Widok

ROLETY

może ktoś z Was polecić firmę w której mogłabym zacząć rozglądać się za roletami wewnętrznymi na okna. jest tego tyle rodzai, że ja po prostu nie wiem od czego zacząć.. no i przede wszystkim chodzi o to, aby nie było strasznie drogo... bo mam dość nie wymiarowe okna :) Z góry dziękuje i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam!
Ja się tym zajmuje. Jak chcesz znać cenę to podaj wymiary szyby. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może skontaktujemy sie w tej sprawie na @. Napisz jak możesz. sabin_a@wp.pl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zakładałam rolety niedawno. okna w kolorze złoty dąb. szukałam długo. polecam firmę Anwis- Przedstawicielstwo FH Czar. Żaluzje, rolety
tel. 0 58 623 51 75 - telefon/fax adres Gdynia, Morska 176 .bedziesz zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam ! Może już za późno ale pisze, nie polecam firmy anwis !!!!!! Mają totalną lipe i tak cie skasują ze przegięcie, ta firma zrobiła sobie renome kosztem ludzi, sprzedają cos co kosztuje np 1500 zł a tak naprawde to jakies 300 zł i podają ze jest najwyższej jakości, !!!! Radze poszukac coś innego, ja sie naciołem jak wielu innych !!!!!!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę o wymiary a prześle najtańsza oferte w Polsce. damian100@go2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Za ile można urządzić 50m mieszkanie? (181 odpowiedzi)

Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i niestety musimy to...

Projektant wnętrz Trójmiasto (76 odpowiedzi)

Szukam projektanta wnętrz w trójmieście w dobrej cenie czy możecie kogoś polecić ?

Wystrój mieszkania (88 odpowiedzi)

Witam Chciałąbym jakoś oryginalnie rozplanować wystrój swojego mieszkania. Zastanawiam się jakie...

do góry