDonald's i szkoły) też coś jest?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam przedszkole Promyczek moj synek tam chodzi trzeci rok i naprawde nigdy zadnego problemu nie bylo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
DO AGUSIA GDA>>>Fantazja bliżej Mc donalda, Tęczowe na wysokości Tesco na obrońców
lub za gimnazjum 21 od Kołobrzeskiej.

Wg mojego taryfikatora na pewno bym zastanowiła się nad Fantazją.

Mam inne pytanie ,czy nie interesuje Was mamy małych dzieci powstanie
nowego ,prywatnego przedszkola?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
TO PRZEDSZKOLE NA RZECZYPOSPOLITEJ TO BLIZEJ PETLI ZASPA PROSZE PODAJCIE JAKIES OPINJE I JAKIE TAM SA OPLATY
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ania to tuż przy pętli zaspa to przedszkole specjalne a te między falowcami to własnie takie państwowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.przedszkole40.pl/ przedszkole specjalne nr 40 na rzeczpospolitej

http://www.przedszkolenr62.republika.pl/ przedszkole nr 62 państwowe
Marcelinka 28.11.2009, Dominik 20.11.2005
Moje dzieci są dla mnie sensem życia, są całym światem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prościej - Przy Soprano państwowe ,przy pętli tramwajowej specjalne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podnoszę pytanie ,czy warto otwierać nowe przedszkole na Przymorzu.
Lokalizacja na Obrońców Wybrzeża
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja co prawda jeszcze swojego synka do przedszkola nie posyłam,bo ma 1,5roku,ale chętnie widziałabym prywatne przedszkole na osiedlu.Niech "podziała" trochę zanim zacznę się nim interesować :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na Rzeczypospolitej sa dwa, jedno wlasnie blizej petli na Zaspie a drugie miedzy falowcami, tez bym miala bliziutko, z okna widze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fantazja jest na Piastowskiej koło żłobka.

no chyba, ze są dwie Fantazje na Przymorzu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie jest jedna fantazja koło żłobka, na przymorzu nie ma potrzeby otwierania więcej przedszkoli dal przykładu po pierwszych wynikach w tym roku szkolnym grupa trzylatków w jacku i agatce 2 wolne miejsca, a np. w tym koło macdonalda ąż 9 lub 13 dokładnie nie pamiętam, plus są jeszcze prywatne agatka, na arkońskiej , jedno osiedla trzy żagle też będzie miało lub już ma także nie słyszałam by dziecko mieszkające na przymorzu lub zaspie miało problem z miejscem w przedszkolu już prędzej żłobek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga ja chodziłam do tego przedszkola 57. jest ono na tyłach tak jakby gimnazjum, bodajże gimnazjum 21 :)
Marcelinka 28.11.2009, Dominik 20.11.2005
Moje dzieci są dla mnie sensem życia, są całym światem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
słuchajcie ale na obrońców wybrzeża jest jeszcze jedno przedszkole .
Jedno na jednym końcu falowca tak jak pisała jolek na tyłach podstawówki nr 79 a drugie na drugim końcu falowca "koło" pralni.

No i te 57 na tyłach gimnazjum 21 ale to już kołobrzeska :)
Marcelinka 28.11.2009, Dominik 20.11.2005
Moje dzieci są dla mnie sensem życia, są całym światem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ojjka -ostatnie przedszkole(zlikwidowane) o którym wspomniałaś (BLIŻEJ DĄBROWSZCZAKÓW) jest ośrodkiem specjalnym.

Na obrońców są 2 przedszkola jedno bliżej Mcdonalda(wysokość obr wyb
4f) ,drugie KOLOROWE na wysokości obr wyb 10 c lub jak kto woli za gimnazjum 21 na Kołobrzeskiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
OJJEK ty patrzysz od strony Kołobrzeskiej ,a AgaGda mieszka od Obrońców .Dlatego ty masz za szkołami ,a my przed.
Reasumując 2 przedszkola na obrońców /kołobrzeskiej ,arkońska,
jagiellońska, piastowska, rzeczypospolitej przy soprano.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
POPROSZE O OPINJE I OPLATY W PRZEDSZKOLU 62 PRZY SOPRANO
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jolek dziwne, ale znajomych córka jeszcze w tym roku uczęszczała do tego przedszkola co Ty mówisz,że jest "ośrodkiem specjalnym" to w takim razie od kiedy on jest specjalny??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ojjka, myślisz o Tęczowym. Tuż obok jest ośrodek który już od dość dawna nie jest przedszkolem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja córka chodziła w tym roku do 4-latków do tego przedszkola i ja jestem bardzo zadowolona, ukłony dla Pani Izy i Pani dyrektor też jest sympatyczna:) Gdy chorowała to aż płakała że nie może pójść do przedszkola, nie wiem jak jest w innych ale w tym roku do tego samego przedszkola będę zapisywała swoją drugą córcię do 3-latków. Cena było 2,50 a teraz chyba podrożało do 2,70.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tylko na pokaz to wszystko.Pani dyr,......... .kto nie pracuje w tym przedszkolu to nie wie jak jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam Tęczowe jako mama dziecka, które uczęszczało do tego przedszkola 3 lata. Córka z chęcią chodziła już od pierwszej grupy jako 3-latka do przedszkola. Nie było nigdy żadnych problemów, nauczycielki bardzo miłe i kompetentne, panie w szatni i kuchni również życzliwe i sympatyczne. Pomagają przy ubieraniu, nawet w najstarszej grupie odwieszają ubranka na wieszaczki jeśli zajdzie taka potrzeba. Wydaje mi się, że dużo zależy od nas rodziców i od charakteru dziecka. Uważam, że moje dziecko zostało dobrze przygotowane do szkoły, ma sporą wiedzę, nawet ponad program i cieszę się, że córcia wyniosła stamtąd wiele wartościowych znajomości, bo mimo, że drogi dzieci rozeszły się, to więzi podczas spotkań na podwórku nadal są zażyłe i przyjazne. Nie ma co biegać i szukać rewelacyjnego przedszkola, bo generalnie krzywdy się dzieciom w takich instytucjach nie robi. Przynajmniej nie w Tęczowym, chociaż wszędzie znajda się rodzice, którym woda będzie za mokra a trawa za zielona.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja uwazam wrecz przeciwnie. ta afera z zamykaniem dzieci w toalecie wlasnie byla w teczowym. moje dziecko bylo zastraszone. plakalo ze nie chce isc do przedszkola ale nie chcialo powiedziec dlaczego po 2 tygodniach wyciagnelam od niego cyt. " boje sie ze pani znowu zamknie mnie w toalecie." tego samego dnia zrobilam afere w przedszkolu i wypisalam dziecko. potem zrozumialam dlaczego moje dziecko nie chcialo zostawac samo w pokoju nie mowiac juz o pojsciu do toalety. te przedszkole jest tylko dla dzieci silnych psychicznie. teraz moje dziecko chodzi do zerowki. w szkole rozmawialam z innymi mamami ktorych dzieci chodzily do tego przedszkola i jedna powiedziala ze faktycznie byly tam karne krzeselka ktore sie znajdowaly w toalecie. a druga ktora byla w radzie rodzicow powiedziala ze polowa kadry tego przedszkola byla zgloszona do prokuratury ale nic to nie pomoglo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
żeby było łatwiej - zobaczymy co mapy google mówią ;)


image


image







teraz się zakręciłam ;)
czy to oznaczone literką "F", nr 56, na Dąbrowszczaków 28 jeszcze istnieje? czy jego już nie ma? (bliżej weterynarza na początku falowca)




zgodnie z tą rozpiską, interesują mnie:

- Piastowska 102, przedszkole nr 51 "Jacek i Agatka" http://www.jacekiagatka.net.pl/

- Jagiellońska 12, przedszkole nr 34 im. Marii Konopnickiej http://www.przedszkole34gdansk.pl/index.php?category=3

- Kołobrzeska 71, przedszkole nr 57 "Tęczowe" http://www.przedszkole57.gda.pl/?o-nas,16



i nie wiem jak z tym nr 56?





Jolek - wydaje mi się, że otwieranie tu prywatnego przedszkola nie ma sensu. Z tego co Forumki pisały w innym wątku - w naszych rejonach nie jest trudno dostać się do przedszkola(mam nadzieję, że faktycznie tak jest).
mnie osobiście opcja prywatnego nie interesuje, tylko państwowe wchodzi w grę ze względu na kasę.

