Widok

Przedszkole nr.9 POD BUKAMI

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam, chciałabym zaczerpnąć opinii odnośnie tego przedszkola, czy Wasze dzieci są zadowolone, czy Panie są fajne, spokojne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje dziecko tam uczęszcza i jestem zadowolona. Dziecko też i nawet dziadkowie-odbierają i przychodzą na przedstawienia. Dobre jedzenie-maja swoja kuchnię. Dużo się dzieje i dużo robią. Na nudę nie narzekają. Do Pań nie mam zastrzeżeń nawet tych z innych grup.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ooo super, dziękuję. Slyszałam opinie, na temat jednej z pan, ze slychac ja nawet na zewnatrz,tak krzyczy na dzieci, nie wiem czy to prawda. Trochę mnie to przeraziło,bo moje dziecko jest bardzo wrazliwe i nie wiem tez,czy to prawda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pierwsze słyszę. Choć dla jednej osoby krzyk to krzyk a dla innej to podniesiony ton głosu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Rozumiem :-) w takim razie biore na to poprawkę. Super ze maja swoją kuchnię, no i pięknie miejsce. Wiele przemawia ZA. Ale moze ktos jeszcze wyrazi swoją opinię ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na plus w przedszkolu jest jedzenie . Zajęcia dodatkowe, teatrzyki jest tego sporo ale pnie same z siebie nie potrafią zorganizować kreatywnie czasu.
Fakt jedna pani jest dość specyficzna i radzę się dowiedzieć czy będzie ewentualnie z pani dzieckiem ( nie polecam) . Po pierwsze ma dość trudny charakter i nie można się z nią dogadać , nie potrafi inwidualne podejście do dziecka, w każdej sytuacji to zawsze ona ma najgorzej . Strój jej też ma dużo do życzenia , szpilki , krótkie spódnice , sukienki chodzi tak na spacery z gromada dzieci. Jej metoda wychowawcza to dyscyplina i dyscyplina co powoduje, że dzieci boją się mówić o swoich problemach. Wszytko robi pod publikę, że jest fajnie i miło.
Pozostałe panie są bardziej przyjazne .
Mama byłych 2 przedszkolaków .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Fakt kobieta dość specyficzna,lecz ma długoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Co do tonu głosu,mówi podniesionym i mocnym lecz jest to zaleta,bo jak inaczej dotrzeć do 20 rozwrzeszczanych maluchów. Co do dyscypliny ,bez niej ciężko wychować dziecko. Nie znam nikogo kto wychowuje lub wychował własne dzieci bez dyscypliny (nie mam tu na myśli drylu wojskowego,ale elementarne zasady wychowania np.jak należy zachować się na ulicy czy w sklepie)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8
do góry