Widok

Przedszkole nr 60

Drodzy rodzice.Jeśli chcecie poslać swoją pociechę do przedszkola , to odradzam to wlasnie przedszkole.Niestety,dzieci wracają z podwórka mokre jak szczury,a czapki nawet nie leżą na kaloryferze tylko wciśnięte na półkach.Dzieci również zostają wypuszczane do domu ze "świecami" pod nosem .Niektóre panie nie dbają aby dzieciaczki mialy czystą buzię po posiłku,co widać również przy odbiorze dziecka. I niestety nie jest to tylko moje zdanie.Pani dyrektor wiecznie się spieszy,ucieka przed nami rodzicami ?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 24
Zgadzam się z opinią. Panuje tam wieczny bałagan a dzieci są zaniedbywane!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 25

do taty

Kompletne bzdury.Pora, drodzy rodzice pójść po rozum do głowy.Jeśli przy temperaturach minusowych ubieracie dzieci dokładnie tak samo, jak przy plusowych, jeśli nie jesteście w stanie przewidzieć (obejrzeć prognozy), że w nocy jest minus 1, w dzień plus 4 i słońce...To Wasz problem.Zacznijcie dzieci ubierać stosownie do pogody, przestańcie je przegrzewać.Co ma zrobić nauczycielka, jeśli dziecko ma wełnianą czapkę na polarze, szalik i ortaliony? Zasada jest taka:ubiera się dzieciom to, co rodzice zostawili, bo później mają pretensję, że pani śmiała szalika nie zawiązać (uznawszy, ze będzie za gorąco). Często nie radzicie sobie sami z dziećmi, a pani ma ich 25.W przedszkolu po pierwsze dzieci mają się nauczyć samodzielności.Proszę nie oczekiwać, że ktoś będzie za dzieckiem biegał z chusteczką do nosa, tak jak Wy, że ktoś im będzie buzie mył. Nauczyciel mówi: "proszę umyć buzię". dziecko ma brudną? To znaczy, że zrobiło to źle, albo nie potrafi tego robić, bo "mamusia wyciera dzióbek mokrą chusteczką".
Mam dwoje dzieci w tym przedszkolu.Polecam wszystkim. Nie przeszkadza mi to, że syn wychodzi z sali z koszulkami na wierzchu, że ma buzię niedomytą.Jest zadowolony, szczęśliwy, ma super panią, świetnych kumpli. Gdyby choć trochę znał Pan, szanowny tato specyfikę zawodu nauczyciela wychowania przedszkolnego, w tym dyrektora placówki, wiedziałby Pan, że tam nie ma ani chwili spokoju.Nie ma czasu na pogaduszki o tym, że synuś się spocił na podwórku.Cieńszą czapkę dać i finał.Dla mnie pani dyrektor zawsze znajduje czas-jeśli o to poproszę. A na pewno zawsze ma uśmiech na twarzy i w 100% poświęca się temu, co robi.
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 12
Oj droga mamo przedszkolaka - ten ton...Wiesz-wiele zależy od standardów, każdy ma inne. Moje dziecko chodziło do takiego przedszkola, gdzie miało i fajną Panią i fajne zajęcia i kumpli tez niczego sobie a na dodatek nie chodziło zasmarkane, z koszulką na wierzchu i brudną buzią. I w trudnych pogodowo warunkach tez umiały sobie Panie radzić-wystarczyła sugestia dla rodziców, żeby ubierać dzieci na "cebulkę". Wzajemne pretensje pojawiają się z reguły tam, gdzie nie ma współpracy. Takiego przedszkola jak tylko sie da będę unikać dla moich młodszych dzieci. Pozdrawiam i życzę dużo wewnętrznego spokoju, bo Twojego posta odebrałam jako pełnego rozdrażnienia i napastliwości.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 8
Zgadzam się z poprzedniczką.Mam 2 dzieci w przedszkolu na Przymorzu(nie będę może reklamować)i muszę powiedzieć,ze w obydwóch grupach świetnie radzą sobie z dziećmi i naprawdę dbają o nie.A pracownice są uśmiechnięte aż miło posyłać swoje pociechy.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
Z panią dyrektor nie ma współpracy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
g...prawda
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 11
Uważam że pani dyrektor jest bardzo życiowym, miłym i wyrozumiałym człowiekiem a przy tym ma dużo ciepła dla dzieciaczków. Zgadam się z tym że jest zapracowana, z boku zawsze wszystko wygląda inaczej. Jak się jest na czyimś miejscu dopiero człowiek rozumie. Bycie dyrektorem to milion obowiązków a mimo to pani Marzena nie zamyka się w swoim biurze i nie udaje wielkiej pani dyrektor tylko sama pomaga przy maluszkach. Pozatym wszystkie panie są miłe i zwarcają uwagę na dzieci o czym sama przekonałam się w pewnej sytuacji ostatnio. Nieumyta buzia to nie koniec świata chyba że ktoś jest megapedantem z nerwicą natręctw
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie nauczyciel a przedszkolanka!.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Prawidłowo to nauczyciel przedszkola - do wiadomości
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
O tej p. dyrektor, to przesada, żadnego uśmiechu, żadnego kontaktu. To przedszkole schodzi na psy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak ty chcesz wychować dziecko? nie chodz - bo sie zmeczysz, nie biegaj - bo sie spocisz, ubierz sie grubo- bo zachorujesz? a najlepiej to zostan w domu bo na podworku sie wybrudzisz, a jak pojdzie do szkoly to bedziesz pisac zwolnienia lekarskie z wfu
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moje dzieci uczeszczały do tego przedszkola i moge potwierdzic,że panuje tam wspaniala atmosfera. Wielokroć mialam do osobstego kontaku z p. dyrektor i uwazam,ze jest osoba, kta dba i troszczy sie o przedszkole. Jest osoba bardzo bezposrednia
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1
Panowała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przedszkole nr 60