natomiast my z koleżanką jakiś czas temu myślałyśmy o otwarciu jakiegoś placu zabaw/kawiarni w tej okolicy - ale pomysł umarł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja mówiłam o przedszkolach G,C,F

i to przedszkole F czyli nr 56 na pewno istnieje, bo tam chodzi córka znajomych a jest w pełni normalną i sprawną dziewczynką :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
wczoraj siedziałam w sieci i znalazłam info o fajnej akcji w Bydgoszczy i Białymstoku - zorganizowali grupy przedszkolne dla bezrobotnych, aby mogli wrócić do pracy :] (którzy tak jak my nie spełniają teraz ani jednego kryterium)

https://ssl.gra.fm/informacje/15727/bezrobotni-bydgoszczanie-z-dziecmi-w-wieku-przedszkolnym-moga-korzystac-z-bezplatnego-przedszkola-w-bydgoszczy

http://wyborcza.pl/1,75478,9198699,Bez_pracy_nie_ma_przedszkola.html

http://bydgoszcz.gazeta.pl/bydgoszcz/1,35590,9103813,Nie_pracujesz__Zapisz_dziecko_do_tego_przedszkola.html

http://bezrobocie.org.pl/wiadomosc/621824.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajna akcja i uważam ją za bardzo słuszną.
Jak mam iść do pracy, jak nie mam co zrobić z dzieckiem
Nie każdemu się kalkuluje oddać dziecko do prywatnego przedszkola
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie.

nie mogę iść do pracy, bo nie mam co zrobić z dzieckiem, na prywatny żłobek/przedszkole czy nianię mnie nie stać.

dziecko będzie miało problem z dostaniem się do przedszkola - bo nie pracuję.


i kółko się zamyka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia tak jak pisałam kilka postów wyżej na przymorzu i zaspie nie ma problemu z dostaniem się do przedszkola jeśli spełnisz dwa warunki zapisz dziecko w formularzu rekrutacyjnym co najmniej na 8 godzin i deklaracją wszystkich posiłków, a drugi warunek dwoje rodziców pracuje trzeba przynieść zaświadczenie od pracodawcy, ja byłam na wychowawczym czyli niepracująca ale załatwiłam z kadrową odpowiednie zaświadczenie (cały czas byłam pracownikiem firmy), moja sąsiadka która nie pracuje załatwiła zaświadczenie od znajomego co prowadzi działalność gospodarczą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pati - gdyby załatwienie takiego zaświadczenia było dla mnie łatwe, to bym nie trzęsła portkami, że przedszkole przejdzie nam koło nosa ;)

jestem bezrobotna - więc nawet nie na wychowawczym żeby coś u siebie w pracy kombinować.

jakoś nikt mi do głowy nie przychodzi, kto mógłby mi załatwić takie zaświadczenie :/


także na dzień dzisiejszy nie spełniamy ani jednego kryterium :/ ewentualnie można się podczepić pod ten całodzienny pobyt (czyli z opcją dopłaty za pobyt i wyżywienie)




a ja mam już po dziurki w nosie siedzenia w domu! 3 lata i p*** dostaję ;) nawet gdybym chciała zrealizować swój plan założenia działalności, jaka przyszła mi ostatnio do głowy - to nie może to ruszyć przed wrześniem ;) (wymyśliłam sobie sklepik szkolny, jeszcze nic nie sprawdzałam, tylko tak mi to wpadło do głowy - przy okazji może wiecie gdzie brakuje takiego sklepiku? w jakiej szkole?)

bo otwieranie na maj-czerwiec jest bez sensu ;) na koniec roku szkolnego :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia a nie masz jakiejś rodziny cioci wójka , znajomych sąsiadów co prowadza działalność gospodarczą niech napiszą cokolwiek że u nich sprzątasz , pomagasz w pracach biurowych

znam conajmniej trzy takie mamy co tak załatwiły zaswiadczenia w różnych dzielnicach gdańska co ich dzieci teraz chodzą do przedszkola , a one na spokojnie znajdywały pracę od września października
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeżeli ktoś ma jakąś działalność to jednoosobową :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pati ja jestem na wychowawczym ale zatrudniona jestem na stałe czyli na umowę na czas nieokreślony i niestety firma nie chce mi wypisac takowego zaświadczenia:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ola - i co zrobisz? jaki masz plan?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem Aga :( jestem w kropce. Powiem szczerze, że bardzo chcę żeby Marcelina poszła do przedszkola, widzę ile Dominik stracił na tym, że nie poszedł do przedszkola tylko od razu do szkoły.
Jestem nastawiona w razie czego na pisanie odwołań i w ogóle, jestem zdeterminowana.

Aga musimy się w końcu spotkać :)
Marcelinka 28.11.2009, Dominik 20.11.2005
Moje dzieci są dla mnie sensem życia, są całym światem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ola - no ja myślę :) tak musimy i musimy już ładnych kilka lat ;) (11 ;) pomijając ile - chyba 2 czy 3 krótkie spotkania w tym czasie?)


