Widok

Pytanie gdzie zamieszkać gdy odbywa się staż pod Chwaszczynem, Tuchomem

Dom i mieszkanie Temat dostępny też na forum:
Dzień dobry,

Jestem absolwentem PG, który ma okazję rozpocząć staż w firmie w okolicy miejscowości Chwaszczyno, Tuchom. Komunikacja w tym regionie jest kiepska, wg moich rozeznań brak jest autobusu dojeżdżającego z Gdyni przed 6 rano, a jest to dla mnie kluczowe.

Nie jestem jeszcze osobą zmotoryzowaną (w następnych miesiącach będę starał się zdobyć własne auto), więc przez pierwsze miesiące będę musiał polegać na osobach organizujących transport na własną rękę. Wiem, że wiele mieszkańców Trójmiasta tak robi.

Aby więc mieć duże szanse na znalezienie takich osób, dobrze by było, gdybym mieszkał na trasie przelotowej, w miejscu gdzie wiele osób kieruje się na Żukowo/Tuchom/Chwaszczyno.

Obecnie szukałem stancji w Chwaszczynie, Gdyni Dąbrowa, Wielki Kack, ale bez sukcesu.

Widzę natomiast sporo ofert wynajmu pokoju w dzielnicy Gdańsk Osowa. Chciałbym się zapytać, czy to dobra dzielnica przelotowa? Wydaje mi się naturalną trasą mieszkańców Gdańska. Mógłby ktoś to potwierdzić? A może ktoś poleci inne dzielnice w Trójmieście, które byłyby po drodze?

Chętnie nawiążę kontakt z osobami, które organizują taki transport, mają wolne miejsce, podróżują w te okolice przed godziną 6 rano pon-sob.

Pozdrawiam i serdecznie dziękuję za jakąkolwiek opinię, sugestię,

Łukasz
tel 514289345
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli chodzi o Osowę, to leży przy zjeździe z obwodnicy, więc jeżeli chodzi o dojazd do Tuchomia, to i tak jadąc od strony Gdańska trzeba zjechać na Kielnieńską. Do Gdyni przez Chwaszczyno jeździ również autobus 171.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Osowa

Oszuści z gdanska Osowa (...) psy Niby z rodowodem (55 odpowiedzi)

GdanskUwaga na mopsy i buldogi francuskie pseudohodowla ... z gdanska Osowa oferują psy niby z...

Domy Sołdka 14 (9 odpowiedzi)

Domy powstają w centralnej części Osowy, a więc blisko głównej arterii prowadzącej przez tę...

Zdjęcia do dokumentów - gdzie? (3 odpowiedzi)

Gdzie w Osowej zrobię zdjęcia do dokumentów?

do góry