Widok

Przychodnia Ojca Pio na Zaspie - proszę o opinie.

Przychodnia Św. Ojca Pio Temat dostępny też na forum:
Jakie są wasze opinie na temat tej przychodni. Bo mi się wydaje że jest słabo
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
bylam tylko na szczepieniach z synem przed wylotem do Azji i bylam mile zaskoczona, trafilam na bardzo kompetentną babkę która nie dość że zrobila mi spory wyklad o szczepieniach to zdiagnozowala inną chorobę której nie bylismy swiadomi :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10
jak się płaci to jest miło , gorzej z nfz
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
Na NFZ to tylko lewatywa.
A wkrótce jeszcze węgiel będzie darmowy. Szydło kupiła całe hałdy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Przychodnia Ojca Pio na Zaspie - proszę o opinie.

Zapisałam się do tej przychodni ze względu na wspaniałą i niezastąpioną Panią dr śp. Małgorzatę Szymańską-Bujniewicz, która zawsze pomagała pacjentom, i to nie tylko farmakologicznie.. Wsparcie duchowe było na pierwszym miejscu, co nieraz potrafi czynić właśnie cuda? ?
Niestety po Jej odejściu z tej placówki, inni lekarze z łapanki traktują pacjenta jak intruza! Na korytarzu nie ma pacjentów, a i tak trzeba czekać?
Badania w większości trzeba robić na własny koszt.
Nie polecam osobom schorowanym, a i tak pewnie będą mieli nadal pacjentów bo jest coraz więcej starszych ludzi.
Przede wszystkim powinni zmienić nazwę, bo ktoś już na forum napisał, ze św. O. Pio to w grobie się przewraca, jak to widzi.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3
dla mnie przychodnia może być, mam jednego swojego ulubionego lekarza-ginekologa, chodzę tam też do laryngologa i pediatry z córką :) no nie narzekam ogólnie. Podobno będzie się do nich można umawiać przez internet na znajdzlekarza .pl co dla mnie wielkim plusem, bo pracuję do wieczora, a ich nie ma wtedy już na recepcji. I zazwyczaj teściowa musiała mnie umawiać, albo szybko w przerwie dzwoniłam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Jedyna dobra pediatra dr. Niedbalska już tam nie pracuje. Innych nie polecam bo tylko zapisują leki z ulotek i wydajesz mnóstwo kasy.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Zaspa

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Pilotów 21 (13 odpowiedzi)

Inwestycja uzupełnia zabudowę rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy. Przyszli mieszkańcy na...

Liceum-jakie polecacie? (10 odpowiedzi)

Hej. Potrzebuje namiary na dobre liceum zaoczne,ponieważ chciałabym maturkę dokończyć. Czy macie...

do góry