Monia B. też tu jest na forum ;) może się kiedyś gdzieś wyrwiemy we 3? jak za dawnych dobrych czasów? ;) hehehe - lody w Oliwie? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ojka napisz Ci tak ja miałam przeprawę z kadrową tym bardziej że centrala mojej firmy kadry i księgowość są w Poznaniu, i tylko telefonicznie mogłam to załatwić
najpierw prosiłam spokojnie kulturalnie tłumaczyłam że w gdańsku rekrutacja do przedszkoli w marcu i wymagają takiego zaświadczenia bo jest dla mnie różnica 300zł za państwowe a 1000 za prywatne, nie chciała nawet słuchać powiedział że nie wypisze , w końcu jak do niej powiedziałam kulturalnie , ale już bardzo stanowczo i dosadnie co myślę o jej humorach i czy ona będzie mi dopłacać do prywatnego przedszkola tą różnicę w cenie, i że czekam na zaświadczenie tydzień czasu na swój domowy adres , nie wiem czy poszła po rozum do głowy czy w kadrach stwierdzili że taki problem to nie problem, ale po tygodniu przyszło pismo z zaświadczeniem że pracuje w takiej i takiej firmie wszystkie pieczątki i nawet podpis kadrowej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
albo po prostu niech wypiszą tylko zaświadczenie że jesteś pracownikiem firmy od do albo na czas określony po prostu niech nie uwzględniają wychowawczego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga tak Monia też jest?? a pod jakim loginem się ukrywa?? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
HaPati :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga to załóż działalność i ją zawieś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie nie bardzo mi się to opłaci ;) bo nie mam pewności czy po wakacjach faktycznie nie będę zmuszona otworzyć czegoś na własny rachunek ;) (wtedy tracę szansę na teoretyczne dofinansowanie z UP)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do przedszkola F to sprawdzę je jutro osobiście. Hi,Hi co do googli
to Aga nie ufałabym tak bezgranicznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jolek - wiem ;) widzę jak Galeria Przymorze wygląda na mapie ;P i kiedyś też jakiś błąd wyłapałam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga ja też myślę o założeniu jakiejś swojej działalności :)
Nad placem zabaw się zastanów...szkoda wtopić kasy :(
Marcelinka 28.11.2009, Dominik 20.11.2005
Moje dzieci są dla mnie sensem życia, są całym światem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ten pomysł z placem już dawno umarł ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy moge prosic o Wasze opinie na temat przedszkola nr 62 tego kolo Soprano? mialabym blisko ale nie mam zadnych info na ten temat...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja rownież poproszę o opinie na temat przedszkola 62
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam :]

Jolek - jak z tym przedszkolem "F"? istnieje? :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ktoś oddaje dziecko do punktu przedszkolnego Zielona Bandera (Fundacji Familijny Poznań/Gdańsk)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hopsa :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja córka chodzi już 2 rok do przedszkola 62 panie miłe przytulne przedszkole z chęcią chodzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej a gdzie to jest na chlopskiej, to jest 5 h dziennie i swoje wyzywienie to fajna alnernatywa gdybysmy sie nie dostali , kurcze mam nerwa przed tymi zapisami synek bylby prze szczesliwy w przeczkolu tak lubi dzieci no i by zaczął moze gadac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do AGUSIA GDA- tam nie ma przedszkola ,tylko ośrodek dla dzieci autystycznych.Dokładny adres to Dąbrowszczaków 28.
Pozdrawiam jolek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki za info o 5 h
a ty do jakich składasz na przymorzu bo ja do 34, fantazji hi hi marzenia hehe,
i na kolobrzeską 71 nie pamietam numeru te kolo dąbrowszczakow 30
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki Jolek :]

Wikunia - to mamy podobne typy ;) w odpowiedniej kolejności:
- Jagiellońska 12, przedszkole nr 34 im. Marii Konopnickiej http://www.przedszkole34gdansk.pl/index.php?category=3

