Widok

Przychodnia "Świętokrzyska" Orunia

Wypowiem się bardzo pozytywnie o tej przychodni-ogólnie.
Panie i wszyscy w tej przychodni PRZEMILI ,tylko ja tam chodzę nie po przemiłe zachowania bo to jest naturalne jeśli się jest człowiekiem. Bardziej mi chodzi o opiekę zdrowotną tzn. leczenie.
Mam wrażenie że lekarze i pielęgniarki, w sumie cała ekipa w Przychodni na Świętokrzyskiej 4 ma w nosie przywracanie zdrowia i kondycji zdrowotnej pacjentów ! Zdaję sobie sprawę że chciałoby się wyższe zarobki i premię co miesiąc ale ja też pracuję za marne pieniądze i jednak robię swoją pracę z wielkim zaangażowaniem. Można by wyjechać do Szkocji, do Holandii, do krajów UE jednak wychodzę z założenia że tu mieszkam, tu mam rodzinę i ani myślę tułać się po świecie, dlatego robię wszystko szczerze i z zaangażowaniem. Musi przecież dojść do zrównania zarobków z UE. Wszyscy w przychodni bardzo mili jednak nie o to chodzi, chodzi o konkretne usługi w przychodni na Świętokrzyskiej 4.
Naturalne jest to że człowiek jest miły, wszak różnimy się od bestii
Moja ocena
obsługa: 4
 
oferta: 5
 
jakość usług: 3
 
wyposażenie: 4
 
czas oczekiwania: 2
 
ocena ogólna: 3
 
3.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Przemiły NFZ wraz z PRZEMIŁĄ ekipą zarządzającą zdrowiem wszechpolaków z przeogromnym zaangażowaniem i miłością do ludu pracującego miast i wsi przywracają zdrowie i kondycję zdrowotną wszech pacjentów nie mając tegoż w nosach swoich,bowiem zarobki ich już dawno zrównane z tymi w UE. W Szkocji,Holandii i innych z UE są mniej PRZEMILI,mniej miłościwi no i zaangażowanie w leczenie ludu nie takie jak w ojczyźnie naszej,dlatego warto mieszkać tu ,nie tułać się po świecie,robić wszystko szczerze i z wielkim zaangażowaniem mimo marnej pensji,ważne by starczyło na leki i konkretne usługi zdrowotne płatne od ręki.A czymże to człowiek różni się od bestii? Bestie często są PRZEMIŁE,w tłumie ich nie rozpoznacie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry