Widok

Radny naszej dzielnicy - Dariusz Słodkowski - On wogóle coś dla nas robi ?

Mam wrażenie że Radni to jak już ich wybiorą mają nas głęboko w d.... a pamięć im wraca dopiero przed wyborami. Może mam słabą pamieć ale wpisujcie co takiego dla naszego osiedla zrobił ten Radny bo pierwszy raz przeczytałem na necie że jest z naszego osiedla. Słyszałem że miał pomysł zasypywać tunele dla pieszych i burzyć wiadukty. Ciekawe gdzie? bo na Oruni ich nie widziałem. Może wam się coś obiło o uszy co załatwił - wpisujcie .
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 3
Podobno chciał Ci dać 50 złotych, tylko nie ma do Ciebie kontaktu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 16
Na facebooku pisał, iż wkurza się że Straż Miejska że nie odbiera telefonów interwencyjnych. Zastanawiam się czy rolą radnego jest służyć mieszkańcom czy dzwonić na nich do Straży Miejskiej? Uważam że powinien przedewszystkim służyć mieszkańcom którzy go wybrali z naszej dzielnicy.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 2
Szczyt szczytów podpierd.... na własnych mieszkańców. Kto kąsa ręke która go karmi marnie kończy. Damy mu Red Card przy następnych wyborach.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ale TYP zamiast zająć się naszymi sprawami to pisze o Wrzeszczu na facebooku. Na następne wybory proponuje zmienić dzielnice Panie Radny niech oni pana wybiorą. Jak się człwoiek dorwie do władzy to sodówa uderza nie ma co ?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
W ogóle nie widać tego że piszesz z tego samego adresu IP...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie lubię tych z pis i tych z po ale ci ostatni to chyba zapomnieli że są tu dzięki ludziom i dla ludzi
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
Masakra z tymi radny to fakt , plebiscyty im urzadzjaą sami na siebie głosują sms-ami wstyd polityka to tragedia.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
był taki myśliciel który powiedział - "To smutne, że głupcy są tak pewni siebie, a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości" a nazywał się
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W listopadzie wybory to zaraz zobaczysz jak sie uaktywni.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Orunia Górna

Konserwacja podwozia (34 odpowiedzi)

Witam, Czy może mi ktoś poleci w Gdańsku miejsce, gdzie mógłbym zakonserwować podwozie w...

do góry