Widok

Ratujmy życie Izy

Witajcie!

Proszę, poświęćcie chwilę na przeczytanie wiadomości.

Chodzi o zdrowie i życie Izy Sokołowskiej: fantastycznej dziewczyny, świetnej tancerki baletowej oraz wspaniałej młodej mamy. Może już widzieliście akcję na:

- facebooku:

http://www.facebook.com/home.php?#/group.php?gid=64884215329&ref=mf

- naszej - klasie, profil: RATUJMY ZYCIE IZY

http://nasza-klasa.pl/profile/22475535

Szerzej na stronie:

http://www.saveizabela.com/Forside/forside english.htm

Ręczę, że wszelka pomoc, którą okażecie, dotrze do Izy.

Niech ta wiadomość trafi także do Waszych znajomych!

Z góry dziękuję!

Pozdrawiam serdecznie,

lama


Dla tych, którzy jeszcze nie znają historii Izy: piękna, młoda,utalentowana, 24-letnia absolwentka gdańskiej szkoły baletowej, solistka baletu opery królewskiej w Kopenhadze i mama malutkiego, ślicznegochłopczyka.


Niestety jakiś czas temu zdiagnozowano u Izy bardzo rzadką, w bardzo nietypowy sposób postępującą i najcięższą do wyleczenia odmianęraka, najpierw w postaci guza w części lędźwiowej kręgosłupa, który teraz już z rozprzestrzenił się na płuca. Odmiana ta nosi nazwę

"Giant cell cancer".


Iza poddana została dwóm ciężkim operacjom, lecz niestety ani one ani

też tradycyjne metody walki z nowotworem, jak chemioterapia czy terapia radioaktywna, nie przynoszą żadnych rezultatów. Lekarze nie wiedzą już co robić a stan Izy ciągle się pogarsza.


Jednak jest iskierka nadziei... Wiadomo o kilku osobach, które cierpiały na tę samą odmianę choroby co Iza, pomogło im leczenie w Chinach,nowymi, zupełnie innymi niż tradycyjne technikami, które stosowane są wyłącznie tam (terapia genowa i zamrażanie guza zwane krioterapią). Pacjenci powrócili z Chin zupełnie zdrowi. Jest to szansa również dla

Izy. Leczenie w takiej nowoczesnej klinice w Chinach to koszt około 55 000 $. Niestety Izy i jej rodziny na to nie stać, dlatego musimy zrobić wszytko, co w naszej mocy by wykorzystać tę szansę i ratować życie Izy.

Bardzo wszystkich prosimy o pomoc w zbieraniu pieniędzy na leczenie Izy. Liczy się naprawdę każdy grosz, wszystkie sumy i duże i małe są bardziej niż mile widziane!


Taka sama akcja ruszyła też na facebooku i tu podane jest duńskie konto

na które można wpłacać pieniądze:

http://www.facebook.com/home.php?#/group.php?gid=64884215329&ref=mf

Powstała rownież strona: www.saveizabela.com przygotowana przez Izy

przyjaciół z Danii.

Prosimy o dokonywanie wpłat na konto:


Izabela Fengaras Sokołowska

ul.Reja 13/15 81-874 Sopot

> bank PKO BP

> 64 1240 1242 1111 0010 2164 9021

w tytule: "Ratujmy Izę"


W razie pytań piszcie bezpośrednio na nasza klasę albo na

ratujmy_zycie_izy@op.pl

Bardzo prosimy o przekazywanie linka do tej informacji dalej Waszym

znajomym (można to zrobić poprzez opcje "poleć profil znajomym",

znajdującą się w prawym górnym rogu strony zaraz pod reklama. Z góry

dziękujemy wszystkim za pomoc!


PRZYJACIELE IZY
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jakieś szersze informacje o chorobie?

Termin choroby w necie jest tylko na jednej stronie w języku Chińskim i jest to Taiwański Instytut Rybołówstwa.

Na jej stronie jest nieaktywny link do kliniki, znalazłem tą klinikę, poszperałem, ale nigdzie nie widzę nic o tym konkretnym schorzeniu.
Nie pisze też o leczeniu raka który kręgosłupa.

Pod innym linkiem znalazłem informację że te terapie genowe stosowane są tylko w chinach bo mogą być niebezpieczne dla życia.


