Widok

Przedszkole

Posiada może ktoś namiary do właścicielki remontowanego przedszkola przy osp? Nigdzie nie mogę znaleźć s chcemy się dowiedzieć jak z miejscami. To samo tyczy się przedszkola budowanego przy placu zabaw na pszennej. Na tablicy informacyjnej też żadnego telefonu a w obu przypadkach robotnicy nic nie wiedzą.
Z góry dziękuję za pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też mnie to interesuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tez jestm zainteresowana ale tym osp bo na pszennej do moloch dla mnie . I gdzieś na Tucholskiej tez jestem zainteresowana bo tez kameralnie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na tuchomskiej to jest filia Przedszkola przystanek Przygoda z rębiechowo. Ostatnio Pani miala tylko 2 miejsca ale proszę Znaleźć numer na stronie i zadzwonić. Grupy mają być 8-10 osobowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

PRZEDSZKOLE PRZEDSZKOLEM A MOZE ZLOBEK KTOS WIEC CZY MA MIEJSCA
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy to są przedszkola publiczne? czy w ogóle jest takie w Baninie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

W całej gminie zukowo niema i nie będzie publicznych przedszkoli
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na lipowej 4 to bedzie punkt przedszkolny,a kiedy otwarcie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na tuchomskiej to jest tzw klubik dziecięcy, od 1 roku wzwyż. Przystanek Przygoda ul.Tuchomska 113
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

często się reklamuje Pani Mireczka, czyżby brak zainteresowania?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

reklamować się nie musi, bo przedszkole dawno zapełnione. Jestem od kilku miesięcy na liście rezerwowej...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dobrze, że u nas nie ma takiego zawirowania z tym. W małych miastach każde dziecko znajdzie miejsce w przedszkolu i nie ma za bardzo wyboru do którego iść. :P

______________________________________________________________
Place zabaw dla przedszkoli https://spil.pl/place-zabaw-dla-przedszkoli/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

W Tęczowej Przygodzie tez ceny chyba z kosmosu nie tyko z Warszawy i jeszcze w czasie obowiązkowych zajęć są zajęcia dodatkowe płatne, nie mówiąc już o naciąganiu na zdjęcia ( chyba mają jakiegoś znajomego fotografa)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Najlepiej podjechać i zapytać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Przedszkole już funkcjonuje ku mojemu zadowoleniu bo zapisałam Synka i jestem bardzo zadowolona. Podejście Pan, zajęcia kreatywne, zaangażowanie oceniam bardzo wysoko.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale które ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

do góry