Widok

Przygody Sinbada

Przygody Sinbada Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Przygody Sinbada.
Przygody Sindbada

czyli BAJKA NA FERIE W GDYNI przy współpracy z Urzędem Miasta Gdynia.

To niespotykana forma widowiska poprzez zastosowanie technik tańca akrobatycznego w powietrzu, osnuta na znanej baśni "Przygody Sindbada Żeglarza", z użyciem technik audio-wizualnych, zapewni każdemu dziecku jak i starszym wiele wrażeń a przede wszystkim formę spędzenie wakacyjnego czasu.

Mało dialogów a ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

super przepiękny spektakl

Szkoda tylko ,że taki krótki i zakończony trochę tak jakby miala być dalsza część? a może będzie?...byłoby super !
warto się wybrać z dziećmi
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1

piękne widowisko, bez przemocy i mordobicia...może tylko termin nie najszczęśliwszy i słaba promocja przyczyniły się do pustek na widowni?
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1

przepiękne

Juz dawno nie widziałam czegoś równie pięknego - bajeczne kostiumy, zapierające dech ewolucje, wspaniała muzyka. Bardzo miła odskocznia od codzienności - widowisko swą oprawą pozwala przenieść się w baśniowy świat, moje dzieci były zachwycone, z resztą ja również
polecam wszystkim! decydujcie się, bo grają jeszcze tylko jutro!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Rewelacyjne show :)

Naprawdę warto sie wybrać, by na żywo obejrzeć tak urokliwe widowisko :) Córka była zachwycona, nie mogła oderwać oczu od wykonawców i stwierdziła, że Sindbad, to niezłe..."ciacho" ;)
Naprawdę warto to zobaczyć, zwłaszcza, że bileto z 50% zniżką można zakupić na grouponie ;)
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie kupujcie na gruponie - kupcie bilety za 28 zł i dajcie zarobić artystom. Show na prawdę warte nawet wydanych 50 zł - byłam, widziałam, jestem zachwycona
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ktoś po coś wrzucił te bilety na Groupon'a!!!

Więc dlaczego mam wydać 84zł, zamiast 52zł na trzy osoby zakupione na Groupon'ie???
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Oby więcej takich niespodzianek! BRAWO :)

Naprawdę coś pięknego - dzieci zachwycone a rodzice jeszcze bardziej. Wręcz arcydzieło! Zapiera dech w piersiach. Czyżby rosnąca konkurencja do "Cirque du Soleil"??? (ale jeszcze bilety 10-krotnie tańsze). Więc spieszcie się bo warto.
MIRA-ART czekamy na kolejne show:)
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

PRZEPIĘKNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gratuluję reżyserom, scenografom, a przede wszystkim artystom - jestescie wielcy i tacy gibcy ;) czad!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

PIĘKNE SHOW

Podpisuję się pod powyższymi opiniami. Piękne przedstawienie szkoda tylko, że tak krótko. Mogłabym oglądać ich jeszcze i jeszcze ........ BRAWO
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dziękuję i proszę o więcej takich atrakcji dla dzieci

Widowisko naprawdę przepiękne, warto było iść z dziećmi, szczególnie, że i one zadowolone.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Warto
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Porażka

Lepiej odłożyć trochę grosiwa na wakacyjny spektakl Cirque du soleil.. Ale kto nigdy nie widział spektaklu akrobatycznego i zupełnie się na tym nie zna to może się wybrać i może się mu spodoba. Lepiej jednak zobaczyć na początek coś ambitniejszego i nie mieć skrzywionego obrazu produkcji akrobatycznej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11

bzdura

widowisko jest piękne, to nie tylko pokaz sztuki akrobatycznej - trafia do dzieci nawet 2-latków a dorosłym tez się podoba. Artyści są z Gdyni i powinniśmy być z nich dumni... my jesteśmy
Na Corque du solei trzeba wydać kilka razy więcej, za dobre miejsce nawet 250 zł a nie 35
opinie po ostatnim spektaklu w Ergo sa też podzielone a Sinbad zachwycił - polecamy wszystkim bo warto
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

widz

Dokładnie się określiłeś-aś w swojej nazwie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kultura

Rubinowe Gody (23 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Rubinowe Gody . Rubinowe Gody Czy czterdziesta rocznica ślubu małżeństwa...

Improbaja (7 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Improbaja . "Improbaja" Bajka improwizowana pt.: "Zdarzyło się raz..."...

Romeo i Julia is not dead (10 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Romeo i Julia is not dead . ROMEO I JULIA IS NOT DEAD na motywach dramatu...

do góry