Przedszkole nr 34

Przedszkola

Gdańsk, Jagiellońska 12

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo dobry wybór! wątek zamknięty W zeszłym roku we wrześniu oddałam mój Skarb do Krasnoludków. Oczywiście były...
~Kasia (mama Jasia)
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 czerwca 2015

Polecam! wątek zamknięty Naprawdę godne polecenia przedszkole:wyżywienie-dbałość o jakość...
~Mama Niusi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 czerwca 2015

jestem bardzo zadowolona wątek zamknięty mój synek chodzi do tego przedszkola 4 rok (zaczął od grupy krasnoludków w...
~Danka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 marca 2015

Super! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z przedszkola. Syn uczęszcza do grupy I i bardzo mu...
~zadowolona mama
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 marca 2013

Bezradność przedszkola w sprawie agresji dziecka . wątek zamknięty Niestety nie wszystko jest tak jak być powinno . Dyrekcja całkowicie nie...
~Marcin Kamka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 marca 2013

Fantastyczne przedszkole wątek zamknięty Super przedszkole, zdrowa dieta, sympatyczna atmosfera, polecam
~zadowolona mama
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 lutego 2013

Same plusy wątek zamknięty Moja ocena jest zdecydowanie na tak. Przedszkole im. Marii Konopnickiej jest...
~Aristocats
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 października 2012

Mam inne zdanie wątek zamknięty Moje dziecko także uczęszcza do tego przedszkola na 5 godzin dziennie, jednak...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 września 2012

tak milo ze az mdli wątek zamknięty Dzien dobry jesli jestes samotnym rodzicem to raczej nie bedzie mialo twoje...
~Dorota
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2012

polecam wątek zamknięty jestem zadowolona z opieki nad moim dzieckiem w tym przedszkolu, przedszkole...
~Danuta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 czerwca 2012

Przedszkole godne polecenia. wątek zamknięty Moja corka uczeszcza do przedszkola od wrzesnia 2011. Jestesmy bardzo...
~zadowolona mama
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2012

Super miejsce dla Twojego Dziecka wątek zamknięty Polecam wszystkim, fajna atmosfera, dużo imprez dla dzieci i rodziców :) miłe...
~Motylek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 marca 2012

Przedszkole godne polecenia wątek zamknięty Mam kontakt z przedszkolem 8-y rok i muszę stwierdzić, że przedszkole cały...
~mama dwójki dzieci
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 marca 2012

Wspaniałe przedszkole wątek zamknięty Wspaniałe miejsce dla dziecka! Panie pełne ciepła i troskliwe, przedszkole...
~Mama1978
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 marca 2012

Super przedszkole wątek zamknięty Przedszkole jest rewelacyjne. Panie są bardzo sympatyczne oraz zaangażowane w...
~mama jednego z Krasnoludków
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 marca 2012

Przedszkole godne polecenia! wątek zamknięty Dziecko chodzi tam z uśmiechem na buzi - to jest najlepsza ocena! Jestem...
~Ina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 marca 2012

świetne przedszkole wątek zamknięty Polecam wszystkim przedszkole 34 gdzie uczęszcza moja córka. Największym...
~Marta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 marca 2012

Zadowolona mama - opinia wątek zamknięty Bardzo fajne przedszkole. Czyste i zadbane. Nauczycielki bardzo sympatyczne....
~Zadowolona mama
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 marca 2012

Jestem b.zadowolona wątek zamknięty Moja coreczka chodzi do grupy jagodki.....uwielbia spedzac czas w przedszkolu...
~ami
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 czerwca 2011

zadowolona mama wątek zamknięty Jestem mamą chłopca , który uczęszcza do najmłodszej grupy...
~Dorota
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 lutego 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
28

postów

28

wątków

do góry