To jest też ciekawy link.
http://balet.pl/forum_balet/viewtopic.php?start=50&t=726
Tez jest informacja o akcji zbierania pieniędzy, ale wcześniej są ciekawe posty.

Gdzie ona teraz jest, w Danii czy w Grecji?

Kim są ci "przyjaciele"?
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Polsce, w domu u rodziców.

Przyjaciele to my.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My? Ale ja jej nawet nie znam.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak spierdzieliła z kraju do Dani czy Grecji to juz nie jest zbytnio "MY".

A tam nie ma ubezpieczeń zdrowotnych? Co się stało Pracowała na czarno? Czy tamtejsze ubezp. też są do bani? Nie ma tam też przyjaciół ani z pracy ani z życia prywatnego? Zarabiając za granicą (przecież normalne pieniądze a nie grosze jak w Polsce) nie stać jej na wyjazd do Chin?
Ponadto to patykiem pisane metody leczenia nie potwierdzone niczym zapewne.
Ave Satan i Józef - wiecznie prawiczek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A tak właściwie to dla Duńczyka 55 tys to jest niezbyt wiele i jeśli ta historia jest prawdziwa to powinni już dawno wziąć KREDYT!!! a nie się wyżalać na forum czy gniotach jak "nasza s****a" i "face-cos tam" (gdzie trzeba sie rejestrować na dodatek)
Ave Satan i Józef - wiecznie prawiczek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nikt tu sie nie wyzala !! kim ty jestes chyba jakims mega bez dusznym człowiekiem , znam Ize i ich rodzicow i uwierz ze robia wszystko by ratowac zycie IZY!!!!!!!!!!!
Twoje kometarze sa nie na miejscu !!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
koszmarne to co napisałeś/aś. Obyś nigdy nie był /a w takiej sytuacji. Niewiele jeszcze w życiu doświadczyłeś/łaś skoro pozwalasz sobie na takie opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Iza przeszła dwie operacje (odbyły się na przełomie sierpnia/września 2008 roku, aby ustabilizować kręgosłup i usunąć “nadjedzony” krąg L3 i wstawić tzw “koszyczek"), które niestety nie dały efektu. To jest jej jedyna szansa. Dla tych którzy używają kiepskiej prowokacji, pozostaje mi tylko napisać żyjcie w zdrowiu!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tu nie ma żadnej prowokacji, po prostu rodzina powinna brać kredyt i tyle!
Ave Satan i Józef - wiecznie prawiczek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spiepszaj dziadu !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam
Zapraszam do zapoznania się z pomysłem, liczę na odzew.
LINK: http://www.ratovnick.pl/pomoc_dla_izy.htm

Pozdrawiam
Michał Piotrowski
FOTOGRAFIA ŚLUBNA, CHRZTU, REKLAMOWA, OKOLICZNOŚCIOWA
http://www.fotograf.sopot.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wszystko ładnie jest małe "ale" na stronie widnieje:

"Liczę na podniesienie tej stawki gdyż cała suma zostanie przekazana na konto: Izabela Fengaras Sokołowska ul. Reja 13/15 81-874 Sopot
numer konta: 64 1240 1242 1111 0010 2164 9021"

A powinno być napisane: "Liczę na podniesienie tej stawki gdyż cała suma zostanie przekazana na konto do banku PekaoSa w Sopocie na ul Reja ......"

Bo w tej formie jak jest, to może sugerować, że to jest jej adres zamieszkania (co zresztą było by sprzeczne z ochroną o danych osobowych) i oczywiście jest to adres banku a nie jej!
Ave Satan i Józef - wiecznie prawiczek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dane konta zostały skopiowane ze strony http://www.sokol.rox.pl/
ale dzięki za informację. Myślę, że każdy wie w czym rzecz :)
FOTOGRAFIA ŚLUBNA, CHRZTU, REKLAMOWA, OKOLICZNOŚCIOWA
http://www.fotograf.sopot.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w czym?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
15 LUTEGO O GODZ.14:00 W TEATRZE MUZYCZNYM W GDYNI ODBĘDZIE SIĘ SPEKTAKL “SKRZYPEK NA DACHU”, Z KTÓREGO CAŁY DOCHÓD PRZEZNACZONY BĘDZIE NA LECZENIE IZY!!! ( Wszyscy pracownicy Teatru: aktorzy, tancerze, orkiestra, technicy itd. zgodzili się zagrać za darmo - dzięki spektaklowi uda się zebrać około 20 tyś zł.) SPRZEDAŻ BILETÓW OD DZIŚ! ZAPRASZAMY!!!!!!!!!!Z
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tego sie mozna było spodziewac po ludziach tu na forum...za pewne jak by mogli to by wzieli kredyt, nie znacie ani jej ani rodziny to sie nie wypowiadajcie w tej kwesti czy mogą czy nie!!

