Widok

Przestrzegam przed przedstawicielem handlowym na terenie Sopotu

... który pełni funkcję przedstawiciela handlowego UPC - w Sopoci....
Przed świętami UPC - oferowało pakiet usług za 95pln - instalacja gratis - pod warunkiem zamówienia usługi przez internet!
Nie posiadając wówczas internetu zadzwoniliśmy do niego, który oznajmił że u niego można zamówić DOKŁADNIE TO SAMO co do oferty i ceny!
Co się okazało - pan... przemilczał fakt, iż korzystając z jego pośrednictwa - dojdzie koszt instalacji 50pln! Co nie jest małą kwotą! - Gdy zadzwoniliśmy do niego (mam nagraną rozmowę) - powiedział, "i co z tego, że nie powiedziałem - nikomu nie zabraniam czytać umów"
Gdybym wiedział o 50pln za instalację - to bym zamówił te usługi przez internet - a tak dałem się naciągnąć oszustowi, który z pewnością skasował za mnie prowizję!
UPC - odrzuciło moją reklamację twierdząc, że trzeba było czytać regulamin! Teraz już wiem, że w tej firmie nie wolno słuchać pracowników..

wypowiedź zmoderowana ( 2013-03-24 10:02:25)

Moja ocena
UPC Polska kategoria: Telewizja kablowa
obsługa: 1
 
oferta: 1
 
awaryjność: 1
 
dodatkowe usługi: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ten abstrakcyjny post nie powinien mieć w ogóle miejsca. Gdybym był oszustem, nie starałbym się wyjaśniać całej sytuacji podczas rozmowy dobrze po godzinie 23.00 (chociażby z szacunku do prywatnego czasu wolnego) i słuchając oszczerstw najzwyczajniej się rozłączył.
Na setki moich klientów jest pan jedynym niezadowolonym (a właściwie, to nawet nim pan nie jest..)
Nie bez powodu reklamację odrzucono!

Dlatego zawsze, kiedy klient wyraża zainteresowanie,
umawiamy się na spotkanie...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
mnie też UPC oszukało
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry