Widok

Przedszkole koło szkoły - pytanie.

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś może wie czy przedszkole będzie publiczne, czy prywatne.. kiedy mogą pojawić się zapisy na kolejny rok dla maluchów??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prywatne i podobno dość drogie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
to będzie przedszkole fundacji pozytywne inicjatywy,tak jak szkoła.budują przedszkole bo jak im się skończy dzierżawa na budynek szkoły i przejmie szkołę miasto to fundacja musi na kimś zarabiać.czyli na biednych rodzicach przedszkolaków.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
a ile płatne będzie już wiadomo cos?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiadomo nic na temat kosztów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Patrząc na inne ich placówki to cena wydaje sie byc konkurencyjna w porównaniu z innymi prywatnymi przedszkolami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jaka jest cena????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
350+10zl/dzień wyżywienie. Znajomi płaca za żłobek na Karczemkach (ten nowy) 850sl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a skąd Pani zna cenę za żłobek ? proszę podać jakieś wiarygodne źródło...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Od siostrzenicy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a siostrzenica chodzi już do tego żłobka który budują czy co?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
witam,
nie wiem czy o tym samym myslimy, jeżeli chodzi o uśmiech dziecka to mam tam dwie corki, jedna w zlobku a druga w przedszkolu i place za zlobek 540 plus wyżywienie 9 zl a za przedszkole 370 plus 9 wyżywienie, ciężko porownac zlobek i przdszkole bo w zlobku jest kilka dzieci i trzy panie wiec cena tez jest wyzsza. a przedszkole działa od października i jestem zadowolona;) ale na osiedlu jest jeszcze kilka przedszkoli i zlobkow wiec może o innym mowa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a dyskusja jest na temat nowobudowanego żłobka na azaliowej....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
tam przy szkole będzie złobek i przedszkole czy tylko przedszkole?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To lepiej i wygodniej jest zatrudnić opiekunkę u siebie w domu, nie ma wtedy problemu gdy np. dziecko jest chore
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
tylko opiekunka bierze 10 zł minimum za godzine co w skali miesiąca wychodzi ok 1500 więc jest różnica..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dla 2 dzieci zatrudnienie opiekunki wychodzi prawie na to samo ( biorąc przykład powyżej) 540 zł + 180 wyżywienie + 370 + 180 wyżywienie = 1370 zł

Czyli różnica mało zauważalna biorąc pod uwagę korzyści np. opiekę dla dzieci gdy są chore, gdy nie trzeba się spieszyć i wściekać że autobus się spóźni i nie zdążymy po odbiór dzieci itp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
To zależy na ile godzin. Bo u mnie przy "dobrych wiatrach" wychodzi minimum 1800 zł miesięcznie gdy daje stawkę 10zł/h.. wiec różnica jest znaczna pomiędzy nianią a żłobkiem/przedszkolem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A ktoś zna jakiś nr telefonu do osób odpowiedzialnych za rekrutację do tego przedszkola?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Informacje w sprawie zapisów można uzyskać pod nr telefonu 507 803 507 lub na stronie internetowej http://www.przedszkolekarczemki.pl Zapraszamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Karczemki

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

do góry