Chciałbym zabrać głos w sprawie tego przedszkola. Uważam,że jest to bardzo dobre miejsce do rozwoju dzieci, które uczone są min. samodzielności i nie tylko. Kto miał dzieci w tym przedszkolu napewno przyzna rację, że o dzieci się dba i dobrze są prowadzone. Dziwię się tym rodzicom, którzy potrafią tylko narzekać i wymagać niewiadomo jakich rzeczy. Niech zaczną od siebie, niech zaczną rozmawiać, a nie pisać niesprawiedliwe opinie. Proponuję tym co mają jakieś pretensje, aby przeniosły swoje dzieci do innego przedszkola, napewno będzie im "lepiej" i nie będą narzekać. Życzę powodzenia.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
Racja , bardzo fajne przedszkole, polecam. Moje dziecko bardzo zadowolone wraca do domu i chętnie chodzi do przedszkola i mówi, że kocha swoją panią, aż zazdrosna jestem - żart z tym zazdrosna. Zadowolona jestem, a to ważne, panie nauczycielki kompetentne, chętnie udzielają odpowiedzi na moje pytania, nie mam żadnych zastrzeżeń. Naprawdę bardzo polecam.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Fantastyczne przedszkole. Polecam wszystkim rodzicom.
Dziecko szczęśliwe, zadowolone, zakochane w swojej Pani Małgosi. :)
Pani dyrektor jest niezwykłą kobietą wkładającą swoją duszę i energię na rozwój przedszkola, zna każde dziecko i jego mocne i słabsze strony.
Oddana całkowicie.
Spędziliśmy tam piękne 3 lata pełne radości, nowych wyzwań, atrakcji, bezpieczeństwa, koleżeńskich relacji.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zdecydowanie polecam to przedszkole! Nauczycielki przemile (fantastyczna Pani Małgosia!), pani dyrektor trochę ekscentryczna na pozór, ale ma wielkie serce do dzieci i doskonale prowadzi przedszkole. Posiłki mają pyszne i przede wszystkim zdrowe, za to wielki plus. W przedszkolu co chwilę cos fajnego dla dzieci: teatrzyk, wycieczki, wizyta ludzi o ciekawych zawodach, tydzien kaszubski itp. A propo brudnej buźki u dziecka, na którą tak skarży sie pan @tato: ja się cieszę, gdy córkę odbieram troszkę umorusaną czasami (na bluzce, bo na buzi nigdy nie zauważyłam jakoś) - znak, że samodzielnie jadła, fajnie się bawiła malując lub szalejąc w ogrodzie. Kurcze, przecież to przedszkolaki!... Podsumowując: super przedszkole, lepszego nie można sobie wymarzyć! Młodsze dziecko także poślę do tej placówki bo wiem, ze bedzie miało świetną, troskliwą opiekę, będzie bezpieczne i uczone samodzielności.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oradzam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też odradzam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Żabianka

Mlekomat Gdańsk (3 odpowiedzi)

Hej , czy na przy ulicy Subisława nadal działa mlekomat? :)

Najtańsza Apteka (71 odpowiedzi)

Dziewczyny podobno na Żabiance jest najtańsza Apteka, czy wiecie może o którą chodzi?

dekorator wnętrz (16 odpowiedzi)

czy ktoś mógłby polecić mi architekta wnętrz działającego na terenie trójmiasta? Chodzi nam o...

do góry