Widok

Przedszkole nr 28 i 13 - proszę o opinie.

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam. Proszę o opinie na temat przedszkola 28 na Witominie (ul. Narcyzowa) oraz o opinie na temat przedszkola na ul. Widnej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przedszkole nr 13 najlepsze pod sloncem.Moja mala ze skaza bialkowa uczeszczala do tego przedszkola , panie opiekuncze,bardzo smaczne jedzenie, p.Dyrektor super,no i miejsce ok.Z dala od ulicznego zgielku.Czeste wyjscia,liczne przedstawienia itp... Polecam z reka na sercu.Mam nadzieje ,ze kiedys moje wnuki,tez beda chodzily do tego przedszkola
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale czego ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój syn chodzi do przedszkola 13 na Widnej. Jestem bardzo zadowolona. Panie są super, uśmiechnięte, z zaangażowaniem podejmują codziennie wyzwanie jakim jest opieka i "nauka" licznej grupy. Jedyne co, to nie odpowiada mi to, że najmłodsza grupa nie ma wyjścia i musi leżakować. Mój synek nie śpi od dwóch lat w domu (chyba że zetnie go z nóg poważna choroba), a musi odpoczywać na leżaku. Uważam, że nieśpiące dzieci (a jest ich kilkoro) powinny mieć możliwość wyjścia do innej grupy lub na dwór w tym czasie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Witomino

za dużo ubrań nie mieści sie w szafie (4 odpowiedzi)

co zrobić z nadmiarem ubrań za łdne do wyrzucenia i oddania

Proboszcz parafii św. Maksymiliana. (26 odpowiedzi)

Czy ktoś wreszcie się zainteresuje bezczynnością naszego księdza proboszcza. Jest bardzo słabym...

Rower + bieganie co o tym myślicie? (13 odpowiedzi)

Chciałbym się dowiedzieć czy warto biegać trenując kolarstwo. Nigdy nie lubiłem biegać,...

do góry