zebano juz ponad 80 tys!!!!

przekazuje dalej!!

Witam

Zapraszam na koncert charytatywny, włączamy się w akcję zbierania pieniędzy na leczenie raka Izy z Gdańska.

Koncert odbędzie się w 15 lutego w klubie Ucho w Gdyni o godz 17.00 Zagra około 7 zespołów, 4 potwierdziły już swoją obecność, 3 zrobią to najpóźniej w poniedziałek. Czasu do koncertu jest niewiele i dlatego tak wygląda organizacja, ale przy takiej chorobie ważny jest każdy dzień.

Wstęp 15 zł. Poza tym zbierać będziemy również kasę do puszki.

Zapraszam do odwiedzania strony gdzie na bieżąco będą się ukazywały informacje na temat koncertu, można również dowiedzieć się tam kim jest Iza.
www.rockdlaizy.prv.pl

Proszę o rozesłanie tej informacji wśród swoich znajomych.

www.saveizabela.com

pozdrawiam
Mariusz (Born in the PRL)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

życie Izy

z forum balet.pl Iza juz w trakcie studow w Gdanskiej szkole baletowej - Polska , tanczyla w Kopenchadze - Dania ,zdaje sie nie za darmo . po zrobieniu dyplomu wyjechala do Grecji i "nie zamierza wracac do kraju " - to nie sa kraje gdzie niema ubezpieczenia zdrowotnego .na forum balet.net mozna rowniez dowiedzic sie dlaczego wybrano terapie w chinskim szpitalu .niemniej uwazam ze skoro ktos zwiazal swoj los z obczyzna powinien tamze poszukac funduszy na swoje potrzeby .po udanej terapi sadze ze nie bedzie nam dane ogladac izy nie inaczej jak w obcijezycznych wydawnictwach czytajac gdzie to nie wystepowala .
reszta bez komentarza - stop spamowi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
blondynek po pierwsze to zadnen spam, po drugie nikt ci nie karze pomagac, po trzecie te wszystkie akcje organizują przyjaciele i znajomi Izy...

mysle ze jak by ktos z twoich znajomych potrzebował pomocy to tez robił byś wszystko...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ty znasz? Ja widzę (na stronach) że w wieku 17 lat zlała Polskę i Polaków, wyszła za Duńczyka potem zamieszkała w Grecji i powiedziała że nigdy tu nie wróci - to mi starczy. A że akurat urodziła się w Polsce i za darmo wykształciła się, tu to teraz szuka tu wsparcia?

Gdyby to była moja powiedzmy córka to sprzedałbym np auto lub wziął kredyt hipoteczny, nawet może zmieniłbym mieszkanie na mniejsze. Oczywiście pomysł ze zrobieniem akcji pomocy jest b.dobry - każdy może pomóc jej pomóc jeśli chce.

Niemniej jednak tak samo potrzebują codziennie pomocy tysiące ludzi chorych na raka! Rak to choroba społeczna!
Każdego roku na raka zachorowuje ponad 140 tysięcy Polaków, a ponad 90 tysięcy z ich powodu umiera.!!!
I oni nie olewają Polski i nie mają męża z zagranicy....

Wiec proszę nie mówić że przypadek Izy jest jednostkowy, najważniejszy i niepowtarzalny i każdy kto się nad nim nie polituje jest be.
Jest to sprawa już bardzo nagłośniona i już połowę mają zebraną wiec jest dobrze.
Ave Satan i Józef - wiecznie prawiczek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
znam
a tak sie składa ze od dłuższego czasu jest w rodzinnym domu w gdańsku....

i nie twierdze ze to jakis nadzywczajny przypadek bo jest zdolna, wiem ze wszystkim chorym nalezy sie pomoc.

ale ok, widze ze tu nawet w pewnych kwestiach poprostu nie wolno sie odzywac inawet
nie bede prostowac informacji które posiadasz bo poprostu nie ma sensu....
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapomnialas dodac po czwarte ze I planuje otwarcie szkoly baletowej a gdzie ??? w Grecji .co juz jej ojczyzna nie pasuje .mysle ze bedac za granica i wiazac swa przyszlosc z zagranica nie spamowalbym w ojczyznie na wielu forach i portalach o kase
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale nikt ci nie karze pomagac, a jak tak cie to boli ze tutaj piszemy o pomoc dla niej to nie czytaj :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Milczenie jest złotem :)
Nie bardzo rozumiem negowanie czegokolwiek w tej sytuacji? Nawet gdyby miała za męża Irakijczyka, Pakistańczyka czy Eskimosa...jakie to ma znaczenie. TEŻ CZŁOWIEK. A jak się kochają to chwała im za to! Dajmy spokój takim komentarzom, które mogą sprawić przykrość. Poza tym co to zmieni, że tutaj "wypomni" się Jej, że opuściła Polskę? Dzięki temu mogła się pokazać, wybić i jest/była szczęśliwa.

W takich sytuacjach przemilczmy przykre słowa i jeśli możemy to pomóżmy - jeśli nie to resztę zachowajmy dla siebie.

Pozdrawiam

P.S. Akcja nadal aktualna
Szczegóły: http://www.ratovnick.pl/pomoc_dla_izy.htm
FOTOGRAFIA ŚLUBNA, CHRZTU, REKLAMOWA, OKOLICZNOŚCIOWA
http://www.fotograf.sopot.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jeszcze jedno
IZA nie prosiła o pomoc. To właśnie LUDZIE chcą Jej pomóc i dlatego zostało tak bardzo fajnie nagłośnione. Oby pomogło!
FOTOGRAFIA ŚLUBNA, CHRZTU, REKLAMOWA, OKOLICZNOŚCIOWA
http://www.fotograf.sopot.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poza tym co to zmieni, że tutaj "wypomni" się Jej, że opuściła Polskę

zmienia wiele ,zmienia punkt widzenia ,zmieniaja sie punkt odniesienia .zeby sie "pokazac wybić i jest/była szczęśliwa osoba nie trzeba opuszczac kraju z deklaracja ja tu nie wruce . nie mozna milczec w sytuacji kiedy pomija sie istotne fakty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Istotna uwaga, ona nie prosiła, może nawet dlatego że nie potrzebuje pomocy.
O tej chorobie którą podano z nazwy się nie pisze, takie pytania się omija lub odpowiada wymijająco.
To co jest istotne to adres kolejnej strony i numer konta.
A przy okazji kilku ludzi na akcji "charytatywnej" wypromuje siebie, swoje firmy lub pasje.

IZA nie prosi o pomoc bo może Iza siedzi sobie w Grecji - zdrowa, a ktoś pod hasłem "przyjaciele" robi sobie interes sprytnym ale mało eleganckim sposobem. Internet przyjmie wszystko, taką ma naturę.

Nawet jeśli Iza jest chora, to jeśli to nie ona prosi, to może ona nie chce pieniędzy od ludzi? Może nawet nie chce wykorzystać tej Chińskiej - niepewnej i niebezpiecznej metody?

I ostatecznie, skoro jej "przyjaciele" tak bardzo chcą zebrać te pieniądze, dlaczego korzystają z netu a nie pójdą do telewizji? Ona była utalentowana i sławna, każda stacja zechciała by się w to włączyć, zrobić jakiś reportaż, nagłośnić sprawę, pomóc.
Z tym że każda stacja wpierw zbada sprawę - jeśli jednak wszystko jest w porządku, to przecież nie ma problemu.

Pod hasłem "przyjaciele" lub "ludzie" może kryć się każdy, bo to bardzo wygodne określenie.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No akurat ja widziałem reportaż o niej w TV

http://www.onet.tv/28962,4451,1,4505929,1,2,0,0,wideo.html

Sprawa jest bardzo dobrze nagłośniona... moim zdaniem może az "za dobrze" bo właśnie umieszczanie takich rzeczy w temacie "TOWARZYSKIE" to nie jest wg. mnie dobry pomysł!!!

Był artykuł

http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/news.php?id_news=31509

I starczy, są tam opinie pod spodem i każdy mógł się zapoznać i napisac coś.... natomiast wciskanie WSZĘDZIE i na SIŁE tego tematu a już w tematyce bardzo luźnej zazwyczaj jak TOWARZYSKIE to uważam za głupi pomysł!!!
Ave Satan i Józef - wiecznie prawiczek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze jedno syna zostawiła w Grecji :| to dowód że po operacji i tak wróci do Grecji a do rodzinnego kraju przyjechała TYLKO PO MAMONE.
Zresztą która matka pozostwia syna w obcym kraju mając na uwadze że może go więcej nie zobaczyć :~
Ave Satan i Józef - wiecznie prawiczek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
W temacie "towarzyskie" umieszczane jest wszystko. Ostatnio poziom tematów tak spadł, że ten akurat go podnosi;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
PS: A my go odświeżamy, co by nie było że tylko negujemy, narzekamy i krytykujemy:P
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
19 LUTY, - WRESZCIE LECIMY… !!!! 6:20 z Gdańska do Kopenhagi, a następnie czekamy na samolot do Pekinu, ktory dopiero mamy o 21:05 . W stolicy Chin ladujemy o 13:05 w piatek… Trzymajcie kciuki za Ize, bo to dzieki WAM sie to wszystko udalo tak szybko zorganizować. Co do dlugosci pobytu to lekarze przewiduja, ze leczenie potrwa 35-45 dni.

20 LUTEGO O GODZ. 18:00, w kościele Świętego Jerzego przy ul.Kościuszki 1 w Sopocie (kościół wojskowy) odbędzie się Msza Święta w intencji zdrowia Izy Sokołowskiej. Mszę poprowadzi ks. Marek Kapusta.

INFO ze strony: http://www.sokol.rox.pl/
FOTOGRAFIA ŚLUBNA, CHRZTU, REKLAMOWA, OKOLICZNOŚCIOWA
http://www.fotograf.sopot.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie w Teleexpresie o tym mówili, no i poleciała ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i dzięki Bogu. Życzę jej jak najlepiej, ale już niedobrze robiło się od nadmiaru informacji na ten temat. Przy okazji jedno pytanie do wszystkich nie znających tej dziewczyny a żyjących tą sprawą. Umiera tyle ludzi każdego roku. Dzieci, dorośli... Dlaczego nagle serca porusza los kogoś kto wypiął się na Polskę podczas gdy tylu dzieciakom nie udaje się znaleźć pieniędzy nawet na zwykłe leczenie? Czemu nie ma chętnych do pomocy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ratovnick moze tak odwiedzicie ktorys z oddzialow onkologicznych i pomozecie komus .... anonimowemu , przecietnemu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie, to w tym wszystkim boli - Iza w każdym serwisie internetowym, gdzie nie zajrzę, na które forum, pójdę na przystanek i wielki plakat... Aż się boję otworzyć lodówkę. A na onkologii umierają ludzie i jakoś mało chętnych do pomocy... Z czystym sumieniem mogę napisać że od co najmniej 8-śmiu lat żyję tym, żeby pomagać chorym na raka, to jest dla mnie cel. Mam świadomość czym jest ta choroba i prosto z mostu - jeśli będzie mnie stać, żeby przeznaczyć jakieś pieniądze na pomoc choremu to wybiorę pewnie dziecko z onkologii a nie dziewczynę, która się wypieła na kraj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To wartościowanie życia.
Dla Ciebie Kasieńka życie jakiegoś nieznanego dziecka jest ważniejsze niż życie Izy.
Dla tych co organizują te akcję, życie znanej i utalentowanej osoby jest ważniejsze niż życie jednego nieznanego dziecka.
Ty cenisz kraj, oni talent, tylko tyle was różni. Tylko to co jest komuś bliższe.
Dostrzega się ile dzieci umiera na raka w Polsce, ale nie dostrzega ile dzieci umiera z głodu w Afryce*.
To tylko hierarchia ważności, to co bliższe mi, ponad to co mi dalsze.
Z tego samego powodu ludzie zabijają i kradną.
To tylko wyrafinowana forma egoizmu.


