Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Czy to ważne - opinia Pani Jankiewicz to dno. Na teleporadzie powiedziała proszę sobie maścią...
~Czy to ważne
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 sierpnia 2022

Jerzy - opinia Poprosiłem o radę i formację w sprawie 85letniego ojca obłoznie chorego który...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 czerwca 2022

Zbigniew - opinia Doktor Jankiewicz to najlepszy lekarz. Nie polecam tej pani.
~Zbigniew
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 maja 2022

Hanna Katarzyna - opinia wątek zamknięty Pani Dr Młotkowska Gilun lekarz która na wszystko ma odpowiedź po co, to nie...
~Hanna Katarzyna
2

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 czerwca 2021

R - opinia wątek zamknięty Dr Sylwia Jankiewicz to najlepszy lekarz jakiego spotkałam.
~R
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 grudnia 2020

pacjent - opinia wątek zamknięty Dno, nie można się dodzwonić. Masakra. Trzeba zamknąć tę placówkę
~pacjent
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 listopada 2020

Monika Kwiatkowska - opinia wątek zamknięty Bardzo zła opinia. Zgłasza się automat i rozłącza i tak całymi dniami....
~Monika Kwiatkowska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 listopada 2020

Mariusz - opinia wątek zamknięty Wyrażam na obecną chwilę ... bardzo złą opinię... kontakt tel. jest bardzo...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 października 2020

Zadowolony pacjent. wątek zamknięty Szybko i profesjonalnie. Obsługa uśmiechnięta. Polecam.
~Zadowolony pacjent.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 maja 2019

Profesjonalizm z ludzką twarzą. wątek zamknięty Dziękuję losowi że mam w sąsiedztwie tak sprawną przychodnię z miłą obsługą....
~Zadowolony pacjent.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 maja 2019

Brak możliwości dodzwonienia się do przychodni... wątek zamknięty Brak możliwości dodzwonienia się do przychodni... można wisieć na telefonie...
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 lutego 2019

Nie wydają zaświadczeń !!! wątek zamknięty Potrzebowałem zaświadczenie od lekarza pierwszego kontaktu ODMÓWIONO mi! Po...
~mieszkaniec Siedlec
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2014

Internista wątek zamknięty Chodzę do p. Jarosza, nie ma problemu z wystawieniem skierowania do...
~Anka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 lipca 2017

NIE NIE NIE wątek zamknięty Bardzo odradzam doktor Młotkowską! na moją prośbę o skierowanie na badania...
~Olga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 listopada 2016

Szczerze nie polecam usług tej przychodni. wątek zamknięty Najgorsza przychodnia w Gdańsku. Rejestracja telefoniczna niemalże nie...
~Kinga
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 maja 2015

Połowicznie wątek zamknięty Lekarze ogólnie ok, szczególnie przemiła pani doktor Jankiewicz : ) Ale...
~Gumi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 czerwca 2015

narzekanie czy polacy musza wątek zamknięty Ciagle narzekac gdzie sie czlowiek nie ruszy to ciagle tylko narzekaja i w...
~kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 lutego 2015

DLA MNIE OK wątek zamknięty NIGDY NIE MIAŁAM PROBLEMU Z REJESTRACJĄ TELEFONICZNĄ .PANIE PILĘGNIARKI...
~jola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 maja 2014

Bardzo sympatyczna obsługa i szybki czas realizacji skierowania wątek zamknięty Nie wiem, czemu poi poprzednicy narzekają na obsługę.Ja trafiłam akurat na...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 maja 2014

Łatwa rejestracja! wątek zamknięty W mojej poprzedniej przychodni nigdy nie rejestrowali pacjentów na kolejny...
~Dominika, studentka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
44

postów

34

wątków

do góry