Widok

Pytanie do mieszkańców os. Królewskiego

Inwestycje i deweloperzy Temat dostępny też na forum:
Pytanie do osób, które wprowadziły się i już mieszkają na Królewskim. Czy deweloper uczciwie podchodzi do tematu mieszkań? czy nie było zadnych problemów przy zakupie mieszkania na kredyt? Chodzi mi o współpracę dewelopera z Open Finanse? Na necie są TYLKO NEGATYWNE opinie o OPEN FINANSE, a właśnie tam nas deweloper skierował i pan K.C. ma nam pomóc z kredytem. Jak to wyglądało w Waszym przypadku? są jakieś haczyki, było coś nie tak, czy wszystko było w porządku ? Jeśli wszystko pódzie dobrze to niedługo pewnie będziemy sąsiadami także serdecznie pozdrawiam wszystkich obecnych i przyszłych mieszkańców Królewskiego i proszę o jakąś rzetelną i uczciwą opinie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Osobiście ze strony developera nie miałem żadnych zastrzeżeń, niestety bankowi zdarzało się popełnić gafę typu: niedosłanie dokumentu, bądź wpisanie niewłaściwej kwoty. Wszystkimi sprawami formalnymi zajmowała się p. Patrycja z biura Chmary, pomagała jak tylko mogła, kontakt był bardzo dobry, nie miałem większych problemów. Pozdrawiam i do zobaczenia na osiedlu!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziękuję serdecznie :)

chętnie tez poznam inne opinie

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

do góry