Widok

Przy Alejach

Przy Alejach Temat dostępny też na forum:
Przy Alejach to inwestycja dewelopera LC Corp na Zaspie, w bliskim sąsiedztwie al. Jana Pawła II. Będzie składała się z dwóch budynków, obejmujących łącznie 207 mieszkań o powierzchniach od 28 do 73 m kw. z ogródkami przydomowymi, balkonami lub tarasami (na najwyżej kondygnacji).

W pierwszym etapie realizowany jest budynek sześciokondygnacyjny z 110 lokalami mieszkalnymi, komórkami ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

SKM z Zaspy

Mieszkam od 30 lat nieopodal budowanych domów (ul. Kombatantów) i uważam tą opinię za nieszczęśliwą, zawsze komuś gdzieś będzie nie po drodze. W promieniu 100 metrów dwa przystanki autobusowe w kierunku Wrzeszcza, po drodze SKM Zaspa (4 przystanki, linia 127, 158, 188), drugi w odwrotnym kierunku, też do Wrzeszcza przez Hallera (więcej przystanków, 124), do SKM Oliwa (autobus 127), do Nowego Portu (autobusy 158 i 188). Dwa przystanki autobusowe do tramwaju (linia 2 i 8). Suma summarum - komunikacja super.
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 3
158 i 188 za często nie kursują i do tego tylko w dni powszednie.
Aby dostać się do tramwaju czy SKM jednak musimy podjechać autobusem.
124 to jechanie do Wrzeszcza dookoła.
Jesteśmy skazani na przesiadki a to strata czasu.

Akurat w tym miejscu komunikacja jest cienka.
Lokalizacja dobra dla letników.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 28

niskie?

A po grzyba wyższe?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 11
dla mnie to lokalizacja do d...! B wąsko. Zjednej str. Kościoł, z drugiej jnternat ,na winklu wyjące karetki i lądowisko dla helekopterów. Każdy kto zamierza kupic tam mieszkanie niech koniecznie obejrzy lokalizację na żywo,żeby potem nie marudzić zgodnie z zasadą ,,widziały gały co brały".
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 26
Cała ta okolica stała się ostatnio bardzo nieciekawa.
Przybyło mnóstwo budynków (city park, aviator i mają coś jeszcze budować na rozstajach)
Zaniechano budowy trasy Słowackiego za ETC, cały tranzyt do portu odbywa się Jana Pawła II. Jak otworzą tunel pod Wisłą to ruch się jeszcze zwiększy.
Komunikacyjnie też mało ciekawie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 30
Bardzo dobra lokalizacja: szkoły, przedszkola, sklepy, komunikacja, dużo zieleni - wszystko jest. Nowe domy odmłodzą trochę tą emerycką okolicę.
Wielki ruch "tranzytowy" na Al. JP II? Bzdura, zwykły ruch miejski (ale faktycznie, słoika ze wsi może przerażać).
Generalnie jest OK.
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 13
Może to ty jesteś tym słoikiem który w dodatku stoi na półce w piwnicy i nic nie widzi ?
Komunikacja ? Dużo lepsza jest z Młyńca (skm ,tramwaj)
Poczekaj na ruch jak otworzą tunel po Wisłą.
I ktoś tu jeszcze wspomina o czymś co ja przeoczyłem - wiecznie wyjące karetki pogotowia i lądujące obok śmigłowce pogotowia a to wszystko przez całą dobę.
Ale to takie miastowe hałasy dla miastowych:0
Mieszkasz bo musisz i musi być ok.
Ale jak wybierać to można lepiej.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 28

parter od strony kościoła

chcę zobaczyć uśmiechy na twarzy ludzi mieszkających na w/w piętrze. Gdyby nie płot to do kościoła mieliby przez ogród jakieś... 5 sekund :)
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 33

ten blok to tragedia

Masakryczne położenie budynku, przeszłam się wokoło i śmiać mi się chciało - jak można było wpaść na pomysł wybudowania go w takim miejscu???? Do ogródków na parterze będą przylegać np ogródki sióstr zakonnych :), kościół zabiera całe słońce, z drugiej strony budynku jakieś rudery i widok na nie z okien, dodatkowo bliskość szpitala.... masakra, za żadne pieniądze nie chciałabym tam mieszkać. Powstaje przecież tyle nowych budynków - i każdy w atrakcyjniejszej lokalizacji :)
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 41

blok

Blok to nie miejsce do życia ,to miejsce do spania.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 2
To skoro jesteś taka na nie to po jaką cholere krytykuje ludzi, którym to osiedle się podoba? Po twojej opinie wnoszę, że nie zapoznałeś się zbytnio z innymi osiedlami w tym rejonie tudzież we Wrzeszczu bo gdybyś to zrobiła to nie wypowiadalabys się z taką lekkością na temat wad tego osiedla a raczej zauważyłaś jego atuty, których jest wiele. Po pierwsze kościół nie zasłania całego światła, owszem dla pierwszego etapu tak, namiastkę jeśli ktoś przymierza się do zakupu drugiego(czytaj ja) to kościół w niczym nie przeszkadza. Mieszkania są słoneczne i będzie tam w miarę cicho. Elewacja w hotelach dla pielęgniarek ma zostać odnowiona przez dewelopera i tu znów pojawia się brak twojej wiedzy na temat samego projektu. Helikoptery ładuje niezwykle rzadko, na palcach jednej ręki można to policzyć a jak już ładuje to jest to bardziej atrakcją niż niedogodnośc. Ciekaw jestem jakie osiedle w tym rejonie jest według ciebie warte większej uwagi biorąc pod uwagę stosunek jakość/cena. Śmiać to mi się chce z takich osób jak ty, które wchodzą tu, no właśnie po co?
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 5

Przybijam Ci piątkę sąsiedzie z drugiego bloku:)))
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 5

Wchodzą, bo mieszkają w budynku z wielkiej płyty na przeciwko z pięknymi widokami:)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak kościół od północy zabiera słońce?

Martwić się należy hotelem pielęgniarskim - kiedyś zostanie zburzony i na jego miejscu powstanie coś...
Deweloper już chciał te rudery odkupić.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 3

adam

Tak tragedia i 200 mieszkan sprzedało sie na pniu...............
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 5

Bieda umysłowa.

Za żadne pieniądze? A ludzie kupują tu mieszkania za 8 tys za metr;) w tym ja !! Ale jestem śmieszna co?;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Minęło 3 lata i mieszkania w budynku realizowanym w ramach III etapu sprzedwane są w cenach 11,3-15tys zł za m2
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie dokładnie ma być zlokalizowany budynek trzeciego etapu?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Tam gdzie jest teraz dziura w ziemi..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pytanie było zadane 6 miesięcy temu i zarówno wówczas, jak i teraz odpowiedź ma wartość zerową dla kogoś spoza Zaspy :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciekawa inwestycja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zaspa

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Pilotów 21 (14 odpowiedzi)

Inwestycja uzupełnia zabudowę rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy. Przyszli mieszkańcy na...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

do góry