Widok

Przyczepa campingowa przegląd i oc?

Witam. Chcę zakupić przyczepę która okazjonalnie by była wykorzystywana "na trasę" ,większość roku by stała na posesji.
Moje pytanie do znawców tematu. OC można kupić na tydzień ,miesiąc itd? Przeglądy jaki koszt i gdzie w Gdańsku?
Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie. Wykupuje się OC na rok.
Ale to bez większego znaczenia, bo OC na standardową przyczepę do 750 kg to kilkadziesiąt zł rocznie.

Przyczepa lekka nie podlega badaniom okresowym.
image
Są gorsze rzeczy od śmierci. Czy zdarzyło Ci się spędzić wieczór z agentem ubezpieczeniowym?
(Woody Allen)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

W poszukiwaniu solidnej przyczepy lub lawety samochodowej, warto zapoznać się z ofertą firmy, której stroną internetową jest https://dedlo.pl/ i ich bogaty asortyment i wysoka jakość produktów zdecydowanie przekroczyła moje oczekiwania. Cenię ich również za profesjonalną obsługę klienta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Motoryzacja

[Gdzie?] Uzywane auto w miare uczciwie? (25 odpowiedzi)

Szukam uczciwego salonu w Trójmieście, gdzie mozna kupic uzywane auto i zostawic w rozliczeniu...

Właściciele samochodów elektrycznych, ile $ oszczędzasz na zamianie? (7 odpowiedzi)

Otrzymuję tak dużo odzewu od ludzi na temat samochodów elektrycznych. To jest absolutnie szalone....

Mechanik znający się na koreancach KIA (16 odpowiedzi)

Mam do zrobienia wał (szlif na wale/ewentualnie wymiana) do tego panewki i pierścienie, poszukuję...

do góry