- Kołobrzeska 71, przedszkole nr 57 "Tęczowe" http://przedszkole57.gda.pl/

- Piastowska 102, przedszkole nr 51 "Jacek i Agatka" http://www.jacekiagatka.net.pl/ (Wiem, że o Fantazji można mooooocno pofantazjować ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie niewiem czy do tej fantazji skladac tez myslalam o jacku i agatce ale podobno w zeszlym roku bylo miejsc tam duzo wolnych i mojej kolezanki znajomej ktora ma 3jaczki tam sie dostala pod koniec wrzesnia bo tyle miejsc bylo
moze ktoras cos wie na ten temat prosze o opinie.
mam nadzieje ze sie obie dostaniemy na jagielonska i sie poznamy w realu hehe pozdrawiam

alke w tym roku na przymorzu duzo 3 latkow nawet widac w sklepach po ciuchach rozm 98-104 oblegany
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe ;) poznać możemy się wcześniej i bez tego ;P

moja sąsiadka też chce zapisać swojego syna do Jacka i Agatki - bo chodzi do żłobka obok :] i zna opinie mamusiek z przedszkola ;)

to pocieszyłaś mnie z tymi wolnymi miejscami :D :D :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja corcia chodzi do przedszkola Fantazja-jest super!!! Polecam!!!! Super panie-a szczegulnie pani Ewa z grMisie-3latki-nauczyciel z powolania!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny moja córka chodzi do jacka i agatki, nie prawda że były wolne miejsca na koniec wakacji . po wstępnej rekrutacji zostały dla trzy latków dwa wolne miejsca, najwięcej wolnych miejsc bo aż 12 czy 13 było w tym przedszkolu koło macdonalds i jeszcze jest mało chętnych w misiu na śląskiej

o fantazji i tym na jagiellońskiej można zapomnieć jak ma się ślub...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lub jeszcze jakiś inny warunek spełniać rodzic lub dziecko niepełnosprawne lub inne takie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to moze wlasnie zostaly 2 miejsca ale zostaly to jest pocieszajace a jacek i agatka to kolo piastusia tak zobaczymy 2 kwietnia choc pewnie bedzie sie sysytem zawieszal takie oblezenie bedzie hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i do których przedszkoli skladacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkamy na przymorzu na dąbrowszczakow od strony kolobrzeskiej i nie mam pojecia gdzie zapisac synka. Prosze poradzcie ktore przedszkola sa fajne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
rozważam posłanie córki do przedszkola.B.mnie zainteresowała wypowiedz jednej z mam: bardzo Dominik stracił, że poszedł do szkoły nie chodząc wczesniej do przedszkola.Czy mogłabyś napisać coś więcej na ten temat?
pozdr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witaj to nie ja pisalam ale odpowiem co mysle
mam 3latka i wlasnie zapisuje go przedszkola bo uwarzam ze powinien isc do dzieci poznac zasady jakie panuja w zyciu poprostu uspolecznic sie
ja niechodzilam do przedszkola bo chorowalam i ciagle bylam sama i to byle zle niemowie ze nie mam przyjaciol czy nieumiem sie zachowac ale jednak przebywanie ciagle wsrod doroslych zrobilo ze mnie bardziej poważną i w szkole uważalam ze dzieci sie glupio zachowuja

a po za tym i co najwarzjejsze dziecko w przedszkolu nauczy sie więc ej niż w domu i nauczy sie samodzielnoiści

pozdraiwiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie to autor miał na myśli. Dzieci lepiej rozwijają się w grupie,stają się samodzielniejsze i mając przykład z innych dzieci dostosowują się do zasad współżycia społecznego.Zmieniliśmy miejsce zamieszkania ,kiedy mój syn miał 8 lat i zmienił szkołę. W poprzedniej panowały "żadne" zasady ,więc nawet nie umiał usiedzieć 45 minut w ławce.
Trwało to trochę(dokładnie rok szkolny) ale dziecko się przystosowało.
Mój syn" nienawidził " przedszkola , chodził tylko dlatego że jego siostra
była w maluchach i tam najwięcej przebywał czasu.
Córka poszła do przedszkola mając 4 lata i świetnie sobie dawała radę.
To wszystko zależy od dziecka,ale mimo to warto "uspołecznić" je jak
najszybciej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witajcie fakt niektore dzieci niechcą isc do przedszkola bo poprostu nielubia tylu dzieci naraz wola spokoj ja mysle ze tez bym nielubila choc zaluje ze mama niesprobowala ale niebylo jak ciagle chorowalam

moj syn bedzie super przedszkolakiem uwoelbia dzieci kocha sie bawic i przebywac wsrod ludzi, mam nadzieje ze 23 o 13 spelnia sie jego i nasze marzenia sie dostanie do ktoregos przedszkola, istanie sie troche bardzie stateczny moze zPanie przeczkolanki go uteperuja hihi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jutro chwila prawdy. Denerwuję się trochę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
NO I NIEBEDZIE super przedszkolaka niedostalismy sie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w takim razie może zróbmy jakąś ściągę z prywatnymi przedszkolami? cóż nam pozostało?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
------------------------ Przedszkola ------------------------

