ROWERSI - Sklep i Serwis rowerowy

Sklepy i serwisy rowerowe

Gdańsk, Tytusa Chałubińskiego 27B

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Grzegorz - opinia Szybka wymiana uszkodzonej ośki przedniego koła
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 11 maja 2023

Dominik - opinia Upewniłem się że rower jest bezpieczny do jazdy :)
~Dominik
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 marca 2023

Korm - opinia Fachowo i profesjonalnie, a to że czasem trzeba poczekać to normalne- w...
~Korm
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 marca 2023

Tomasz - opinia Najlepsi profesjonaliści. Od wielu lat serwisuję u Rowersów i kiedy...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 marca 2023

Tomasz - opinia Dzięki Broda uratowałeś mi tyłek -pomógł w dzień wolny od pracy bo byłbym w...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 maja 2022

Pawel - opinia wątek zamknięty najlepszy serwis w Trójmieście, jak trzeba dostępni 24h
~Pawel
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 marca 2022

JP - opinia wątek zamknięty Gdyby mnie ktoś zapytał o opinię wczoraj to mógłbym tylko chwalić -...
~JP
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 czerwca 2021

m - opinia wątek zamknięty "Rowersi" to wg mnie najlepszy serwis w Gdańsku. Od kilku lat serwisuje u...
~m
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 maja 2021

Joshhh - opinia wątek zamknięty Byłem pare razy. Rower zawsze był naprawiony fachowo, miła obsługa,...
~Joshhh
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 maja 2021

Grzegorz - opinia wątek zamknięty Super ekipa. Panowie są kompetentni i życzliwi. Ceny przystępne. Na pewno tam...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 października 2020

Agata - opinia wątek zamknięty Świetna obsługa! Jestem zadowolona zarówno z serwisu, jak i z wydarzenia...
~Agata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 września 2020

Natalia - opinia wątek zamknięty Powiem tylko tak odpowiedni ludzie na odpowiednim stanowisku. Super konkretna...
~Natalia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 lutego 2020

Polecam :) wątek zamknięty Usług rowersow korzystałem kilkakrotnie, nie zawiodłem się ani razu obsługa i...
~MrKomugiko
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 marca 2019

Serwis na 5+ wątek zamknięty Bardzo profesjonalna obsługa, która szybko i rzeczowo wytłumaczy w czym...
~Paweł Regliński
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 stycznia 2019

Zdecydowanie Polecam! wątek zamknięty Serwis mojego roweru wykonany perfekcyjnie. Ostatni raz w sklepie byłem 4...
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 stycznia 2019

Rowersi górą wątek zamknięty Super sklep super obsługa i Przystojny na maka szef , piękne czarne oczy!!!
~Blondynka
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 stycznia 2017

Serwis z powolaniem :) wątek zamknięty Gorąco polecam, są to profesjonalni hobbyści, wystarczy pogadać o rowerach to...
~Green
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2018

Polecam! wątek zamknięty Jak ktoś ceni sobie jakość to dobrze trafił. Co do cen każdy ma wybor, można...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 stycznia 2018

Mój rower to teraz rakieta ! wątek zamknięty Oddałem Chłopakom z serwisu rower, który już ledwo dychał. Napęd dobity...
~Konrad
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 września 2017

Kosmiczna suma "za naprawę" która pogorszyła stan mojego roweru. wątek zamknięty Rower oddałem w końcówce maja do serwisu, gdy był to rowerowy szał i w...
~Łukasz
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
181

postów

152

wątków

do góry