Widok

Przychodnia zdrowia na Karczemkach

Zdrowie Temat dostępny też na forum:
Witam wszystkich, od niedawna mieszkam na Karczemkach. Czy ktoś z Was orientuje się gdzie jest najbliższa przychodnia z lekarzem pierwszego kontaktu? Jak będą dodatkowo jacyś specjaliści to byłoby super. Chodzi o przychodnię mającą umowę z NFZ.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najbliższa przychodnia jest na Jasieniu. Tu ich strona internetowa http://www.pljasien.pl/ .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
trochę bliżej jest na ul. Otomińskiej obok szkoły, to jest chyba oddział nadmorskiego centrum medycznego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wystrzegaj się Jasienia. Jestem tam zapisany ( już niedługo). Dodzwonić się graniczy z cudem. Ciągle masa ludzi i obsługa żenada
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A kiedy na kalinowej otworzą?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Do którejś z tych dwóch pewnie tak czy siak będę musiała się zapisać, przynajmniej dopóki czegoś bliżej nie otworzą. A jakichś konkretnych lekarzy z tych przychodni możecie polecić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Autem blisko jeszcze do przychodni na Matarnii
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam Was serdecznie,
ostatnio otworzyła się nowa przychodnia na ul. Kalinowej - ok. 100 metrów za netto. Czy ktoś już tam był i może podzielić się wrażeniem? Zastanawiam się nad wyborem przychodni, a ta byłaby zdecydowanie najbliżej.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam tam dziś. Na razie przyjmuje pediatra - dr Skowron i rodzinny - zapomniałam nazwiska. Przyjmują po kilka godzin dziennie. Pani w rejestracji bardzo miła. Jak podpiszą umowę z NFZ to będą też inni lekarze. Tyle się dowiedziałam, takie jest moje pierwsze wrażenie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja polecam na jasieniu dr Białasiewicz. Super kobietka jezeli mowimy o lekarzu rodzinnym ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja osobiście polecam dr Skowron- super pediatra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Karczemki

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

do góry