Widok

Przedszkole/żłobek - proszę o opinie.

Karczemki Temat dostępny też na forum:
Hej, szukam numeru do przedszkola/żłobka językowego, które się ostatnio otworzyło na Kalinowej. Nigdzie w internecie nie mogę znaleźć - przydałaby się im jakaś stronka. Czy ktoś pomoże?
Pytanie mam jeszcze jedno - czy ktoś z Was oddał tam swoją pociechę pod opiekę? Jeśli tak - jesteście zadowoleni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Jeśli przedszkole będzie wyglądało tak jak budowane przez dewelopera domki - polecam uciekać gdzieś indziej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
telefon już zdobyłam sama :)

w zapytaniu nie chodziło o budynek, pytałam o to, czy jesteście zadowoleni z opieki nad waszymi dziećmi w tej placówce? na forum jak zawsze wszystko naokoło.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ostatnio opiekunka smierdziała papierosami.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Telefon wisi na płocie na rogu kalinowej i Azaliowej; )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Posłałam córkę od 1 października, jestem zadowolona z opiekunek w naszej grupie są to 2 bardzo sympatyczne Panie. Codziennie otrzymuje szczegółowe informacje na temat spania, jedzenia zabaw o co tylko zapytam. codziennie sa też prace wywieszane w szatni, dodatkowo maja angielski i w cenie różne zajęcia, w przyszłym tyg. ma byc dogoterapia, karetka i zorganizowany bal haloween.Kuchnie mają swoją na miejscu. Córka niestety przeziebiła się i leczą ją już 2 tydzień więc chodziła z przerwami.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
dziękuję za konkretną odpowiedź - na taką właśnie czekałam :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dziękuję również.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Moja córka również uczęszcza do tego przedszkola. Jestem bardzo zadowolona z opieki. Potwierdzam wszystko co napisała pani ~mama.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
w piątek dzieci miały mikołajki, przyjechał mikołaj i każde dziecko otrzymało za darmo prezent. Bardzo miły gest ze strony właścicielki. Zresztą nie pierwszy ponieważ co chwile ktoś inny odwiedza przedszkole: zwierzaki z mini zoo, piesek, karetka czy organizacja imprez: haloween, dzień misia( na którym rozdawano balony). Wprawdzie nie mam porównania do innego punktu ale naprawdę nie ma się do czego "przyczepić".
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Kokoszki

Sianowska Polana (3 odpowiedzi)

Lokalizacja inwestycji umożliwia sprawne poruszanie się po całej aglomeracji trójmiejskiej, tym...

Start (11 odpowiedzi)

Osiedle Start powstanie w dzielnicy Kokoszki, przy ulicy Nowatorów, w niedalekiej odległości od...

Malachitowe Wzgórze (97 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje na granicy dzielnic Kokoszki i Kiełpino Górne. Zielone otoczenie inwestycji...

do góry