Widok

Przekładka anglika - koszt robocizny i czas

Mam pytanie jakie są koszty przekładki audi a4 i czas - pytanie do fachowców a nie amatorów
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja osobiście odradzałbym przekładkę z anglika. to nie to to samo, co samochód z kierownicą po prawej stronie - fabrycznie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę do mnie nie dzwonić telefon nieaktualny. Nie zajmuje się już przekładkami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koszt to nie wszystko!

Musisz liczyć się z następującymi kosztami:
-wycieraczki
-lusterka
-kokpit
-boczki drzwi wraz z elementami sterowania szybami lusterkami itp
to wszystko może pochodzić ze szrotu ale już często:
-maglownica
-przewody płynów oraz linki
-mocowania
tylko fabryczne.
Nawet jeśli auto jest w wieku do 4 lat i wersji maksymalnie wyposażonej jest to nieopłacalne.

W anglii najtańsze auta to te produkcji francuskiej oraz ichnie ople jeśli kupisz baaaaaaardzo tanio operacja moze się opłacać ale ze wzgledu na różnice konstrukcyjne i brak możliwości poprawnego zmontowania auto jedynie na sprzedaż i to dla nieświadomego kupującego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie rozumiemy się ja nie proszę o poradę z zakresu ( czy lubię córkę czy teściową i czy mi się to opłaca ) - po prostu chcę wiedzieć jaki to aktualny koszt .Auto jest trzyletnie w 2.0D
Ps. Sam jestem mechanikiem lecz nie zajmuje się tego typu pracami i po prostu szukam jakie są aktualne ceny i czas ( jeśli posiadam wszystkie potrzebne części i materiały) .Pozdrawiam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
nie macie nic do powiedzenia na ten temat to cisza koleś nie pyta czy warto czy się opłaca jak będzie jeździł tylko jaka CENNA
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to zupełnie inna bajka.
W wypadku cytryny C8 sama robocizna 2010rok to 2200zł plus VAT z tym że on jest symetryczny i posiadał kilka udogodnień do takich prac.
Potrzeba było dodatkowo 2 krotnie płacić za przegląd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
koszt robocizny jest duuzy.bo musi to zrobic ktos kto juz to robil nie raz.fachowiec.nie ktos kto chce lub mogl by zrobic.w angolu jest inna sciana grodziowa.wiec jest potrzeba wstawienia drugiej.po wycieciu sciany podluznice z nadkolami sie rozjada jesli ktos tego nie umie zrobic!!!!!!!! wiec albo bedziesz mial zrobione tanio i byle jak( wspawane pol sciany grodziowej) pekajacy szpachel itd.albo zaplacisz slono.ale auto bedzie bezpieczne( mysle ze i tak zaoszczedzisz) i elektryke szukaj z eutopejczyka.ja przekladalem terano.i na czesci wydalem 5tys.ale jest tak zrobiony ze nikt nie powie ze byl to angol.zreszta i tak zostaje u mnie.wiec potrzebna ci deska.nagrzewnice,wycieraczki,podszybie.sciana grodziowa.elektryka.wykladzina.i tapicerki dzwi przednich? fotel kierowcy.lusterka.w lampach masz pstryczka w srodku i robisz z nich lampy europ.przestawiajac wklad lustra lampy.zarąbiscie dobry fachowiec,no i duzo sianka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Dzieki za wpis ale nadal nie zatrybiłeś człowieku mine nie interesuje co mam zrobić ---- sam jestem człowiekiem z branży lecz nie zajmuję się tą partanina . Ogólny zarys cen potrzebny jest mi do negocjacji z pewnym gościem. Ot i tyle
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9
Widać, że żeś burak! Ludzie nie odpowiadajcie na wpisy buraków i troli!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Oplaca sie z przekladka tylko nie u tych burakow pseudo fachowcow z 3miasta, ceny maja z kosmosu za wszystko, poszukaj poza 3miastem, najlepiej kup jakiegos wypadkowego wraka dla dowodu i po klopocie, przekladke zrob i po sprawie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki - kończę wątek
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Automatyczne skrzynie biegów seriws (4 odpowiedzi)

Dzień dobry mieszkańcy. Chciałbym zapytać czy w Trójmieście jest jakiś godny polecenia mechanik...

Mechanik znający się na koreancach KIA (16 odpowiedzi)

Mam do zrobienia wał (szlif na wale/ewentualnie wymiana) do tego panewki i pierścienie, poszukuję...

narzędzia warsztatowe Unior czy warto? (17 odpowiedzi)

cześć. rozglądam się za nowymi narzędziami do warsztatu i chodzi mi konkretnie o narzędzia do...

do góry