NZOZ Przychodnia Brzeźno

Przychodnie, poradnie NFZ Laboratoria medyczne

Gdańsk, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
pacjent - opinia żenada, teleporada umówiona na konkretną godzinę, telefonu od lekarza brak,...
~pacjent
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 stycznia 2023

Pacjent - opinia wątek zamknięty Żenada, a w czasie "Covid" przechodzicie samych siebie, ludzie przychodzą na...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 września 2020

Jak najbardziej polecam wszystkim wątek zamknięty Bardzo sobie chwalę tę przychodnie ,rejestracja 5+,lekarze 5+, No i wiadomo...
~Rafał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 marca 2018

Odradzam wątek zamknięty Masakra nie można się dodzwonić,rejestracja jest niemiła a dla człowieka...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 stycznia 2018

Jak najbardziej polecam! wątek zamknięty W sierpniu tego roku miałam okazję korzystać z Poradni Rehabilitacyjnej w...
~Kaśka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2016

Polecam Przychodnię w Brzeźnie wątek zamknięty Dobra przychodnia, polecam szczególnie lekarzy pediatrów.
~Mama
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2016

Polecam Przychodnię Brzeźno wątek zamknięty Polecam tą Przychodnie z pełną świadomością wysokiej oceny, rejestracja mila...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2016

Z calego serca polecam Te Przychodnie w Brzeznie! wątek zamknięty Pieirwsze zetkniecie to REJESTRACJA,wysoka kultura osobista...
~Wanda Zdrojewska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 lipca 2016

Beznadzieja wątek zamknięty Nie dosc,ze musisz czekać człowieku na terminy do lekarza nie wiadomo jak...
~Gonzalez
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 czerwca 2016

Rejestracja w Przychodni w Brzeżnie wątek zamknięty Pan Krzyś jak i pozostałe Panie bardzo miłe i kompetentne, kilkakrotnie...
~ISIA KARWOWSKA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 grudnia 2015

Pozytywnie wątek zamknięty Mila obsługa, kompetentni lekarze, ogólnie polecam wszystkim. Pan Krzysztof w...
~Marysia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 września 2014

pozytywnie... wątek zamknięty Wpadłem kilka minut po 7 rano, owszem spore kolejki, ale bardzo płynne....
~dziabong
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 lutego 2013

pcdpcd - opinia wątek zamknięty Dzwoniłam dzisiaj w celu umówienia się do lekarza i mogę skomentowac to tylko...
~pcdpcd
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 lipca 2014

pozytywnie wątek zamknięty Jestem stała pacjentką która często zawraca głowę Paniom w rejestracji które...
~pacjent
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 września 2014

opinia o przychodzni brzeźno. wątek zamknięty Kolejki Od 6:10 rano, telefon oczywiscie odbiorą (...) z rejestracji...
~nie napisze kto bo potem człowie
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2014

rejestracja wątek zamknięty do rejestracji w ogóle nie można sie dodzwonić! odbierają dopiero tel po 8 i...
~stała osoba
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 grudnia 2011

nie polecam wątek zamknięty Obsługa straszna,kolejka do rejestracji już od 6:00 rano,panie rejestratorki...
~nie polecam
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 maja 2012

Przychodnia z bardzo miłym personelem wątek zamknięty Polecam przychodnie brzeźno, chodzę tam od małego i zawsze zostałam dobrze...
~Magda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 stycznia 2012

mogę śmiało polecić wątek zamknięty mam od ponad 3-ech lat wybraną tę placówkę i lekarza rodzinnego. Nigdy nie...
~domin
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 grudnia 2011

Polecam wątek zamknięty Moim zdaniem poprzednie opinie wpisali malkontenci. Uzyskałam tam bardzo...
~Ignes
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 listopada 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
31

postów

25

wątków

do góry