Widok

Ratlerek rulez

Wracam do wczorajszego zamieszania na forum spowodowanego manewrami Halewicza. Żeby było śmieszniej wyżęj wymieniony próbował podobnych manewrów w salonie24. Widać w tych manewrach frustracje wywołane spełnianiem się przewidywań, które były oczywiste jak zmiana pór roku. Ale ideologowie nowego porządku wciąż myślą, mimo notorycznych porażek, że im się tym razem już na pewno uda.

Ale wróćmy do występów naszej primabaleriny powiatowej na krajowej scenie. Salon24, jak każde środowisko, jako społeczność blogerów i komentatorów, ma swoją lokalną specyfikę. I do takiego środowiska wpadł ni z tego ni z owego, jak Filip z konopii, Halewicz. Specyfika takiego zbiorowiska jest prosta i przypomina wybieg dla psów. Psy, żeby wprowadzić porządek, podzieliły sobie terytorium, mają swoje towarzystwo, ścieżki i rytuały. Właściciel się zanadto do sytuacji na wybiegu nie miesza. Tu rządzą dogi, tam owczarki, gdzie indziej buldogi. Wszystkie one pilnują swoich domen choć od czasu do czasu wybuchają krotkie spięcia a potem wszystko wraca do normy. A tu nagle na wybieg wbiega ratlerek ze swoim jazgotem, sika to tu, to tam, piszczy i szczeka, więc dogi i owczarki zmykają
na bok, skonfudowane. To ja, władca forum, król piaskownicy - woła ratlerek.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
Masz na myśli twoją "sforę"? ^_^

image

p.s. zauważyłem, że zaczynasz mnie kopiować:) Dobry objaw:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
"To ja, władca forum, król piaskownicy - woła ratlerek."

Bardzo udana metafora.

:)))
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czasami, każdy potrzebuje się troszkę wyciszyć:

image
....i myśli sobie Ikar, co nieraz już w dół runął: jakby powiało zdrowo, tobym jeszcze raz pofrunął......
A Osiecka
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Polityka

Jak się czujecie nabici w Tuska? (3 odpowiedzi)

Kwoty wolnej nie będzie. O zamachu na media już się nawet Mentzen śmieje, że teraz przyszło PO...

Czy aborcja powinna być w Polsce zakazana? - debata: prof. Senyszyn vs. pastor Bartosik (4 odpowiedzi)

Spór o aborcję trwa. Czym więc jest aborcja? Zabójstwem czy prawem do wyboru? Uśmierceniem...

do góry