Edu-Maluszek ul. Olsztyńska 3C (Osiedle Trzy Żagle) http://www.edu-maluszek.pl/przedszkole?mm=1

Wesoły Delfinek - Niepubliczne Przedszkole ul. Pomorska 19 http://www.wesolydelfinek.gda.avx.pl/

Niepubliczne Przedszkole "Trzynastka" ul. Startowa 9 http://www.przedszkole13.abc.pl/ (ale tu ponoć też nie ma szans?)

Przedszkole "Nasza szkoła" ul. Ciołkowskiego 10 http://nasza-szkola.edu.pl/index.php/przedszkole/ (zapisy do końca marca - więc już po zawodach)

Przedszkole Niepubliczne Fregata ul. Startowa 4a http://przedszkolefregata.pl/przedszkole (to o nim Forumki pisały, że patrzą za grubość portfela przy zapisie?)

Przedszkole Niepubliczne Stokrotka ul. Arkońska 25 http://www.przedszkole-stokrotka.eu/index.html (z tego co widzę brało udział w normalnej rekrutacji,w której polegliśmy)

------------------------ Punkty przedszkolne ------------------------

Przedszkole Kota Edwarda ul. Lęborska 3B http://kotedward.pl/przedszkole/

Klub dla dzieci "w groszki" ul. Bitwy Oliwskiej 31, http://www.klubwgroszki.pl/

Klub Wesołego Smyka ul. Pilotów 3 http://klubwesolegosmyka.pl/kontakt/

Punkt opieki dla dzieci Agatka Ul. Kołobrzeska 63 F lokal 7 i 8 http://www.przedszkole-agatka.com.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Agatce opłaty to 750zł plus 9zł dniówki żywieniowej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki za info :]

booooskooo - ;) czyli wychodzi ok 950zł miesięcznie :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej w agatce wycodzi 930 na m-c
na arkonskeij nie ma miejsc bo pdzwonilam
kot edward na lęborskiej 650 plus 12zł stawka żywieniowa sa miejsca
w innych niepytałam bo za daleko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zarąbiaszczo :] to nijak nie opłaca mi się szukać pracy przy dzisiejszych stawkach ;)

chyba, że tylko i wyłącznie dla własnego zdrowia psychicznego ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja się piszę na opiekunkę do września na 8 godzin .Aga mnie zna .
Mogę opiekować się 2 na Zaspie lub u którejś z was w domu.
7zł za godzinę .I wcale nie żartuję. Jak Gabryś dostanie się do przedszkola
to ja rezygnuję
BAJKOWO ,przebrania, zabawa i rozrywka dla dzieci i dorosłych.
Pilotów 3 ,Gdańsk-Zaspa , www.jolka-fasolka.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to tak jak mi tylko dla zdrowia psychicznego bo nie dla zarobków 1200 lub 1550max w handlusie wyciaga a jescze znadz te prace

moze w 51 bedzie miejsce aga wyslij tam odwolanie tzn podanie o przyjęcie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wikunia to było do agusigda że nie opłaca się opiekunki brać bo mało zarabia?

