Widok

Przedszkole nr 58 - proszę o opinie

Szanowni mieszkańcy,bardzo proszę o info. o Przedszkolu nr 58 na ul.Szpaki,opinie zarówno pozytywne jak i niepochlebne,chętnie się spotkam w celu rozmowy,sprawa pilna ,z góry dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem bardzo zadowolona. Synek chodzi od września
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1
Z kolei ja odradzam. Grupy łączone. Małe niespełna 3 latki ze starszymi dziećmi w grupie. Dzieci się uczą tego samego i dalej nie wiele umieją oprócz kilku piosenek czy wierszyków.. Panie za karę wysyłają do innych grup.. Niektóre nie wykazują żadnego zainteresowania. Nie informują. Na pytania odpowiadają tak żeby się odczepić. Informacje przekazywane z opóźnieniem. Na placu zabaw plotki, ploteczki. Dzięki Bogu ze moje dziecko idzie do szkoły! Wszystko zależy od przedszkolanek. Niestety ja nic dobrego o tym przedszkolu powiedzieć nie moge.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 15
nie zgadzam się z Agnieszką - moje jedno dziecko chodziło a drugie jeszcze chodzi i jestem zadowolona. Dyrektorka bardzo otwarta a wychowawczynie dbają o dzieci jak o swoje - moje chodzi bardzo chętnie a i kontakty z paniami są ok.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4
Odradzam zdecydowanie dużo matek rezygnuje z usług tego przedszkola.Jak mają problem z dzieckiem to szybciutko tak umilą życie rodzicom że zabierają dzieci stamtąd.Moje dziecko chodziło do tej placówki i przeżyło traumę teraz chodzi do innego przedszkola z chęcia i z uśmiechem wraca z niego.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7
A moje wnuki są bardzo zadowolone . To już drugie, od syna . Panie i dyr. są w porządku. Jak trzeba to rozmawiają w sposób kulturalny i z troską o dziecko. I to mi sie podoba.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani dyrektor to lubi tylko swoich ulubieńców a jak jest problem bo dziecko jest niegrzeczne to się zaczyna jazda...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Inne tematy z forum Stogi

Lekarz pediatra - szukam (10 odpowiedzi)

Witam, do jakiego pediatry z rocznym dzieckiem się zapisać? Możecie kogoś polecić?

Hostessy/Modelki!!! STOGI!!! Atrakcyjne Wynagrodzenie!!! 3000-8000!!!!!!!! (6 odpowiedzi)

HOSTESSA - Super praca, wysokie zarobki i regularne zlecenia! Poszukujemy pełnoletnich...

Sposoby ogrzewania domu (50 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was stosuje do ogrzewania pompę ciepła?? Zastanawiam się jak to wygląda w...

do góry