Widok

Przychodnia Lekarska w CH Feniks- co tam się znajduje?

Czy ktos sie orientuje co tam sie znajduje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O ile wiem, bo jestem w prawie codziennie, to jest tak tylko dentysta. Wyjdź na stronę Feniks. Wiesz w googlach Feniks Banino i będziesz może wiedział coś więcej. 😉
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sorki za pisownię, ale z fona piszę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dentysta jest na parterze, wiem bo bylam.
Przychodni na poddaszu jest wynajetych kilka pomieszczen, na str nic wiecej nie ma dlatego pytam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaka przychodnia ? Tam nic takiego nie ma . Są tylko puste pomieszczenia do wynajęcia wiem bo byłam się pytać
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Z tego co wiem to miała być przychodnia, ale chyba nie wypaliło.Podobno s7 się powiększa i zajmie te pomieszczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A ja słyszałem że jednak gabinety....ciekawe co jest prawdą?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak 7Niebo się powiększa kosztem Salonu Perła /salon po 4 miesiącach po otwarciu dostał wypowiedzenie gdyż 7'' piekło' stwierdziło że jest im ciasno/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
masz na myśli s7
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
studio s7 siłownia/fitness się powiększają
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jasne że się powiększają ! kosztem innych najemców!!!! ludziska zainwestowali kupę siana w wykończenie salonu , reklamę a po paru miesiącach dostają wypowiedzenie bo właścicielka S7 stwierdza że te pomieszczenia są jej potrzebne.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
przestań bzdury pisać i ploty rozsiewać na forum,
S7 się powiększy bo będzie dobudowane pomieszczenie !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To nie ploty, tylko prawda
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
skoro tak to jutro w Perle zapytam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O Perle to prawda, a to że mają dobudowywać to też prawda. Ciekawe że opłaca się to właścicielce Feniksa.....problem jednego dużego wynajmującego jest taki że zdaje sobie sprawę że najwięcej płaci i ma silna pozycję tylko jak mu się nóżka powinie to słabo....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skoro wlascicielce Feniksa oplaca sie wypowiadac umowe najemcy, ktory summiennie co miesiac placi za wynajem w terminie a kontynuowac umowy z najemcami, ktorzy zalegaja kilka miesiecy z oplatami to jej sprawa. Ja przyszlosci jej nie wroze, ale to moze tylko moje zdanie ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ludzie skąd wy takie informacje posiadacie. Strach się bać normalnie, wszystko wiecie, kto płaci kto nie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie lube plotkar - plotkarą to może ty jesteś !!!! To jest fakt !!!!Centrum perła dostała wypowiedzenie jest tylko do końca umowy - chyba do końca maja !!!!!!!!!!!! Jestem ich klientką i widziałam pismo i je czytałam !!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
to drzyj się do właścicielki Fenixa a nie na forum
KLIENTKO
jak ktoś płaci to się go nie wyrzuca
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko że to nie Perła jest niepłacącym klientem. Po prostu smutne jak ktoś wydaje kasę i wkłada energię w otwarcie lokalu i juz po 4 miechach słyszy ze duży sąsiad go wygryza.Nie wiem czy rzeczywiście s7 ma zaległości w czynszu ? ale jeśli tak to już w ogóle dziwna sytuacja bo czynsz pewnie za całe piętro ma nie mały...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
jakie 4 mce?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak nie 4 to lub 6 na pewno po kilku od rozpoczęcia......słyszałem o tym juz na wiosne zeszłego roku a ile Feniks funkcjonuje? Zanim ludzie pootwierali biznesy przystosowali pomieszczenia też troche mineło bo wchodziłeś do gołych pomieszczeń
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Feniks ma właściciela, a nie właścicielkę. Ku ścisłości. A Perła jet teraz w szeregowcu obok.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ma byc tam dyskoteka slyszalem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy ktoś z Was ma informację, czy w przyszłym roku przychodnia powiększy ofertę o innych lekarzy specjalistów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co się dowiedziałam specjaliści dopiero w przyszłym roku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poszukuję dobrej położnej? ktoś poleci?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
P. Czesława Głowacka z Żukowa. Ale przyjeżdża do Banina tez. A w ramach opieki ciężarnej od 21tc prowadzi w Żukowie bezpłatnie szkole rodzenia:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

do góry