Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie polecam wątek zamknięty Obsługa bardzo niemiła. Człowiek chory potrzebuje zainteresowania, ciepła,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2017

Wizyta niedzielna - nieżyt żołądkowy wątek zamknięty Odwiedziłem tę przychodnię drugi raz, pacjent - 3 latek; druga wizyta lekarz...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 marca 2017

Jedna wielka porażka! wątek zamknięty Pielęgniarki rejestrujące to jakaś kompletna pomyłka, siedzą tam jak za karę,...
~Bibi
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 lutego 2017

Dramat dramat dramat Uwaga na wizyty z dziećmi wątek zamknięty Niedziela poranek jedziemy z córką, która od kilku dni mocno kaszle (ma...
~Marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 stycznia 2017

Tragedia.. wątek zamknięty Jeżeli to się nazywa opieka medyczna to wolałabym zostać w domu i cierpieć.....
~...
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 listopada 2016

jestem zdruzgotana wątek zamknięty Jestem zdruzgotana i załamana obsługą w tej przychodni tam wszyscy pracują...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 września 2016

Internista wątek zamknięty Jak by nie patrzeć obsługa błyskawiczna ale pan doktor chyba doktor młody pan...
~Anna
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2016

Czechu - opinia wątek zamknięty Jakieś trzy miesiące temu byłem u lekarza. Nikogo w kolejce ale musiałem...
~Czechu
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 czerwca 2016

Przychodnia Lekarska Jasień wątek zamknięty Jako przychodnia dyżurująca oceniam na 4,5 w skali 1-6
~Rafał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2016

Może za spanie więcej płacą. wątek zamknięty Byłam dzisiaj rano o 6:30 w przychodni jasień spowodowana była tym że na 8:00...
~kamila
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 czerwca 2014

nie polecam wątek zamknięty Pediatra bardzo opryskliwa.bada dzieci przy zgaszonym świetle. Stwierdziła,...
~aga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 stycznia 2016

LABORATORIUM wątek zamknięty Jestem w ciąży i musiałam się udać na badanie krzywej obciążenia glukozy (jak...
~Pacjentka.
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2015

polecam w nagłych przypadkach wątek zamknięty Trafiłam do przychodni z zapaleniem ucha około 23:00. Nie było innych...
~Asia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 listopada 2015

tragedia wątek zamknięty nie polecam nikomu tego pogotowia.Panie w rejestracji...
~Xxx
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 września 2015

Niekompetencja lekarza i ogólna niechęć do pracy wątek zamknięty Pojechałam do przychodni w nocy z bólem gardła na co Pan doktor oburzony tym...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 marca 2015

bieda wątek zamknięty Brak drukow l4. Co to ma byc.? Czlowiek chory ma teraz jezdzic i szukac...
~dom
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 marca 2015

Dla mnie spoko wątek zamknięty byłem w przychodni kilka razy w dni świąteczne lub weekendy z chorym synem....
~Prof
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 stycznia 2015

maja czas wątek zamknięty Nikomu sie nie spieszy zwlaszcza doktorowi. I co chwile te przerwy. Na kawe....
~blad
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 listopada 2014

Personel na wiecznych wakacjach... wątek zamknięty Uczęszczam do tej przychodni z moim synkiem, o lekarzu pediatrze dr...
~pacjent
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 października 2014

DRAMAT!!!!!!!!! wątek zamknięty wlasnie wrocilam z rzeczonej przychodni , DRAMAT. poszlam na umowione badania...
~wortal13
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 stycznia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
27

postów

22

wątków

do góry