Widok

Przedszkola - Żabianka - opinie

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
witam,
czy ktoś może się podzielić swoją opinią na temat przedszkoli na Żabiance?

z publicznych są takie:
nr 64 Kubuś Puchatek
nr 60 Brzechwy
i jeszcze przy deptaku niepubliczne - Wesoły Delfinek

może są jeszcze jakieś o których nie wiem? jakieś prywatne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Moje dziecko chodziło do Brzechwy. Bardzo dobra opieka, smaczne posiłki, budynek po remoncie. Szczególnie miłe są nianie i panie kucharki, dzieci je uwielbiają.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Moja córka chodzi do III grupy do przedszkola nr 60. Bardzo fajne przedszkole, super panie nauczycielki a także pani dyrektor. Jedzonko bardzo dobre.
Bardzo polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
64 Kubuś Puchatek - moje dziecko chodziło 3 lata i polecam, Panie miłe znają każde dziecko z każdej grupy. Do każdego dziecka podejście indywidualne. Jedzenie pycha. Jedyny minus być może dla kogoś plus większość grup są to grupy z angielskim, metoda guwernantki od 8-13. I o ile do tej metody nie mam żadnego ale pieniądze o wiele większe 250 zl miesięcznie więcej bez różnicy czy dziecko chodzi czy nie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

tyle nie kosztuje, dowiedziałam sie że od wrzesnia 2018 to 230 i 240 zł. czy to dużo na 5 godzin angielskiego. człowieku, tam pani cały czas gada po angielsku i dzieci po niej powtarzają. to plus takie przedszkole gdzie znajdziesz podobne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no panie nie takie miłe, słyszałeś odzywki do dzieci - koszmar
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
64 jedzenie pycha ale ... To jest przedsiębiorstwo i nie do końca liczy się dziecko tylko kasa i statystyki.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
nr 64, jest fajnie, ciekawie, miłe panie, wesoła atmosfera. Jedyny minus, to angielski we wszystkich grupach (grube pieniądze dodatkowo + ok. 250 zł) a jedyna grupa bez angielskiego, to taki zlepek dzieci w różnym wieku, traktowane chyba (na tle pozostałych) trochę po macoszemu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Fajne? Miłe panie? Najwidoczniej nie dostał pan niespodzianki dla żony w postaci zawiniątka i komentarza że w środku jest prezent dla żony ( moja żona w wysokiej ciąży) . W domu okazało się, że tam są rzeczy naszego dziecka po niekontrolowanym wypróżnieniu. Pomijam fakt, że powinny one być przynajmniej wypłukane ( tak nakazuje logika!!!!) ale do dziś nie usłyszałem słowa przepraszam od niezrównoważonej wychowawczyni, która po wszystkim powiedział mi, że nie ma mnie za co przepraszać.tym bardziej uważam, że powinna przejść badania psychiatryczne, bo nie dość, że jest oschła to jeszcze tępa. Nie życzę nikomu aby trafił na te osobę więc radzę wybrać inne przedszkole
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zawiedziony, zatkało mnie po przeczytaniu Twojego opisu zdarzenia :(((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoda, ze wcześniej nie przyłożyłam się i nie poczytałam komentarzy na temat przedszkola nr 64, a raczej oburzającego zachowania niektórych zatrudnionych tam. Pewnie natrailiśmy na tą samą wychowawczynię, bo swoje zaniedbania i lekceważenie dzieci tłumaczy tym, że "dzieci przecież nie rządzą." Więcej zachowań nie będę opisywać, ale wszystkie są na podobnym poziomie... Ogólnie chamstwo i brak znajomości zasad wychowania w ogóle, juz nie wspominając o wychowaniu dzieci.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

to nie takie grube pieniądze jak dziecko będzie znało angielski. zobacz sobie szkoły języka angielskiego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moje dziecko chodzi do przedszkola 64, jesteśmy zadowoleni, bo akurat zależało nam na języku angielskim. Dla nas to wychodzi taniej, w porównaniu do sytuacji, gdybyśmy zapewniali dziecku prywatne lekcje angielskiego. Dziecko lubi tam chodzić.
Jedyny minus, ale to nie wina przedszkola, to ciągłe choroby malucha, ale chyba większość dzieci przechorowuje pierwszy rok w przedszkolu...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest nowe przedszkole Trampolina przy Gospody 3b (tam był FitZone ale jest po generalnym remoncie). Moje dziecko jest super zadowolone, babeczki z kadry są ekstra, sporo ciekawych zajęć i lekcji, dużo zdjęć wstawiają więc wiem co się dzieje :) jak dla mnie bomba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

przedszkole Kubuś Puchatek jest tańsze niż Trampolina i tam jest cały dzień angielski. W dodatku dobre jedzenie i miła pani dyrektor która zawsze ma czas. A i program bardzo bogaty. tam się ciągle coś dzieje, prawie w każdy czwartek czy piątek jest jakaś atrakcja. Moje dziecko bardzo lubi swoją panią i panie woźne takie miłe - super atmosfera. Tylko ciężko się dostać, bo przedszkoli z takim angielskim jest mało - pamiętam jak się denerwowaliśmy :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

najmilsze to były pani które stamtąd uciekły. Pani Dyr ... hm statystyki, wyniki itp to i owszem ale dba o atrakcyjność przedszkola tzn. minimum raz w tygodniu koncert teatr itp., dużo wycieczek, dużo fantastycznych i ciekawych atrakcji. Minusy to: Panie betony!! idą po łebkach starymi metodami, bez charyzmy, bez indywidualnego podejścia do dzieciaka a kuchnia mega smaczna ale ... czy ktoś widział te porcje??
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

widziałam te porcje w Kubusiu Puchatku jak odwiedzalam przedszkole. sa w sam raz dla mojego dziecka i dużo warzyw i do tego jeszcze coś do gryzienia. jestem na liscie rezerwowej - jak wam sie nie podoba, to cholera zrezygnujcie - ja chetnie wskoczę, bo się nie zalapałam. na osiedlu mówi się duzo dobrego o Kubusiu Puchatku. i to jest przedszkole językowe !!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

A ktoś mógłby napisać coś o wesołym delfinku na deptaku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Żabianka

Mlekomat Gdańsk (3 odpowiedzi)

Hej , czy na przy ulicy Subisława nadal działa mlekomat? :)

Najtańsza Apteka (71 odpowiedzi)

Dziewczyny podobno na Żabiance jest najtańsza Apteka, czy wiecie może o którą chodzi?

dekorator wnętrz (16 odpowiedzi)

czy ktoś mógłby polecić mi architekta wnętrz działającego na terenie trójmiasta? Chodzi nam o...

do góry