Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
PORAŻKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty POTRZEBOWAŁAM PILNIE ZROBIĆ ODROSTY BO MÓJ FRYZJER SIĘ ROZCHOROWAŁ PRZED...
~ZBULWERSOWANA!
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 lutego 2012

fryzjer meski - polecam wątek zamknięty bardzo dobry solidny fryzjer- czesc meska. damskiej nie znam. ostrzyga cie...
~kris
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 września 2012

nie polecam wątek zamknięty byłam z córką przekuć uszy niestety masakra niedość ze pani się ręce trzesły...
~nigdy więcej
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2012

polecam!!!! wątek zamknięty co jakiś czas robię pasemka u Pani Janeczki ( niedawno się przeniosła do tego...
~S.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 lipca 2012

nieprofesjonalna obsluga wątek zamknięty Korzystalam z uslug zakladu kilakrotnie. Dosyc zaskakujace wydalo mi sie to,...
~niezadowolona klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 lipca 2012

Sylwia J - opinia wątek zamknięty Telefon odebrała kosmetyczka która nie potrafiła udzielić mi informacji na...
~Sylwia J
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 grudnia 2010

Nie wiem, skąd tyle niekorzystnych opinii, ja byłam zadowolona wątek zamknięty Ktoś pisze, że średnia wieku klientów 70 lat. No i co z tego? Te dzisiejsze...
~Svl
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2012

fruzjerka Grażyna i kosmetyczka Lucyna - super wątek zamknięty fryzjerka męska (nie pamiętam imienia) - także profesjonalna
~Kamila
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2012

nie polecam wątek zamknięty Do Roccoco od wielu lat chodzi moja rodzina... ale raczej nie dlatego, że tak...
~Milk
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2011

odradzam wątek zamknięty absolutna beznadzieja,brak szacunku dla klienta,jedno co się liczy to KASA
~kosmo
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2011

Polecam wątek zamknięty Mój ojciec chodził tak jak był jeszcze w liceum, teraz ja korzystam z ich...
~Armo
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 marca 2011

Teraz już klient. wątek zamknięty Długo szukałem zakładu (salonu) fryzjerskiego, z którego był bym zadowolony....
~jacek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 stycznia 2011

Polecam wątek zamknięty Polecam
~Arek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 czerwca 2010

gammam - opinia wątek zamknięty Raczej nie polecam paniom, dla których dobre strzyżenie włosa nie jest...
~gammam
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 lutego 2009

mimi - opinia wątek zamknięty Powiem tak,niektóre fryzjerki miłe,ale ogólna atmoasfera srednia, najgorsza...
~mimi
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 lutego 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
18

postów

15

wątków

do góry