czy mówiłaś o swojej pracy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no tak ogulnie ze jak sie tylezarabia to sie nieplaca no i ja tez tyle miejwiecej bym zarobila chyba ze jakims kierownikiem bym zostsalam to wiecej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie z tymi zarobkami w handlu to chyba różnie jest , moja przyjaciółka ma koleżankę co pracuje w sklepie odzieżowym to niby z premią od utargów ma 2500 na rękę sama byłam w szoku jak mi to powiedziała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no niezle niektorzy dobrze placa fajnie, my sie dostaniemy na 99.99 do 51 jestesmy po napisaniu podania i na liscie rezerwowej a pszczolki gadaja ze sa wolne 2 miejsca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
To prawda ,że w niektórych sklepach można tyle zarobić.
Nie wymienię z nazwy ,ale sama pracowałam w takim gdzie miałam
1600zł na rękę plus prowizja od obrotu.Wychodziło mi ok 2200zł
Ale nie na początku pracy i nie w tych czasach.
Znam pracodawcę który w tym roku wypłacił pracownicy 1700zł
na rękę ale nie był zadowolony z jej pracy bo nie znała dobrze
Corella i innych programów graficznych ,mimo że pracowała na stanowisku sprzedawcy.
Czasami udaje się znaleźć dobrą pracę ,ale zazwyczaj przez znajomości.
BAJKOWO ,przebrania, zabawa i rozrywka dla dzieci i dorosłych.
Pilotów 3 ,Gdańsk-Zaspa , www.jolka-fasolka.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy na przymorzu ciężko się dostać do przedszkola? W którym największe szanse na przyjecie? Oboje pracujemy i synek będzie zostawał od 8.00-16.30. Bardzo dziękuję za podpowiedzi, niedługo pewnie zapisy, a my w czerwcu przeprowadzamy się w te rejony, więc szukam pomocnym informacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mama 3 latka - napisz do mnie na priv lub na maila agusiagda@o2.pl ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam, też jestem mamą 3-latka. Też chcę synka zapisać do przedszkola. Możecie poradzić gdzie najlepiej i najłatwiej się dostać? Żłobki tez mnie interesują, bo mam 4 miesięcznego synka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja córka chodzi na Przymorze do przedszkola na Jagiellońskiej http://przedszkole34gdansk.pl/
Przedszkole jest SUPER, panie miłe i kompetentne, jest kontakt mail z rodzicami, wciąż się coś dzieje, dzieci mają urozmaicenia, chodzą na spacery, jedzą gotowane na miejscu posiłki, te co mają dietę specjalną -dostają jedzenie dla nich specjalnie przygotowane. W zakładce galeria można zobaczyć ile tam się dzieje: koncerty, spotkana, wycieczki, konkursy.
Moje dziecko chodziło wcześniej do prywatnego przedszkola - płaciliśmy duże pieniądze, a nie było nawet 1/4 tych zajęć co są w tym przedszkolu. Na Jagiellońskiej jest zawsze czysto, nie brakuje ręczników w lazience (w prywatnym brakowało), pani ma czas i ochotę aby z rodzicem porozmawiać. Co ważne - jest tam gimnastyka i dużo ruchu (w poprzednim przedszkolu nawet sali gimnastycznej nie było tylko maleńka salka do rytmiki). Ja dostałam się z odwołania - ale córka poszła jako 4-latek a wtedy już było mało miejsc. W grupie córki jest jeden łobuz ale z tego co córka opowiada panie mają do niego ogromną cierpliwość - nie krzyczą, nie biją, nie mówią złych słów.
Słowem - ja jestem bardzo zadowolona z tego przedszkola. Za 3 lata poślę tam drugie dziecko :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam,
jest jeszcze przedszkole panstwowe na ślaskiej, moj synek tam sie wlasnie dostal. Z tego co wiem to w zeszlym roku byly jeszcze wolne miejsca, nie wiem jak w tym, ale moze warto zadzwonic i zapytac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jagiellońska - super przedszkole. Nie wiem co to za afera w zamykanie dzieci, ale nic takiego nie było w tym roku. Dzieci mają masę wycieczek, różnych zajęć, prezentacji itp. W tym przedszkolu ciągle się coś dzieje - praktycznie co tydzień jest jakaś atrakcja - teatrzyk, wyjście, koncert itp. Panie bardzo się starają i rodzice też są aktywni. Panie są w stałym kontakcie z rodzicami. Jest duża sala gimnastyczna, pani grająca na pianinie więc dzieci mają rytmikę. Mam porównanie bo wcześniej córka była w prywatnym przedszkolu gdzie nic się nie działo, a teatrzyk był raz na pół roku. Jeśli chcecie zobaczyć co się tam dzieje wejdźcie na zakładkę przedszkola: galeria.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do patanna, w której grupie jest obecnie Twoja córka? Mój synek też dostał się do tego przedszkola, a wcześniej chodził do prywatnego. To poprzednie kochał jak swój własny dom, a teraz co rano przeżywamy dramat, oboje...
Staram się zachować zimną krew i na szybko ciepło się pożegnać, przytulić pocałować i odstawić synka do sali, ale co dzień jest gorzej..na początku tylko płacz, a teraz to już dochodzi do prób uciekania z sali z powrotem do mamy :(
Wiem, że to początki, że to zmiana, musi się przyzwyczaić zaklimatyzować, ale jedna rzecz mnie zmartwiła, dlatego piszę. Synek twierdzi, że Pani na niego krzyczy, że mówiła brzdkie słowo.. NIe wiem na ile to jego wyobraźnia, na ile to wyolbrzymia, a na ile to prawda? Instynktownie wierzę własnemu dziecku.
Generalnie chciałam zapytać, czy może jakimś przypadkiem Twoja córcia jest w tej samej grupie i może masz jakieś informacje odnośnie Pani..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam! Czy ktoras z mam w roku 2015/ 2016 posyla swoje dziecko do przedszkola na Przymorzu? Jesli takm to jakie sa Wasze typy? Czy wiecie cos na temat wiekszej ilosc miejsc w zwiazku z tym, ze 6latki ida do szkol?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Większa ilość miejsc jest na pewno, bo w tym roku powstało przedszkole nr 72 przy SP76, to tak szkoła zaraz obok przedszkola na jagiellońskiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje typy to
Przedszkole 51,34,54
Miejsc jest więcej, ale przeznaczone są dla 4-latków , dopiero po rekrutacji jeśli się okaże, że jest więcej miejsc niż faktycznie zgłoszonych czterolatków to wtedy mogą być tworzone miejsca dla 3latków.
My zgłaszaliśmy 3latkę zastanawiamy się czy się uda

