Widok

Przedszkolanka z tatą

Witam mam takie pytanie w publicznym przedszkolu przedszkolanka wyrwala sobie tatusia niestety tatuś ma żonę czy to jest dopuszczalne aby takie osoby były zatrudnianie. Dodam ze dziewczynka jest w grupie przedszkolanki z którą spotyka sie tata. Byłam niejednokrotnie świadkiem ich spotkań prywatnych ponieważ na ich nieszczęście mieszkam niedaleko przedszkolaki. Wydaje mi sie to bardzo nie na miejscu co wy Mamusie o tym myślicie?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Jeżeli ma żonę to ja bym była na tyle życzliwa ze bym doniosła i tez gdybym byla w takiej sytuacji chcialabym żeby ktos mi doniósł.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zajmijcie się swoim życiem i rzycią Baby!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4

Uważam że należy rozdzielić czym ta pani się zajmuje czyli jest przedszkolanką a co innego jeżeli ma bliskie kontakty z tata jednej z podopiecznych. Może być bardzo lubiana przez dzieci i jej relacje z tym panem na to w ogóle nie wpływają i wtedy to jej prywatna sprawa co robi po za pracą. A po za tym ten Pan też jest winny zaistniałej sytuacji jakoś się nie opiera. Ja bym tą sprawę zostawiła bo to nie nasz interes co ta Pani robi po za pracą.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

A gdyby to była pani sklepowa, u której tatuś i dziecko robią zakupy? Należałoby zakazać dziecku zaopatrywania się w sklepie tej pani? ;)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

NIe wciskaj nosa w nie swoje sprawy, tak będzie najlepiej.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja bym powiedziała bo zdrada to zdrada i tak wyjdzie kiedys a po co kobieta ma zyc w nieświadomości niech ulozy sobie życie na nowo. Nie pytaj o opinie tylko powiedz tej kobiecie jakiego ma ,, mężusia"
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Łostowice

Skandinavia (9 odpowiedzi)

Skandinavia powstaje przy ul. Wielkopolskiej w od lat rozwijającej się dzielnicy Gdańska. W...

Osiedle Ambro (3 odpowiedzi)

Lokalizacja inwestycji oznacza sąsiedztwo terenów zielonych oraz rozwiniętej infrastruktury...

Polana Kampinoska (6 odpowiedzi)

W pobliżu powstającego osiedla przyszli mieszkańcy znajdą wszystko co wpływa na komfortowe życie...

do góry