Widok

Przestrzegam sąsiadów inwestycji spółki Polnord

Jako bezpośredni mieszkaniec inwestycji Dwa Tarasy prowadzonej przez spółkę Polnord, chciałbym przestrzec innych sąsiadów każdej z inwestycji prowadzonej przez tą spółkę. Otóż poziom ignorancji i arogancji ze strony tej spółki wobec sąsiadów powstającej inwestycji jest bardzo duży: trwający wiele miesięcy hałas budzący zarówno dzieci, jak i dorosłych trwa od 6 rano do późnych godzin wieczornych, a czasem i całą noc. Do tego ciągły brud, zniszczenie dróg, zniszczenie innych obiektów takich jak śmietniki i kompletny brak zrozumienia dla osób mieszkających już po sąsiedzku. Niech każdy weźmie te czynniki pod uwagę, gdy otrzyma powiadomienie o wydawaniu decyzji środowiskowej i pozwolenia na budowę dla inwestycji spółki Polnord w swoim sąsiedztwie.
Moja ocena
Polnord kategoria: Deweloperzy
obsługa: 1
 
oferta: 1
 
jakość: 1
 
terminowość: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mam nowe mieszkanie kupione od tego dewelopera....nie minął rok a zaczęły sie problemy z wilgocią zwłaszcza w mieszkaniach parterowych ale nie tylko....grzyb wychodzi od fundamentów przy podlodze, u niektórych pod oknami, u mieszkających najwyżej pod sufitami, problemy z wwiewaniem wiatru przez kominy do wewnątrz mieszkań praktycznie u wszystkich sąsiadów. Deweloper umywa ręce i odmawia napraw z tytułu rękojmi. Jeszcze próbują straszyć sądem jak nie przestaniemy mówić o wadach budynków... bo nadal prawie cztery budynki stoją puste na osiedlu na Szadółkach i nie mogą ich sprzedac.....Ciekawe czemu ???
A najleszpsza to jest gadka wstawiana przez tych, co te mieszkania ludziom wciskaja.....wszystko pieknie ...dopóki nie podpiszecie umowy....

Zdjęcia na priv.

PISZCIE SWOJE OPINIE!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Potwierdzam w 100% . Ja na szczęście swoją przygodę z tą firmą zakończyłam i sprzedałam mieszkanie, ale to była tragedia . Odradzam, zakłamana firma, która nie powinna już istnieć od wielu lat. W moim bloku dodatkowo sprzedali mieszkania miastu i zasiedlili mieszkańcami komunalnymi . Koszmar!!!! na szczęście już za mną , ale ludzie czytajcie fora zanim zainwestujecie pieniądze
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry