Widok

RZECZOZNAWCA MAJĄTKOWY

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Potrzebowałabym namiary na dobrego rzeczoznawce i niedrogiego do wyceny domu z dziaka, najlepiej Gdynia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sama bym chętnie pomogła, jestem w trakcie robienia uprawnień, ale to jeszcze potrwa :). Póki co mogę polecić p. Marka Stanzeckiego http://www.marsta.pl Jest z Wejherowa, ale rzeczoznawcy jeżdżą i to nie problem :).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mogłaby Pani polecić kogoś kto zrobi operatyw szacunkowy nieruchomości i ziemi w okolicy skarszew
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ktos jeszcze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój tata jest rzeczoznawcą majątkowym i biegłym sądowym w ruchomościach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale tu chodzi o nieruchomości :). Jest jeszcze Pani Daria Łaska z Gdańska. Namiary znajdziesz w googlach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do Luccia: a konkretnie jakimi ruchomosciami twój tata się zajmuję. Potrzebuję dla klienta sporządzić spis inwentarza ruchomości z zakresu artykułów krawieckich. Czy twój tata też się takimi sprawami zajmuje ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój tata wycenia przeróżne maszyny i urządzenia np na przetarg czy po upadłości zakładów, również wycenia majątek rozwodników - ale to ostatnie to głównie dla sądu.
Mieszka 200 km od Gdańska, ale wiem, że wyjeżdża - ale wtedy do ciut większych wycen.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli mogłabyś się zapytać czy artykuły krawieckie też, byłabym wdzięczna. To dosyć nietypowa sprawa, nie chodzi o wycenę, a o spis :).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przepraszam, że tak długo, nie miałam neta. Tata zajmuje się wyceną wszystkich maszyn, krawieckich też. Już zrobił tyle wycen we wszystkich chyba branżach. Ale spisów nie robi, tylko wyceny ruchomości dla firm, osób prywatnych i dla sądu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

szczepionka na HPV (29 odpowiedzi)

Wczoraj byłam z córką na obowiązkowym szczepieniu i przy okazji zapytałam o dodatkowe...

Biorezonans opinie (6 odpowiedzi)

Witam mam pytanie czy któraś z was korzystała kiedykolwiek z biorezonansu ?? Chciała bym go...

pomóżcie-pomysł na własny biznes (101 odpowiedzi)

podpowiedzcie,co mogłoby wypalić w małym mieście,myślę,by wreszcie wziąć sprawy w swoje...

do góry