Widok

Przedszkole i podstawówka godne polecenia?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Hej, czy w dzielnicy Matarnia są jakieś przedszkola godne polecenia? Jak wygląda sytuacja ze szkołami podstawowymi? Zależy mi na nazwie przedszkola lub numerze, doszukam sobie informacji, choć opinie mile widziane.
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na zlotej karczmie jest przedszkole publiczne Koniczynka I prywatne Cudowna Kraina. Oba maja dobre opinie, roznica jest w kosztach. Szkola jest podstawowa I gimnazjum ul. Slabego, nr nie znam. NIc o niej nie umiem powiedziec, sama jestem zainteresowana.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam szkołe w Klukowie, jest mała wszyscy sie znają Panie przyjazne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoła podstawowa nr 7 na Złotej Karczmie w której miesci sie równiez gimnazjum POLECAM goraco Moja starsza córka spedziła w tej szkole 10 lat i teraz juz jest w liceum a synek poszedł do zerówki w wieku 5 lat i bardzo sobie chwale opieke podejscie do nauczania zajecia pozalekcyjne Miła rodzinna atmosfera a kazde dziecko jest rozpoznawalne(nie jest anonimowe) Najlepsza rekomendacja jest to że dzieci chodza z przyjemnoscia do szkoły :) Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Matarnia - Rębiechowo

Republika Matarnia (131 odpowiedzi)

Do osiedla można dojechać samochodem z Wrzeszcza, Śródmieścia Gdańska, jaki i z Gdyni. Do tej...

do góry