A do tego przedszkola przy 76 przyjmowane są dzieci tylko z orzeczeniem. Takie inf dostałam od dyrekcji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak tam mamy wyniki rekrutacji? Moj synek dostal sie do Jacka i Agatki :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To może tutaj któraś z mam podzieli się swoimi doświadczeniami nt. przedszkoal 49 Miś przy ul. Śląskiej. Zastanwia mnie czemu tam zawsze są wolne miejsca i nie ma problemu z przyjęciem.

Dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przedszkole nr 49 Miś - posyłam tam synka i jest to jedyne przedszkole gdzie nie było problemu z miejscami, też się trochę obawiam..
pani dyrektor miła ale sprawiała wrażenie bardzo roztargnionej, nieobecnej... a bałagan jaki tam zobaczyłam trochę mnie przeraził... w gabinecie p. dyrektor papiery na podłodze, na stole trzeba było odsuwać przedmioty żeby podpisać umowę.., przedszkole sprawia wrażenie przed remontem, nie wiem jak jest na salach dzieci... czy ktoś chodzi do tego przedszkola?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Moja Córcia dostała się do Fantazji :-)
A jak reszta dzieciaczków?
Anetchka - Jacek i Agatka było u Ciebie na 1 miejscu ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
My tez do Jacka i Agatki :) poznamy sie pewnie we wrzesniu :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gorąco polecam przedszkole STOKROTKA na Arkońskiej. Bardzo troskliwe Panie, miła Pani dyrektor, smaczne posiłki, rozwój talentów dziecka i nauka przez zabawę!Jeśli będzie mi jeszcze kiedyś dane być mamą, z pewnością poślę tam swoją drugą pociechę. Polecam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja corka chodzi do Bialego Kotka na Grunwaldzkiej. To jest przedszkole z angielskim i niemieckim. Super panie opiekunki, corka bardzo je lubi :) i jedzenie tez maja dobre
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podbijam temat. Czy ktoś mógłby się podzielić aktualnymi informacjami o przedszkolach na Przymorzu? Szczególnie interesują mnie ze względu na bliskość:
- Przedszkole 34 Marii Konopnickiej Jagiellońska
- Przedszkole 59 "Promyczek" Obrońców Wybrzeża
- Przedszkole 57 "Tęczowe" Kolobrzeska

Ale rozważam również:
Przedszkole 62 "Kraina Bajek" Rzeczpospolitej
Przedszkole 49 "Miś" Śląska
Przedszkole 54 "Fantazja" Piastowska
Przedszkole 51 "Jacek i Agatka" Piastowska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przedszkole 57 "Tęczowe" jest dobre, panie wychowawczynie bardzo się angażują w prace z dziećmi, jedzonko dobre własciwie nie ma sie do czego przyczepić, miła atmosfera, polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Przymorze

Kto ma problem z sasiadami??? (293 odpowiedzi)

Dzień Dobry :) Zacznę od tego, że mieszkam w bloku 4 piętrowym i obok mnie mieszka stary dziad z...

Szukam Xero na Przymorzu (4 odpowiedzi)

Witam gdzie znajdę Xero na Gdańsk Przymorze?

Nowa Lęborska - opinie i oceny (27 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w lokalizacji zapewniającej dostęp do infrastruktury centralnej, rozbudowanej...

do góry