Widok

Przedszkola Wrzeszcz/Zaspa - proszę o opinie.

Witajcie, powoli zaczynam rozglądać się za przedszkolami wiadomo najpierw będę chciała spróbować dostać się do Państwowych i zastanawiam się nad takimi:
Niezapominajka nr 15 na Waryńskiego
Przedszkole nr 28 na Gołębiej
Róża wiatrów nr 5 na Burzyńskiego
Przedszkole nr 7 na Zatora Przytockiego

czy może macie na ich temat jakieś opinie, a może macie prywatne godne polecenia w tym rejonie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem z piaskownicowych ploteczek że róza wiatrów jest ponoć rewelacyjna. My chodzimy na Zaspie ale do innego, reszty nie znam więc się nie wypowiem :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ok bardzo dziękuję za odpowiedź, właśnie o tym przedszkolu bardzo dużo dobrego słyszałam ale wiem że bardzo ciężko się tam niestety dostać:(

Czy może ktoś coś jeszcze słyszał o innych, byłabym bardzo wdzięczna za jakiekolwiek informacje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy dziecko w 15. Jest ok, nie mam większych zastrzeżeń. 7 dla mnie odpada bo jest fatalne, Male, ciemne i zakurzone podwórko. To na golebiej sie tez wydaje fajne. Podwórko super i jak zbieralam info to same dobre opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję bardzo za info
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zaspa

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

Trójmiasto do bani (382 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Pilotów 21 (14 odpowiedzi)

Inwestycja uzupełnia zabudowę rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy. Przyszli mieszkańcy na...

do góry