* jedno co trzy sekundy, dla zainteresowanych.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Każdy wartościuje życie, Anty, taka prawda. Nie da się od tego uciec. Jedyne co do tego wszystkiego mam to to, że kampania ta była wręcz zbyt nachalna. Zupełnie serio - mam nadzieję, że osoby które tak nakręciły całą tą sprawę teraz zajmą się kimś innym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się.
Nie liczyłbym jednak na coś więcej.
Wiele osób robiło to z innych pobudek niż pomoc.
Sprawa była nakręcona bo dotyczyła kogoś znanego i dobrze było się pod tym podpisać.
Teraz wracamy do codzienności.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
Dla Państwa informacji od kwietnia (być może z małym poślizgiem) rusza akcja wraz z pajacyk.pl - warunki będą podobne do tej z akcją dla Izy.

Co za różnica czy to Baletnica, czy prawie nikomu nieznane Dziecko? Izie się udało, sprawa nagłośniona - sukces! Wielu nie ma takich możliwości, dlatego są fundacje i inne instytucje tego rodzaju, które sprawy nagłaśniają.

Pozdrawiam wszystkich (również tych negujących wszystko i wszystkich).

P.S. Jeśli "Ty" umiesz pomóc w jakiś sposób to zrób to :) a nie piszesz, że ktoś zasługuje na pomoc, a ktoś nie bo np wyjechał z kraju...co za różnica?
FOTOGRAFIA ŚLUBNA, CHRZTU, REKLAMOWA, OKOLICZNOŚCIOWA
http://www.fotograf.sopot.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasieńka...i chwała Ci za to, tylko dziwi mnie troszkę podejście. Jeśli pomagasz i faktycznie się temu poświęcasz, to skąd nagle taka niechęć do innej osoby (w tym przypadku Izy)? Ty pomożesz ludziom z onkologii, inni pomogą Izie, jeszcze inni próbują gdzie indziej...każdy niech robi to co uważa za stosowne. Pomoc to pomoc...tu nie ma wg mnie jakiś hierarchii i liczy się każdy człowiek - bez względu na to co robi i gdzie mieszka.

To tak jakby lekarz odmówił koniecznej operacji złodziejowi, który ma na swoim koncie dajmy na to liczne napady na bank...a operował tylko tych, których on uważa za stosowne - czyli tych "grzecznych"....Dla niego to pacjent! Każdy tak samo traktowany!

Pozdrawiam
FOTOGRAFIA ŚLUBNA, CHRZTU, REKLAMOWA, OKOLICZNOŚCIOWA
http://www.fotograf.sopot.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ratovnick

zostawcie pajacyk.pl zajmijcie sie doroslymi tymi ktorzy sa przecietni ktorych widok w nie pobudza empati ,takich zapomnianych , im tez nowotwory dokuczaja i napewno modla sie o szanse dla siebie .dzieciom wiele organizacji pomaga i bedzie pomagac nie idzcie na latwizne .na dzieci zawsze ludziska daja i beda dawac , spoty z chorymi dzicmi pojawiaja sie co rusz w TV , nie widzialem zadnego spotu zeby pomagac chorym (nie niepelnosprawnym ) doroslym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mądre słowa Blondynku. A odnośnie poprzedniego wpisu i tego, że każdy pacjent ma być tak samo traktowany - czy jeszcze kiedyś zobaczę nicka "ratownick" w kontekście pomocy choremu, który nie jest Izą?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co ty wiesz o tańcu i pracy tancerza? Beznadziejny ignorant. Wstyd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sprawa zamknieta ,po operacji .szkoda ze ci co tak naglasniali akcje nie zdobyli sie na napisanie czegos tym co byli za i przeciw .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Moja kobieta nie ma ochoty na seks (49 odpowiedzi)

Szlag mnie juz trafia ! Doradzcie cos... Jestesmy z Moja Kobieta 9 lat razem. Jestesmy fajna...

Feromony na pierwszej randce (44 odpowiedzi)

Poznałem jakiś czas temu sympatyczną dziewczyne, na której bardzo mi zalezy oraz umówiliśmy się...

Para szuka pary (4 odpowiedzi)

Hej, chcielibyśmy się spotkać z fajną parą na drinka- inteligentni i zadbani - ona 34 on 42....

do góry