Widok

ROWERY MAJORA BOJANA

Proszę właścicieli jednośladów o zastosowanie lampek bądź odblasków ponieważ w ogóle Was nie widać po godzinie 21.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nic nowego te głąby zachowują się jak ŚWIĘTE KROWY,
a te odblaski to niech sobie do Du.... poprzyklejają na stałe.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
To jest nic , lepiej jeszcze jak jezdza po ulicy wybickiego 'glownej' drodze wojewodzkiej przez bojano gdzie stoja co kawalek znaki zakazu jazdy na rowerze jak dla kretynow a obok maja sciezke rowerowa wieksza od ulicy. No szlak mnie trafia
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie po to typ w obcisłym kupował sobie "kolżufke" żeby pedalić po ścieżce.
Policja powinna sobie kilka razu postać w Bojanie albo zaraz za rondem w Karczemkach i powlepiać mandaty kolarzom. Praktycznie za każdym razem jak jadę zawsze przynajmniej w jednym z tych miejsc spotykam takich co nie lubią ścieżek.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Proszę o dostosowanie prędkości jazdy samochodów do obowiązujących przepisów na tej drodze (30 km/h - podpowiadam dla tych, którzy pędząc nie zdążą dostrzec znaków)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Już odchodzimy od tematu.
Skoro rowerzyści korzystają z dróg (a nie ścieżek ROWEROWYCH dla nich specjalnie budowanych) to niech będą odpowiednio wyposażeni w OŚWIETLENIE widoczne z kilku dziesięciu metrów . Jadąc przez las w słońcu tych ŚWIĘTYCH KRÓW NIE WIDAĆ.Powinni ich karać jako normalnego uczestnika ruchu za brak odpowiedniego wyposażenia to nie tylko dla ich bezpieczeństwa ,ale wszystkich jadących.
Gdzie jest policja ? Karać mandatami gno.......
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Jakiś prawo i zasady dla "Polaków" to zwykły balast Kto by tam się tym przejmował? Komóra w łapie przy uchu, prędkość przekroczona itp,

Długo jeszcze potrwa zanim powszechne zasady kultury będą normą.
"Polacy" z książek by się też czegoś dowiedzieli, ale nie czytają.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie tak. Większość kierowców pędzi jak idioci przez wieś. Po ścieżce rowerowej chodzą ludzie. I wcale łatwo się nią nie jedzie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Znaki ograniczenia predkosci obowiazuja do najblizszego skrzyzowania pragne przypomniec niedouczonym.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy jeśli w nawierzchni jezdni będą ubytki, lub ilość rowerzystów których muszę wyminąć będzie mi przeszkadzać, mogę jechać samochodem po chodniku?
Większosć kierowców na szczęście jeździ normalnie, zgodnie z przepisami lub normami społecznymi. Podobnie z rowerzystami. Większość trzyma się ścieżek rowerowych.

Co dla mnie zaskakujące, obserwując ruch samochodowy w Bojanie, największymi zakałami są ...mieszkańcy Bojana. Nietutejsi zwracają uwagę na znaki, są czujni.
"Lokalsi" pędzą na złamanie karku i co ciekawe nawet jeśli sami mieszkają przy nieutwardzonej drodze, to często najbardziej dociskają tam, gdize najbardziej się kurzy. Czyżby chęć wyładowania frustracji?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Na tej drodze nie ma ograniczenia prędkości do 30km/h
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jest 50 poza fragmentem od Hebla do stacji pomp gdzie jest 30. Ale w drugą stronę już nie ma 30tki :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja polecam wszystkim moj sposob na rowerzystow jadacych wybickiego. Reka na klakson i wymijamy uja najblizej jak tylko sie da. Specjalnie na tych obsr*ncow w obcisslych gaciach zamontowalem klakson pneumatyczny. Moze troche wiesnicki sposob ale napewno bardziej wiesniackie jest jezdzenie na rowerze po ulicy majac sciezke. I jakos nie wiem dlaczego ale odrazu poziom endorfin mi rosnie jak obcislogatki podskakuja na moj klakson. Szczerze polecam
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 7
To ty niezły psychol jesteś jak ci z tego powodu poziom endorfin rośnie:)
Może podasz swój nr rej, żebyśmy mogli ci autko lekko stuningować, Usługa będzie darmowa, zapewniam;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
do niejanusz. Mam nadzieje że czyta twój wpis ktoś z KP Szemud. Pisząc że proponujesz klaksonem i nie zachowaniem odległości od rowerzysty gp potraktować namawiasz do popełnienia wykroczenia. Panowie z KP chyba macie temat polecam się tym zająć bo może dojśc do tragedii jeśli ktoś skorzysta z rady ,,niejanusz".
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Policja powinna sie zajac raczej cyklistami ktorzy jezdza po ulicy na ktorej jest zakaz...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
przydalaby sie scieszka rowerowa z bojana do dobrzewina na tym odcinku jest niebezpiecznie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
po co ? i tak te barany będą jeździć po ulicy jak teraz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Za jesteś baran!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Bojano

Smart home (5 odpowiedzi)

Zna ktos kogos co instaluje tego typu rzeczy? Chce sterowac oswietleniem w domu zwlaszcza w...

Siłownia (6 odpowiedzi)

Czy są siłowni w Bojanie albo w pobliżu dla dorosłych i młodzieży?

Laptop do naprawy (3 odpowiedzi)

Polecicie jakiś serwis do naprawy matrycy w laptopie Asus, szybka robota?

do góry