Widok

Re: Wypłaty 500+

Czy ktoś dostał już może z MOPS decyzje lub wypłatę 500+ ? podobno cos się ruszyło czy ktoś cos wie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Otrzymałam decyzję 27 kwietnia a przelew 28 kwietnia.Szybko i sprawnie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ktoś cos jeszcze wie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
piszecie o podatku za nieruchomość?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie o tym co się na dziecko ma dostac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bojano zostało wyłączone z programu 500+ ponieważ mieszkają tu zbyt zamożni ludzie😁
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
500 + dostają właśnie zamożni ludzie, bo ukrywają swoje prawdziwe dochody :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
500+ nie zależy od dochodów na drugie i kolejne dziecko (dochody są ważne na pierwsze)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
należy się to brać nie robić przykrości rządowi, jeszcze domagać się na pierwsze ,obiecywali
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
należy się jak świni siodło . darmozjady ....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie dostałam jeszcze decyzji na piśmie, ale przelew dotarł dzisiaj, tj. 24 maja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nasza gmina jakoś się chyba nie śpieszy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wypłaty w maju były 12 i 23 maja. Proszę dzwonić do Gopsu, jeśli nie dostało się decyzji, bowiem elektroniczne wnioski wysłane np.1 kwietnia do nich nie dotarły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znajoma dostała 20stego mają. Ja składałam osobiście w szkole. Pani cały czas mówi ze mamy trzy miesiące zadzwoniłam dziś na infolinię i tam pani powiedziała ze nie mogą tak odpowiadać ze muszą udzielić info czy wniosek jestrozpatrzony a zzawsze odbiera strasznie nie miła pani
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy coś się ruszyło w naszej gminie?? chyba dostają tylko Ci co nie brali na pierwsze dziecko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co wiem wnioski są rozpatrywane w kolejności przyjęcia, i fakt te które dotyczą pierwszego dziecka mają o wiele dłuższą procedurę, z tego co mi tłumaczono to inne instytucje muszą potwierdzić np. zarobki itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Bojano

Odśnieżanie (4 odpowiedzi)

Gdzie mam zadzwonić, jeśli droga jest nieprzejezdna?

Żabka w Bojanie (85 odpowiedzi)

Witam, czy ktos wie czy jest szansa na powstanie sklepu żabka na terenie Bojana? Bo obecnie chyba...

Przyłączenie Bojana do Gdyni (123 odpowiedzi)

Patrząc na obecny kształt gminy, przynależność Bojana do gminy Szemud wydaje mi się przestarzała....

do góry