Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
M.S - ocena Serdecznie dziękujemy za życzliwośc, którą obecnie można podziwiać tylko w...
~M.S
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 1 grudnia 2023

pawel - opinia wątek zamknięty Kilka razy odwiedziłem obiekt, spostrzeżenia: - trudno się dzodzwonić,...
~pawel
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 maja 2019

Beznadzieja wątek zamknięty Nie sposób się dodzwonić, czy zarejestrować na kolejny dzień. Tak to jest:...
~Jarek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 lutego 2018

neurolog wątek zamknięty neurolog inicjały Z.G nie przyjemny \'\'doktorek\'\' chyba wykonuje zawód z...
~piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2017

witam ............................... wątek zamknięty Jeden ciągle powtarzający się problem z panią z księgowości i walka o swoje,...
~p.
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 września 2015

polecam wątek zamknięty Do przychodni należę od 3 lat, a z usług korzystam ok. 2 razy w miesiącu. Na...
~XYZ
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 maja 2015

Magda - opinia wątek zamknięty Od tygodnia próbuję dodzwonić się na dwa numery do rejestracji AOS (poradnie...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 marca 2015

rejestracja dzialki lesne wątek zamknięty ta przychodnia -rejestracja to jakas pomylka dzis dzwonilam 10 razy aby...
~gosc
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 lutego 2013

Przychodnia Dzialki Lesne Gdyniaul.Warszawska wątek zamknięty Pragne serdecznie podziekowac calemu Personelowi Medycznemu za wspaniala...
~Mirek.S
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 lipca 2013

Ortopeda wątek zamknięty Przychodnia wprowadza w błąd mówiąc , że obowiązują godziny przyjęć....
~Zawiedziona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 stycznia 2015

Beznadziejna pielęgniarka Pani K. wątek zamknięty Korzystam czasami z usług tej przychodni,panie w rejestracji są...
~Kłobukowa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 marca 2014

Żałosne... wątek zamknięty Jestem absolutnie oburzona brakiem kompetencji osób pracujących w rejestracji...
~Kamila Schwarz - pacjentka
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 maja 2010

dr Kornacka wątek zamknięty Bylam na wizycie z dzieckiem, nie uzyskalam zadnej fachowej odpowiedzi ani...
~Dee Dee
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 maja 2011

Polecam szczególnie diagnostyka jest na wysokim poziomie wątek zamknięty USG miałam opisane bardzo szczegółowo i chętnie wracam by Pan dr robił mi...
~Alicja Nieroba
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 czerwca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
22

postów

14

wątków

do góry