Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dorota - opinia Bardzo miła obsługa i bardzo dobry kontakt i doradztwo z klientem, gorąco...
~Dorota
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 stycznia 2023

Jola Gulbicka - opinia wątek zamknięty Jak zwykle Biuro Podróży Rospond mnie nie zawiodło, a korzystam z usług wiele...
~Jola Gulbicka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 października 2021

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra organizacja wyjazdu, wysoka jakość usług, polecam!
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 września 2021

Paweł - opinia wątek zamknięty Bardzo solidne biuro, korzystamy z jego usług regularnie od kilku lat. Panie...
~Paweł
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 sierpnia 2021

Karolina - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam! Panie świetnie doradzą. Rewelacyjny kontakt w trakcie i nawet...
~Karolina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 czerwca 2021

Wandeczka - opinia wątek zamknięty Rewelacyjne biuro podróży z ponad 30- letnią praktyką na rynku!!! Od lat...
~Wandeczka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 maja 2021

Obozy super wątek zamknięty Serdecznie polecamy obozy młodzieżowe z tym biurem podróży. To już nasz...
~Karolina i Wiktoria
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 września 2018

Polecam wątek zamknięty Korzystam z usług biura od lat i szczerze mogę polecić.
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 września 2018

Świetna firma! wątek zamknięty Kilka razy na przestrzeni lat korzystałem z usług Rospond. Tworzą fajny...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2018

Bardzo dobre biuro wątek zamknięty Korzystam z ofert tego biura już od wielu lat. Polecam. Personel tego biura...
~Ewa Labudda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2018

Serdecznie polecamy wątek zamknięty Z czystym sumieniem możemy polecić Biuro Podróży Rospond wszystkim, którzy...
~Agnieszka i Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 października 2017

POLECAM wątek zamknięty Wyjazdy z Biurem Podrózy ROSPOND zawsze udane. Atrakcyjne ceny, obsługa...
~Paulina P.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2017

Gorąco polecam wątek zamknięty Od lat średnio 2 razy w roku korzystamy wraz z żoną z biura Rospond. Nigdy...
~Marek B.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 czerwca 2017

Najlepsze biuro w Trójmieście wątek zamknięty Biuro poleciła mi moja ciocia, która w zeszłym roku wykupiła tutaj obóz dla...
~Iwona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 maja 2017

Polecam wszystkim wątek zamknięty Do biura trafiliśmy przez przypadek ale wiemy, że będziemy tu wracać. Panie...
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 września 2016

Profesojnalne biuro wątek zamknięty Wysyłamy dzieci każdego roku na kolonie.Za każdym razem wracają super...
~Łukasz z rodziną
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2016

Wspaniałe biuro wątek zamknięty Jeśli wakacje mają być udane, to tylko z Rospond! Od wielu lat kupujemy tu...
~enemi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 października 2015

Rewalacja! wątek zamknięty Dopiero wróciłam z wymarzonych wakacji we Włoszech. Było wspaniale....
~Ala
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 października 2013

Świetne biuro wątek zamknięty w tym roku po raz pierwszy skorzystałyśmy z oferty biura. Wybrałyśmy i...
~Asia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2013

Fantastyczne biuro wątek zamknięty Korzystamy z usług biura Rospond już od 9 lat, a na tegoroczne wakacje mamy...
~Natalia i Danusia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry